Na Oscara nominovaný Harrison Ford se ve snímku Indiana Jones a nástroj osudu naposledy vrací ve své ikonické roli pohotového a rafinovaného archeologa, aby prožil své poslední napínavé dobrodružství, které ho jako tradičně zavede do nejrůznějších koutů světa. (Falcon)

Diskuze

jim_clark65

jim_clark65 (hodnocení, recenze)

Castrator

No a tie body s reprodukciou sa môžu často zhodovať s tým, čo považujeme za krásne: plnšie krivky, "krv a mlieko", oblejšia a viac symetrická tvár etc. :)

Ten rámec, podľa čoho sa to dá hodnotiť, jestvuje, keď sa od toho odosobníš, ja nepíšem o tej "vnútornej kráse" ale čisto o zovňajšku, teda sa dá pozerať na danú ženu temer, ako na objekt, čo aj v podstate robíš, pretože sa odosobníš od tej "vnútornej krásy" a hodnotíš ju len podľa vzhľadu.

Bluntman (hodnocení, recenze)

LexMurphy

ChatGPT není schopen vlastního názoru, natož kritického myšlení, analýzy, interpretace ani ničeho, co jakkoliv souvisí s hodnocením anebo psaním o uměleckých dílech. Přirovnání tedy nesedí.

A nehodlám se přidávat k šovinistické "diskuzi", už proto, že tzv. locker room talks patří přesně tam, nikoliv jinam. Zrovna ze zdejších příspěvků na adresu PWB kape víc slizu, než z celého hejna Vetřelců, jimž se sbíhají sliny.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Castrator

Nejsem vyloženě vysazený na vzhled i mně se kolikrát líbily holky, u kterých ostatní podotkli, že jsou škaredé, ale u té PBW jsem si přesně něco takového i tipoval, že prostě asi nejspíš celkově i povahou odlišovala od ostatních holek, takže asi ani mezi nimi nejspíš nebyla dvakrát oblíbená.

Vůbec nic.

Nepíšu o něm v každé diskuzi, ale jen v některých. Protože se v nich objevuje, někdy (i) pod svými multy.

Tebe moc často v diskuzích nevidám, ale je fajn, že o nich máš přehled. Ten je v dnešním komplikovaném světě potřeba. ;-)

Dobrý pokec s horriblbem ti přeju, a pokud z něj nevyšlo, že jsi nácek, tak gratuluju, to se nepoštěstí každému.

Nechceš tip na dobrou hudehní klasiku? Kdyby jo, zkus Čajkovského. Uklidňuje.

LexMurphy (hodnocení, recenze)

Castrator

Čo ti ten človek také strašné vykonal, že ho spomínaš v každej diskusii? Už som si to všimol napríklad v diskusii k Ellen Page a myslím, že aj v nejakých, ďalších diskusiách. Ja som si s Dr. Horrible celkom dobre pokecal v diskusii o Jenne Ortege. Nebadal som na ňom nič zlé. Ja mám len tento jeden účet už od roku 2008. To si ty ešte ťahal káčera po dvore a hovnu hovoril "papa".

na příspěvěk reagoval Castrator, herrWorm

Sabrewulf

Last week, Phoebe Waller-Bridge revealed in an interview on the American network, NPR that she ‘desperately wanted to be a boy’ when she was younger.

Fleabag creator Phoebe Waller-Bridge: I wanted to be a boy called Alex

Mě zajímalo, jak mladá vypadala, našel jsem tohle. To se tu jistě chytne.

Je dost pěkných holek, které o sobě pochybují, chovají se arogantně, a kluci o ně kvůli tomu nezavadí, a dost ne moc pěkných holek, co se chovají normálně, a kluky díky tomu mají. Vzhled se přeceňuje.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

LexMurphy (hodnocení, recenze)

Bluntman

Ale no tak, Bluntman. Nebuď taký suchár. Trochu sa uvoľni a zdôver sa, do ktorej herečky by si ho šupol ty? Veď je to len pohodový pokec a o nič nejde. Žijeme len raz, tak neber všetko tak vážne. Viem, že sa to do diskusie o Indiana Jonesovi moc nehodí, ale sú tu diskusie, kde sa preberajú ďaleko horšie veci, takže wo co go?

Ukáž trochu ľudské city, pretože z tých tvojich chladných príspevkov naprieč diskusiami mám niekedy pocit, že ich nepíše človek, ale že ich generuje Chat GPT. Nič v zlom, ale ak tak nudne, ako píšeš príspevky, klátiš doma aj svoju starú, tak chudák dievča ešte asi doteraz nevie, čo je to orgazmus.

Tak čo? Do ktorej herečky by si ho šupol? Nech posúdime, či máš dobrý vkus. Neboj sa, tvoja stíhačka sa to nedozvie. Ostane to len medzi nami. Z tejto diskusie sa nevynáša. 🤣🤣

na příspěvěk reagoval Castrator, Bluntman

mm13

Já to původně strhal, pak se mi to líbilo. Prostě jsem na tom nehledal mouchy a užíval si to jako dalšího Indyho. A bylo to fajn. Ještě na to kouknu před pětkou a pak tomu dám nové hodnocení, vidím to na čtyři hvězdy.

mm13 (hodnocení, recenze)

Castrator

Videl som 2-3x. Nič sa nezmenilo. Ale pár rokov od posledného razu prešlo... zodpovedne vyhlasuješ, že to mám skúsiť znova? Alebo už bez šance aj podľa teba?

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mm13

A co proti ní všichni vlastně mají? Pořád lepší než dvojka která neví čím chce vlastně být. Jestli pohádkovou komedií pro děti nebo dobrodružným hororem pro dospělý.

mm13

To je přesně ono. Vybrat si pár věcí, kvůli kterým to nechtít přijmout, a pak si film ošklivit. Doporučuju dát nejen čtyřce šanci. Můžeš takhle přicházet o dobré filmy. Píšu z vlastní zkušenosti.

mm13 (hodnocení, recenze)

Castrator

Má scény. Ale to je tak všetko. A vôbec nepracuje s tým, že Indy je nesmrteľný, takže vlastne ani nepatrí do série. Howgh! ;-)

mm13

Čtyřka je vynikající. Musel jsem se na ni podívat nedávno znovu, aby mi to došlo. A samozřejmě bez předsudků. ;-)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Bluntman

To je velká pochvala, tak snad Spielberg ještě dokáže rozeznat opravdovou filmovou kvalitu (což by asi měl, stále točí skvělé filmy).

Bluntman (hodnocení, recenze)

Castrator

Je to OT, tak jenom ve zkratce. V případě metiho nesoudím jenom na základě této diskuze, ale i projevů jinde.  A je fakt rozdíl mezi tím, když někdo po fikci docela nesmyslně nárokuje věrohodnost (co největší míru autenticity), a když někdo do diskuze zcela mimo téma začne křičet na mraky v souvislosti s obsazením herečky nebílé barvy pleti v jednom dokumentárně-inscenovaném pořadu a užívá přitom rasistické výrazy.

Do otázek reprezentace se tu nehodlám pouštět, k Shakespearovi a černošským hercům si ale dohledej něco o Wellesovi a jeho divadelních nazkoušeních - a já bych mohl zhlédnout poslední shakespearovský film Coena, ke kterému jsem se stále nedostal.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

LexMurphy

Asi tak. Ana se mi teda líbí více než PWB, ale taky si myslím, že by výsledkem byl překvapený. Někomu přijde mnohem více atraktivní takový ten více aristokratický vzhled jak z 20. let 20. století (a PWB má takový obličej), ale třeba hraje roli i odstín pokožky, křivky a další faktory.

Jinak osobně mě nejvíce přitahují taky "petite" holky jako např. Ortega, když už se tu svěřujeme. A nějaké umělohmotné barbíny vůbec.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Megalopolis staví kampaň na negativních recenzích

Megalopolis staví kampaň na negativních recenzích

21.08.2024

Jak všichni jistě už víte, legendární režisér Francis Ford Coppola (Rozhovor, Vyvolávač deště) na letošním 77. ročníku Festivalu v Cannes uvedl svůj dlouho chystaný opus magnum pod názvem Megalopolis… (více)

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí