Morholt

Infiltrator sice láká na Escobara, ale pokud čekáte něco na způsob Narcos, budete zklamáni. Stejně jako já. Film se soustředí víc než na cokoliv jiného na praní špinavých peněz, do kterého jsou zapleteny společně s kartely i významné bankovní domy a podle toho to i vypadá. Takže se především mluví a z mého pohledu se mluví až moc. Ono Furmanovi sice slouží ke cti, že se snažil o maximální důvěryhodnost, což mu nakonec i vyšlo, ale pohyblivým obrázkům se úzkostlivá snaha držet se předlohy příliš nevyplácí. Místy jsem se až pekelně nudil. Vyšlo to alespoň herecky. Diane Kruger je kouzelná jako vždy, Leguizamo v pohodě a zamrzí málo prostoru pro Gilguna. Největší problém jsem měl s Bryanem Cranstonem. Ne že by zahrál špatně. Naopak. Byl výborný. Jenže já se po celou dobu nemohl zbavit pocitu, že Mazura měl hrát někdo mladší a to mi celkový dojem z jeho výkonu místy dost kazilo. 55% ()

mm13

Infiltrátor? Skôr Terminátor. Teda aspoň čo sa oceľových nervov hlavnej postavy týka. Myslím, že skutočnosť bola o poznanie iná, ale ako krajne nepohodlný výlet do sveta operácií v utajení to bolo dostatočne strhujúce na to, aby som tie štyri vypálil. Zvlášť pri takomto obsadení, ktorému okrem sympaťáka Cranstona vládne Diane Kruger. Tá definitívne potvrdzuje svoj talent, chcelo by to zasypať ju dramaticky vďačnými úlohami. ()

kulyk

Chuan Pablo asi ani netušil, jak si na něm jednou zástupci hollýchúdů (i jejich přilehlé transoceánské okolí) namastí kapsy u kaftanů, jelikož mají pod jarmulkou a prachy jsou třeba, neboť velký nos tlusté lajny žádá... Ale dobře tomu tak, se střídavými úspěchy se na vlně narkobaronských útrap (víceméně) daří nejen co do zisků, ale i sledovatelnosti. Infiltrátor patří do té lepší ligy, čtyřku nedám jen proto, že mi (na rozdíl od valné většiny spolusledovatelů) přišel Cranston uvěřitlný asi tak, jako Tomio coby bojovník za čistou rasu. Třikrát závorka. Není to příliš? ()

Radek99

Téměř dokonalý celovečerní kříženec vynikajících drogových seriálů Narcos a Breaking Bad s akcentovaným rozměrem dvojakosti a citové angažovanosti infiltračního nasazení z legendárního Krycího jména Donnie Brasco. Brad Furman je schopný režisér, což dokázal už třeba v atmosférou trochu podobném Obhájci, i nyní natočil staromilsky pojatý thriller (odkazující na to nejlepší ze Scorseseho), který skvěle dokresluje výše zmíněná audiovizuální díla. Bryan Cranston po neméně vynikajícím hereckém výkonu v Trumbovi znovu přesvědčivě ztvárnil part hrdiny s předobrazem ve skutečném světě, už od časů Perníkového táty je to můj oblíbený herec. Skvělé řemeslo, silný ,,drajv"... Tohle je film pro dospělého a jsem rád, že se v záplavě těch teenagersky cílených limonád podobný druh filmů ještě vůbec točí. Jen osobní douška - Pabla Escobara už by odteď měl hrát ve všech filmech výhradně jen Wagner Moura :-) ()

Jara.Cimrman.jr

"Musíš s nima hrát, musíš s nima chlastat, musíš s nima šoustat. Jen tak si získáš jejich důvěru." To nezní jako úplně nezajímavá pracovní nabídka, ale nejsem si zcela jist, jestli si ji pan Bob dokázal skutečně užít. Mně to vyšlo tak napůl, protože spojení drogových gangů, bankéřů a CIA mi nikdy moc nevonělo. Na druhou stranu Bobovo seznámení se svou budoucí nekomplikovanou snoubenku, zúčtování s pinglem při oslavě výročí s manželkou nebo vygradování závěrečné svatby mě pobavilo i bez kokainu v nose. Takže pokud pro mne někdo má nabídku na infiltraci do nějakého drogového gangu, tak mi ji neváhejte předložit, protože já "hrozně rád" ztrácím soukromí, ohrožuju rodinu a paktuju se s movitými zmetky. Díky, že to dělá někdo za mě. ()

• Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)
  • Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)