Na Oscara nominovaný Harrison Ford se ve snímku Indiana Jones a nástroj osudu naposledy vrací ve své ikonické roli pohotového a rafinovaného archeologa, aby prožil své poslední napínavé dobrodružství, které ho jako tradičně zavede do nejrůznějších koutů světa. (Falcon)

Diskuze

Sabrewulf

To není žádný mindráček, ale spravedlivé pohoršení z ruského terorismu a fašismu, který za poslední rok způsobil utrpení milionum lidí a brutalni smrt stovek tisíců. O materiálních škodach nemluvě.

A celý ruský národ za tu teroristickou válku přímo nemůže, ale nepřímo ano (vcetne zen, staci videt, jake reakce maji napr. zeny ruskych vojaku na to, co delaji na Ukrajine...). Nicméně po sto letech všeho co se tam v té zemi dělo... nelze se divit ničemu. Měla by se ale ohradit vysokým plotem, dokud se tam všechno nezmění.

Čest Rusům, co se hrdinne proti tomu všemu zlu staví.

na příspěvěk reagoval meti

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

JUWA

Jestli ti to nějak neuniklo, tak se tady krom hereček řeší obecně ženy z ulice. Krom toho to není o nějaké ignoraci, to si snad myslíš, že lidi z Hollywoodu zvednou svoje zadky a pravidelně se prochází po Evropě a jiných kontinentech a vybírají hezké ženy pro herečky? Mimochodem, ty dvě S jsou strašně infatnilní, zvlášť v kontextu žen. Ty ženy fakt nemůžou za tvůj mindráček z útoku na Ukrajinu, tak je takhle dětinsky neurážej.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Wacoslav1, Castrator

JUWA (hodnocení, recenze)

jim_clark65

Vieš čo je zaujímavé ? Že tie údajne najkrajšie ženy slovanky Hollywood ignoruje už 90 rokov od svojho vzniku. Hollywood je plný britiek, francúzok, talianiek ale len 2 ukrajinky, a žiadne bieloruSSky ani ruSSky. Zrejme úmyselne neobsadzujú tie najkrajšie ženy aby náhodou neprilákali divákov.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf, jim_clark65

LexMurphy

Pri Ortege a Armas by to bolo veľmi blízke, niečo, o čom si sa pokúšal napísať predtým. Takže, ak by si chcel mať fakt "vyhrotený" súboj v danej ankete, ktorý by bol naozaj tesný, tak treba práve takéto duo, ako je Ortega vs Armas, obidve majú podobný "výtlak" v popularite a obidve sú viac-menej prirodzene pekné.

Ako som už písal, PWB voči Armas by určite prehrala, o tom som definitívne presvedčený, a tvrdiť opak je podľa mňa trochu naivné, kľudne by som sa stavil, že Armas vyhrá s dosť veľkým rozdielom a nikto by nemal byť z toho prekvapený.

Ale nie je potom divné, že tu vyšlo viacero tvrdení, ktoré práve podporujú dané prieskumy? Keď je to už pomaly obecne notoricky známe, tak na tom určite niečo pravdy bude. Si zober, že aj z genetického hľadiska sú Angličanky a Angličania takí viac "inbreed", a u Nemiek prevládajú viac maskulinné črty. Slovanky môžu byť považované za najkrajšie v Európe, pretože majú v podstate najrozsiahlejší genofond, už sa to neuveriteľne premiešalo a selektívne "povyberalo".

Ja môžem tiež prispieť svojou "troškou", bol som podobne, ako niektorí diskutujúci už spomenuli, v daných krajinách, okrem Anglicka aj v Škótsku, a keď sme sa s kamarátmi dali do reči v Nemecku alebo v Anglicku s "domorodými obyvateľmi", tak všetci spomínali asi po pár vymenených vetách, že "Slav girls are the prettiest", s tým som sa stretol dokonca aj vo vlaku z Viedne do Ba, kde to hovoril jeden Američan, ktorý mi vravel, že toho už veľa nacestoval. Takže to určite nie je niečo zvláštne ale skôr to pôsobí dosť pravdivo.  :)

Samozrejme, že pri takom príklade by asi každý bral radšej Angličanky ale potom nastáva prípad "jednookého kráľa medzi slepými" a to nie je bohvieaký pozitívny argument, aj pri treste smrti by si si radšej vybral uspanie, ako drôtom do oka. :)

na příspěvěk reagoval JUWA

LexMurphy (hodnocení, recenze)

jim_clark65

Tvrdiť, že v ankete či je krajšia De Armas alebo Waller-Bridge by JEDNOZNAČNE vyhrala De Armas, je presne to isté, ako keby som ja tvrdil, že v ankete Ortega alebo De Armas by JEDNOZNAČNE vyhrala Ortega len preto, lebo sa mi páči viac ako De Armas. Takto sa nikdy nedoberieme žiadneho výsledku, pretože tam bude stále ten subjektívny pohľad na krásu.

