Reklama

Reklama

Na vlásku šťastně až navěky

  • Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (více)
všechny plakáty
Ukázka z filmu

VOD (1)

Obsahy(1)

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

(více)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (207)

groz122 

všechny recenze uživatele

Já vám nevím, ale přijde mi to, jako blbá reklama, která má s již tak vyždímané značky vyždímat ještě víc. Nebudu vám lhát, že jsem se při tomto kousku ani trochu nepousmál, ale je to blbost absolutně zbytečné. Jestli nám chtějí něco ukázat, tak ať udělají plnohodnotný animák. Stejné mínění mám o všech takovýchto potratech "kinematografie" Ehm.. ehm. ()

Reklama

Hermi14 

všechny recenze uživatele

"Toto je příběh o dni, kdy můj život skončil..." Krátké pokračování příběhu Lociky a Flynna, které rozhodně předčilo původní celovečerní film. Je to mnohem vtipnější, má to větší spád a nechybí žádná z našich starých známých postav. Pascal a Maximus měli určitě dostat víc prostoru i v původním filmu. ()

LencaN 

všechny recenze uživatele

Mám hrozně ráda jak samotný film Na vlásku, tak i tento groteskní svatební dodatek plný gagů, nemám co vytknout :) jen snad, že kdo neviděl film, tak nepochopí souvislosti tohohle filmečku a to je dost škoda pro diváka, protože to na sebe přímo navazuje a všechny postavičky už jsou velmi dobře známé právě z filmu ()

Lamiczka 

všechny recenze uživatele

Mini příběh o nejlepších zvířecích přátelích mladé princezny a jejího budoucího manžela. Právě v tento šťastný den, kdy se dva zamilovaní mají brát se vše semele. A to když při obřadu nešťastnou náhodou kůň Maximus ztratí snubní prsteny. Spolu s šikovným chameleonem Pascalem musí zachránit situaci stůj co stůj a tak začíná velký souboj s časem, ve kterém nebude nouze o mnoho vtipných okamžiků. Držme jim palce! Snímek ve svých 6ti minutách servíruje jednu prekérku za druhou. Oba zvířecí hrdinové jsou stateční a hrdě zvládají všechny nástrahy, které se jim při honbě za neposednými prsteny připletou do cesty. Je jich mnoho, jsou zapeklité a divákovu bránici rozhodně nenechají na chvíli v klidu. Elegantní humor ještě neztratil svou podobu a v tomto kraťasu to scénáristé, animátoři i režisér perfektně dokazují. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (3)

  • Vo filme Na vlásku (2010) má kôň Maximus hnedé oči, ale na plagáte k tomuto krátkemu filmu je zobrazený s modrými. Ide o chybu animátorov aká bola opravená na Disneyho oficiálnom YouTubeovom kanáli. (LuiCJ)
  • Na rozdiel od filmu Na vlásku (2010), ktorý bol podľa MPAA (Motion Picture Association of America) ohodnotený ako PG (niektoré scény nemusia byť vhodné pre deti), tento krátky je film je ohodnotený jemnejším ratingom G (vhodné pre akýkoľvek vek). Väčšina Disneyho krátkych filmov má v Spojených štátoch rating G. (LuiCJ)

Reklama

Reklama