Diktátor

subic

Jsem těhotná. A budeš mít kluka nebo potrat? Mě se to líbí, ale boratovského kultu se to ani nedotkne. Navíc se to rychle vytratí z paměti a když jsem na to teď koukal podruhé v TV, tak už jsem si ani nevzpomínal, o čem že to vlastně bylo. 55% ()

helrohir

Najmenej oplzlá a fekálna Cohenova komédia, možno aj preto ma bavila najviac. Film nám hádže do ksichtu jeden gag za druhým, a aj keď niektoré vyznejú menej zábavne, stále nám zostáva dostatok scén, keď od smiechu nemôžete popadnúť dych. Taktiež v niektorých momentoch neveriacky krútite hlavou, kam až niekedy vo svojich scénach zachádza (videohra na motívy Mníchovskej olympiády), ale ja sa rozhodne na jeho ďalší film teším. ()

arkis

Keď je najprimitívnejší a najlacnejší humor zároveň aj politicky a rasovo "nekorektný", tak ho to automaticky posúva na vyšší level? Sorry, ale v mojom svete určite nie. Dve hviezdičky za dva vydarené fóry. ()

Guran

Nic, co by vás překvapilo. Viděl jsem Borata a od té doby ho vůbec nemám rád, proto jsem Bruna ani neshlédnul. Tohle je stejná pakárna. Trapné, nudné, nic co by vás překvapilo. Proč Kingsley vezme roli do takového béčka. Scény jsou velmi krátké, kecy protáhle, opět trapné, prostě jedna a ta samá písnička. Co jiného může také Larry Charles natočit... Ztráta času. ()

knihovna

Je to vtipný, sexistický, nekorektní, uráží to snad všechny a pustit to v Bruselu na zasedání ligy žen či jak se Ty genderový kozy titulujou tak z toho nejspíš změní hrůzou pohlaví. Paráda!!!! Intelektuálum z toho klesá IQ. A mě tím pádem stoupá nálada! ()

mrclTV

Je lepšie keď si Sacha Baron Cohen robí maximálne politicky nekorektnú srandu úplne zo všetkých v "normálnom" hranom filme a nie v akože autentickom dokumente, kde neustále spochybňujete skutočnú/nehranú reakciu okolia. Diktátor ma riadne grády. Nebyť nevyrovnanosti humoru, nájde sa tu viacero poslabších momentov, mohlo to byť aj na plné hodnotenie. PS: Raketa so zaoblenou špičkou, kto to kedy videl! :D ()

Mire

Celkom fajn, len som si istý, že by to bolo lepšie, keby som to videl v originále a nie s príšerným českým dabingom. ()

Tominni

Další film Sachy Barona Cohena, asi více filmovější, než předchozí, role Aladeena je vlastně dobrá, ale chybí více sarkasmu. Někdy mírně jen mírně baví (před příjezdem do Ameriky), někdy exceluje (většina scén z veganského obchodu - porod!), ale přesto je to spíše mírně za očekáváním. I tak je to však určitě lepší průměr z amerických komedií. ()

johnny01

Mnoho vtipů bylo velice zábavných, stejně tak i absurdní situace (např. volba "pravého" jména) a příběh je v obecnosti povedený a závěr je vynikající. Postava diktátora je skvěle vypracovaná a fantasticky paroduje i ty reálné, nicméně zdá se, že zápletka nebyla dostatečně nosná a neutáhla celý film; v příběhu jsou některá slabší či nudnější místa a využití obchůdku je málo uvěřitelné. (kratší verze) ()

Cermicek

Sqěle Sašo!! Tohle se moc povedlo. Ostatně, jak je tvuj standard!👍 Jednu hvězdu jsem musel ale sundat, kvůli pár trapnejm jokům aka mobil v pochvě...to jsme tak trochu ve čtvrtý na základce ne...?🤔. Ale jinak bomba!💣 ()

Pete

Ve chvílích nekorektní satiry je Diktátor fajn, bohužel příliš často to sklouzává k tomu nejjednoduššímu, dětinskému, fekálnímu humoru, který nemusím. Cohen pozurážel Araby i Židy, západní i východní vykořisťovatele, snad všechny rasy a zkrátka kde koho, což je za mě v pořádku. Jenže pak některými zbytečnými kousky urazil i dobrý (nebo spíš jakýkoliv) vkus, a také ty diváky, kteří doufali v chytře vtipnou komedii. ()

route60

Infantilni šílenost zvaná Diktátor Sachy Barona Cohena překonáva v nekorektnosti ať politické či humorem Borata na sto honů, nejvtipnější film posledních let. ()

Prochy84

Chcete-li se skvěle bavit, jděte do kina na Diktátora. Jste-li zarytí proameričtí puritáni, jděte do kina na Diktátora. Parádní jízda politických, záchodových vtipů a vtipů útočící na aktuální problémy jako rasismus, nelegální práce, globalizace apod. zabalená v ujetém projevu jednoho z nejlepších provokatérů současnosti, je precizní. Jak napsal Tetsuo, postavit Obamu na stejnou lajnu jako Aladeena v závěrečném projevu byla ukázka geniálního slovního humoru s odkazem snad na všechna propíraná témata od zfalšovaných voleb, přes záminky vyvolání invazí až po zoufalost jednotlivce. K tomu trefná angličtina s ultravýchodním přízvukem a tradičně solidní soundtrack dělá z tohoto dílka účastníka první ligy nejen letošního roku. Prodejnost Edwarda Nortona a Megan Fox mě pobavila hodně a vůbec celý ten film je prostě Aladeen....pardon, chci říct pozitivní. Johnn333 mi mluví z duše. ()

LP-SK

Top komédia posledných rokov, skoro som sa urehotal k smrti! "A čo to bude, chlapček alebo potrat?" LOL !!! ()