Prieskumom o najškaredších ženách na svete neverím, pretože vždy vznikajú na určitom území s určitým, obmedzeným počtom respondentov. Keď bude takýto prieskum prebiehať v Číne, tak dopadne určite inak, ako v Amerike, alebo v Zimbabwe. Musel by sa robiť celosvetovo s rovnakým počtom respondentov z každej krajiny a aj tak by nebol úplne 100% relevantný.

Maximálne som schopný uveriť, že Nemky a Angličanky sú najškaredšie v Európe, ale určite nie na celom svete. Videli ste niekedy malé, škaredé indiánky v Amazónskom pralese? Alebo kmeňové, africké černošky so špicatými, ovisnutými ceckami, žijúce v savane v hlinených chatrčiach? Tak proti tým by aj tá najškaredšia Nemka, alebo Angličanka pôsobila, ako kráľovná krásy.

na příspěvěk reagoval jim_clark65

JUWA

Ako analyzovať? Videl som ju v tom jej seriály a odvtedy sa myslím nijak nezmenila, ani v nejakých súčasných rozhovoroch nevyzerala odlišne, čiže tam nie je, čo viac analyzovať, a keď sa o nej bavíme, tak sa k nej vyjadrím, pretože ma zatiaľ nič z jej minulosti nepresvedčilo o tom, žeby mohla byť nejakým prínosom pre tento film.

LexMurphy

"Výnimky potvrdzujú pravidlo" :)

To, že jestvuje pár výnimiek, nevyvracia to, že sú Angličanky považované za tie škaredšie.

Pomer je práve to, čo zaváži, v Anglicku/Nemecku máš jednoducho viac škaredších žien a menej výnimiek, za to v krajinách, ktoré majú krajšie ženy - je ten pomer opačný, nie úplne výrazný, že "kade pozrieš, všade modelky" ale napríklad u nás (na Svk), v Česku alebo aj v Rusku či Ukrajine by si vedel naraziť na dosť pekné ženy skôr, ako v Anglicku/Nemecku. :)

Však kľudne nech sa niekomu páči PWB, ja mu to neberiem ale zase by som vehementne netvrdil, že je to niekto, kto je naozaj pekný, keď ju berieme, ako "objekt", s ktorým nemáme citovú väzbu. Proti gustu žiaden dišputát, ale ak niekto vie "simpovať" nad PWB, tak by som to označil za mierny fetiš.

Krajšiu pokožku, to neviem, to sa mi nezdá. Ana vyzerá určite viac ženskejšie a je taká "cute" ale zase je pravda, že napríklad nepôsobí, tak ako "riadna žena", preto mi napríklad absolútne nesedela ako Monroe, ktorá bola takým zosobnením ženy "kyprých tvarov" ale stále má Armas symetrickú, oblejšiu a viac "zmyselnú" tvár, taktiež aj jej postava nie je niečo, čo by bolo považované za viac mužské. Na druhej strane, PWB pôsobí, ako mužatka, má ostrejšie hrany tváre, ktorá je tiež taká predĺžená, postavou je viac-menej taká "vyžužlina", jednoducho taká typická anglická mužatka, jeden kamarát ju dokonca považoval za transku :D .

Odhliadnúc od "hypu" okolo De Armas, by v nejakej ankete jednoznačne vyhrala De Armas, za to dám ruku do ohňa a podľa mňa nad tým ani netreba toľko premýšľať. Ak by si teraz urobil nejakú anketu s nimi dvoma, tak Armas vyhrá na celej čiare, pretože je okolo nej dosť veľké "haló" a hlavne preto lebo je definitívne krajšia a príťažlivejšia, ako PWB. :)

na příspěvěk reagoval LexMurphy

meti

meti (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Byl jsem nedávno v Altmarku nedaleko Berlína a mám tam s ženami stejný názor jako ty. Američanky jsem měl to štěstí poznat při firemní akci cca dva roky nazpět a také by sis o ně ani koště neopřel :-)

Uživatel meti smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

Tak jim nic jiného nezbývá. 😀 Přesto mohou hodnotit ty své jako ne moc pohledné v porovnání s ženami jiných koutů světa.

Kdepak jen tvůj názor. V tomhle je zajedno tak 90 % chlapů. 😀

Prostě mají určité rysy, které ty dál na východ (nebo na sever a jih) nemají, a naopak. A něco je víc líbivý, něco míň. Němky a Britky mezi ty víc líbivé nepatří.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ale je pravda, že mne osobně třeba ty Nemky taky přišli vždy v průměru nepříliš pritazlive. To je jenom můj názor, nic víc.

na příspěvěk reagoval Castrator

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Na 2. místě nejosklivejsich Američanky, třetí Němky, čtvrté místo patří podle toho hlasování vychodoevropankam (tedy nejspis i nám), páté Španělkám.

