Obsahy(1)
Pavel Zedníček s Janou Paulovou a atraktivní hosté vám historkami, vtipy a písničkami zpříjemní poslední minuty letošního roku. S Čmaňou a Janou půlnoc jistě nepropásnete! (oficiální text distributora)
Účinkují
Václav Kopta
Československo
Nejlepší filmy:
Sněženky a machři (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (koncert) - moderátor
Aleš Háma
Československo
Nejlepší filmy:
Operace Silver A (2007) (TV film)
Periferie (1996) (TV film)
Vůně vanilky (2001) (TV film)
Sandra Pogodová
Československo
Nejlepší filmy:
Blboun (2001) (divadelní záznam)
Nejasná zpráva o konci světa (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)
Miluše Bittnerová
Československo
Nejlepší filmy:
Bankrotáři (2003) (TV film)
Hodina klavíru (2007) (TV film)
Nejlepší přítel (2017) (TV film)
Lukáš Pavlásek
Československo
Nejlepší filmy:
Myši patří do nebe (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (TV film)
Roman Vojtek
Československo
Nejlepší filmy:
Volha (2023) (seriál)
Babylon (2002) (divadelní záznam)
Devatenáct klavírů (2008) (TV film)
Jitka Čvančarová
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Babylon (2002) (divadelní záznam)
Lukáš Langmajer
Československo
Nejlepší filmy:
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Muži v naději (2011)
Bobule (2008)
Olga Lounová
Československo
Nejlepší filmy:
Dokonalá svatba (2010) (divadelní záznam)
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Román pro ženy (2004)
Pavel Nový
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
S tebou mě baví svět (1982)
Martin Písařík
Československo
Nejlepší filmy:
Ztracená brána (2012) (seriál)
Městem chodí Mikuláš (1992) (TV film)
Obraz Doriana Graye (2010) (divadelní záznam)
Saša Rašilov nejml.
Československo
Nejlepší filmy:
Samotáři (2000)
Swingtime (2007) (TV film)
Naši furianti (2006) (divadelní záznam)
Pavla Tomicová
Československo
Nejlepší filmy:
Figarova svatba (2012) (divadelní záznam)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Jedlíci čokolády (2022) (divadelní záznam)
Radim Uzel
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (TV film)
Nejlepší trapasy (2013) (seriál)
Martin Zounar
Československo
Nejlepší filmy:
Případ Platfus (1985) (TV film)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV film)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Miroslav Hanuš
Československo
Nejlepší filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (divadelní záznam)
Soudné sestry (2007) (divadelní záznam)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Pavel Nečas
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Tři sestry (2010) (divadelní záznam)
Čaj u královny (2008) (divadelní záznam)
Vladimír Kratina
Československo
Nejlepší filmy:
Metanol (2018) (TV film)
Brakýři (1983) (TV film)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
David Suchařípa
Československo
Nejlepší filmy:
Král Lear (2003) (divadelní záznam)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Bídníci (2000) (seriál)
Eva Holubová
Československo
Nejlepší filmy:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)