Reklama

Reklama

Sebevražedný oddíl

  • USA Suicide Squad (více)
Trailer 3
USA, 2016, 123 min (Director's Cut: 134 min, Alternativní 111 min)

Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. (Freeman Ent.)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

po dalším zhlédnutí, přečtení několika určitých komiksů  a přihlédnutí k tomu že sem DC filmy až do tohle roku moc nemusel, některé sem bytostně  nesnášel a nesnáším je dál, tak pětka zůstává na místě :) 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Tak snižuji na 4*. Film je to dobrý, o tom žádná, ale po druhém shlédnutí nemám z toho tak skvělý pocit.

TwoFace

TwoFace (hodnocení, recenze)

Kolter

Vzhledem k tomu, že doteď třeba nenadabovali ani rozšířenou verzi Pána prstenů, tak pochybuju.

Uživatel Mitin smazal svůj příspěvek.

Gigandet

Gigandet (hodnocení, recenze)

Bože to byla ale blbost.... Joker k smíchu ...ta pomalovaná kráva taky....

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

Když se nad tím zamyslím, tak mě nejvíc bavil ten chlap s bumerangem, ne fakt, on jako komická vložka na rozdíl od všeho ostatního opravdu fungoval. Ta černá paní chce mít oddíl na zneškodnění potencionální hrozby jako např. zlého Supermana a najme si chlapa, který hází bumerang a on se pak při akci zašívá a pije pifko. :D Aaaaaaaaach jo. DC si fakt neumí vybírat talentované tvůrce, protože co vyšlou do kin to sračka za sračkou.

SeTTi

SeTTi (hodnocení, recenze)

Ten film si tak strašně chce hrát na Strážce Galaxie, ale prostě to nefunguje. Neviním herce, tam Margot, Cara a Will odvádějí hodně pěknou práci, ale scénář s režií jsou prostě strašné. Dokonce bych řekl, že mnohem horší než u BvS.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

dragon94

Jako u většiny prodloužených verzí. Rozhodně má smysl krátit, tempo bývá vražedné.

Důvod by rozhodně měla Director´s edition (i když se Ayer dušoval, že tohle jeho verze je), které už prakticky nevycházejí, i když podle mého dnes žádný blockbuster není dílem režiséra, ale společenství autorů (samozřejmě nemluvím o štábu).

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Prodloužená verze je v tomto případě celkem zbytečná :-), neboť do filmu nepřidává nic podstatného a v některých momentech jen narušuje jeho svižnost., ale i tak 5* :-) Tenhle film se mi fakt hodně líbí :-)

na příspěvěk reagoval Spiker01

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Sweat55

Taky jsem koukal, že to vlastně nic nezměnilo. Jen to přidalo pár scén s Harley a Jokerem (ovšem mě právě díky těm pár scénám navíc upoutal mnohem víc, takže dobrá práce) a pár fajn scén budování kamarádšaftu mezi našimi hrdiny. Takže nic převratného. Ale za Jokera, Harley a Croca si tvůrci pochvalu zaslouží.

na příspěvěk reagoval Sweat55

Uživatel 2-Xtreme smazal svůj příspěvek.

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Tak další Ultimate collection se nekoná. V prodloužené verzi není na nic navíc, co by nějak ovlivnilo příběh. Prvních 40 je pořád jeden song za druhym, což mě chvílema docela rozčilovalo. Ale jak se dostanou do města tak mě to neskutečně baví. Parádní OST soundtrack, žádný písničky na efekt. Skvělá akce, super postavy. Jenže ta první část bohužel zůstává, není nijak extra sestříhaná a je to spíš takovej mišmaš. Což je škoda. A ten Joker, pořád nevim jestli mě baví nebo štve. Rozhoduju se jestli nedat tři nebo nechat 4*.

na příspěvěk reagoval Ištván87

Uživatel higuain smazal svůj příspěvek.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Kolter

To myslíš vážně? V dnešní době se nemůžeš podívat na snad nejpoužívanější český úložiště a napsat tam Suicide squad extended cut? Zvykej si. Svět je kruté místo a nikdo ti v něm cestu razit nebude. :-D

na příspěvěk reagoval woodsman, higuain

Související novinky

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

Ještě před premiérou Flashe režisér a nový šéf DC Studios James Gunn uvedl, že veškerá komiksová tvorba studia počínaje jeho snímkem Superman: Legacy bude jedno velké propojené univerzum. Již delší… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Poslední snímky režiséra Davida Ayera (Drsný časy, Králové ulice) nebyly přijímány vůbec dobře. Sypat se to začalo už Sabotáží z roku 2014, následovala komiksárna od DC Sebevražedný oddíl, který se… (více)

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

04.05.2022

Zatímco nové vedení studia Warner Bros. vymýšlí, co vlastně sakra dělat s jejich hraným DC portfoliem, respektive jak kupu nesourodých projektů usměrnit tak, aby z toho postupem času vzešlo druhé MCU… (více)

Willem Dafoe jako Joker?

Willem Dafoe jako Joker?

19.01.2022

Herec Willem Dafoe (Spider-Man: Bez domova, Maják, Vražda v Orient expresu) dlouhé roky poslouchá ze všech stran, že by byl perfektní volbou na postavu Jokera. Batmanův arcizáporák a jedna z… (více)

Reklama

Reklama