Hm, tolik k takovým žebříčkům v článku nejdebilnejsiho bulváru ;-)

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Z vlastní zkušenosti musím říct, že jsem byl v Anglii, ve městě kus od Leedsu, a ženský tam byly neskonale hnusný. Ale extrémně. Jako dokážu si představit, že ve městě jako je Londýn, bude pěkných holek plno, protože se tam stahují z celý země, ale to co chodilo po ulicích tady, byl děs. Nejen že byly ty holky hnusný, obtloustlý nebo obézní, ale jak byly hnusný, tak byly sebevědomý v naprosto nevkusným a výstředním oblíkání. Anglie má kliku, že je to bohatá zýemě. Kdyby měla ekonomiku na úrovni Rumunska a ještě takhle hnusný ženský, to je na hromadnou sebevraždu.

na příspěvěk reagoval Castrator, meti, meti

TheDarKnig

Studie nejspíš ne, ale v průzkumech se pravidelně mezi nejhezčími ženami objevují pořád stejné národnosti. Brazilky, Venezuelanky, Rusky (někdy Ukrajinky), pak jsou tam často Slovenky (občas Češky), Švédky plus dalších pár národností. Některé v těch žebříčcích top 10 nebo top 20 pravidelně chybějí.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Ano, oči. Ty máš rád chlapy? Protože třeba zrovna Němky dost často mají chlapský vzhled, to už fakt není o nějaké subjektivitě.

LexMurphy (hodnocení, recenze)

jim_clark65

Máš pravdu, Angličanky sú strašne škaredé. Napríklad taká Emily Blunt, Elizabeth Hurley, Millie Bobby Brown, Cara Delevingne, alebo Kate Beckinsale. Fúj, všetko sú to strašné škraty, hnusné, nedonosené. Zakaždým, keď niektorú z nich vidím, tak ma napína na zvracanie. Mali by chodiť kanálmi. No vidíš a ony ešte majú tú drzosť liezť pred kameru. Hmm..., to sú dnes ale nevychovaní ľudia. 🤣

Ale vážne. V každej krajine sa nájdu pekné a škaredé ženy. A pomer škaredých k pekným sa nedá nijako percentuálne vyjadriť "vďaka" subjektívnemu vkusu ľudí, ktorí by to posudzovali. Slovanky mi neprídu o nič krajšie ako Angličanky. Latino-američanky, tam je to trochu iné, to je hispánska rasa. Tie krásavice čo vidíš v šoubiznise je ale len špička ľadovca. V reáli sú to tiež väčšinou tlsté, upotené mangalice. Stačí si pozrieť nejaký dokument z Mexika, alebo inej krajiny z centrálnej a južnej Ameriky a človek má v tom hneď jasno.

Ana De Armas sa ti páči a Phoebe Waller-Bridge nie. To je úplne v pohode a nie je na tom nič zlé. Ale prečo nie si schopný pripustiť, že iní muži to môžu mať presne naopak. Obzvlášť, keď Waller-Bridge fakt nie je až tak škaredá. O.K. má konské zuby, ale inak je celkom v pohode aj ksichtom a aj postavou. Keby mala hrb, krívala, a na tvári mala hnusné, hnisavé vredy, tak by som to pochopil, ale takto to nechápem. Ja som nestranný. Mne sa nepáči ani De Armas a ani Bridge, ale keby som sa mal k jednej prikloniť, tak Bridge má podľa mňa jednoznačne krajšiu, jemnejšiu a mladistvejšie vyzerajúcu pokožku než De Armas. A to je skoro o tri roky staršia. Viem, že toto sa v dnešnej, digitálnej dobe v ktorej vládne retuš obrázkov a filmového materiálu, nedá presne určiť. Musel by som ich obidve vidieť naživo a ošahať si ich. 😂 Píšem len svoj subjektívny dojem, ktorý som nadobudol pozeraním ich fotiek.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf, jim_clark65

LexMurphy

Uf, takže odlíčená Armas vs taktiež odlíčená PWB? aby to bolo fér, nie? Tak to si nechcem predstaviť kvôli odlíčenej PWB :D . A pochybujem, žeby to bolo čo i len blízko 50:50, PWB má črty tváre ako "typická Angličanka" čiže je zo zeme, ktorá dva krát nie je známa krásnymi ženami = čo sú naopak skôr Slovanky a Latino-američanky = kde aj Armas spadá (je z Kuby). Ja nepíšem, že Armas je úplne defacto 10/10, ale oproti PWB vyzerá výrazne príťažlivejšie a krásnejšie. PWB skôr spadá do takej skupiny, ako je Banášová alebo Ellen DeGeneres, jednoducho také "vyžužliny s konským ksichtom".

na příspěvěk reagoval LexMurphy, JUWA

Megalopolis staví kampaň na negativních recenzích

Megalopolis staví kampaň na negativních recenzích

21.08.2024

Jak všichni jistě už víte, legendární režisér Francis Ford Coppola (Rozhovor, Vyvolávač deště) na letošním 77. ročníku Festivalu v Cannes uvedl svůj dlouho chystaný opus magnum pod názvem Megalopolis… (více)

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí