USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Diskuze

Torrs

Torrs (hodnocení, recenze)

No nový diel trošku lepší ako minulé, hlavne Felicity toľko nerevala. :D

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

Havaj8

Tolik úsilí, aby ho na tu pozici dostali a jen proto, aby mu dali takovýhle úkol, který to samozřejmě zase všechno zkazí. :P

Uživatel Sylviiii smazal svůj příspěvek.

FanKalEl

FanKalEl (hodnocení, recenze)

erased

naznačoval som na jeho mimiku keď k nemu prehovorila Felicity alebo keď tam prišla Thea..pozrel sa na ňu, potom na zem a odišiel :D

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

Daggeron

Už jsem v jedné chvíli myslel, že tam Laurel porube ty členy Ligy... pak by nezbývalo už nic jiného, než plivnout scénaristům do tváře spolu se slinami i pár ošklivých nadávek, páč 30 minut zpátky dostala Laurel naklepáno od nějakýho random lupiče peněženek.

Daggeron

Daggeron (hodnocení, recenze)

Havaj8 , michald99

Inak mne sa tiež Oliver ako člen Ligy zdal zaujímavejší - vzhľadom na ostatok celej série. A tiež mám pocit, že to iba hrá - aspoň s výrazov jeho tváre to vyplýva. Je len škoda, že tá jeho epizóda v League of Shadows je taká krátka. Možno ju mohli zakomponovať oveľa skôr - vzhľadom na tie bláboly v predchádzajúcich 20 častiach série.

Inak mňa ten pokus o to zničenie Starlingu serie viac preto, že proste už sme to raz kdesi videli. Celé to akosi kopíruje Batmana. Asi to má League of Shadows v náplni práce :)

A mimochodom ja zasa dúfam, že Oliver Rasa nezabije - nech dopadne ten záver akokoľvek. Mne v tomto podaní príde ako dobrá postava. Hoci ju od The Climb takisto dokafrali ako všetko ostatné v celej sérii.

Inak celkom fajn epizóda, aspoň nenechali Lylu, Diggla a Laurel poraziť bojovníkov Ligy. :)

na příspěvěk reagoval michald99

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Kdyz uz by clovek bral to, ze se stane Oliver Rasem, docela by mu to kazdej uveril, tak vytahnou na konci blbost ve stylu sundej Starling, mesto ktery celou dobu chranil. To muze bejt vymazanej jakkoli, ale tohle je jasny, ze se pokusi obratit naopak. I to ze by si mel vzit Nyssu je v tomhle pripade vedlejsi. Uplne tim ztratil vyznam celej dil, kdy presvedcil snad uplne vsechny ze je jinej. Do konce serie bude normalne zpatky, jestli mel celou dobu v planu si ziskat jenom duveru Rase a pak ho sundat, OK. Flasbacky radsi at vyhodej uplne, to sou takovy hovna tam...

na příspěvěk reagoval michald99, Daggeron, Saraph

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

Když jsem sledoval poslední díl (ke kterému jsem se dostal až dneska), tak jsem se tak nějak víc zaposlouchal do toho, co ty postavy říkají a ona většina z toho jsou strašný bláboly a ty postavy si občas protiřečí.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Memoryk

Dost nesledovatelná tragédie. Koukám jen kvůli propojení s Flashem a protože doufám ve zlepšení v další sérii.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Terepin

Pomůže mu, až za 14 dnů.. mezitím bude ještě jedna epizoda Arrowa... takže uvidíme jak k tomu nakonec dojde.

FloTin

FloTin (hodnocení, recenze)

SPOILER Výrazné zlepšení. Je zajímavé že během 3 týdnů udělali z Olivera zabijáka :D nečekal jsem že se za tak krátkou dobu nechá zlomit. Nečekal jsem, že by ho něco přivedlo zpátky, ať už pohled na Felicity, která mě v tomhle díle totálně nudila nebo pohled na ségru, která po něm vytřelila šíp XD nejvíc moment, když mu Ras řekl že si vezme Nysu XD už jen ten jeho pohled byl k nezaplacení. Nečekal jsem že Ras vytáhne virus Alpha-Omega "tady máš a jdi zníčit své rodné město :D" ....... a na konec - v tom Digglovi normálně vidím Green Lanterna už jen z toho důvodu, jakou má vůli

PS: Doufám, že příští díl bude lepší než ten aktuální ;-)

CitySP

CitySP (hodnocení, recenze)

Tak Oliver se celkem rychle adaptoval do Ligy. No co už, to bych asi i zkousnul, ale překvapila mě i ta přestřelená romantika od Ra'se. Oliver bude mít za manželku Nyssu? No, jsem zvědavej jak to bude dál. Obecně to byl ale celkem kvalitní díl. Oproti jiným. :))

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Tak dnešní část patřila k tomu lepšímu, co v této řadě vzniklo.

FaceMan

FaceMan (hodnocení, recenze)

Podľa mňa bola dnešná časť skvelá, až na Laurel, kt. mi už dlhšie ale lezie na nervy :)

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Tak tvůrci Arrowa by na konferenci seriálových tvůrců mohli jako přední experti v oboru přednášet na téma "jak naprosto a dokonale posrat sympatickou ženskou postavu a udělat z ní nesnesitelně protivnou krávu během jedné série." Jinak jsem celý díl čekal, co Olivera probere - setkání s Felicity jsem dával největší šance (nikdy nepodceňuji moc patosu), k mému překvapení se tak nestalo (i když nejspíš jen z toho důvodu, že bude zapotřebí silnější kalibr jako polibek nebo společné povečeření cukrové vaty), ani setkání s Theou ho neprobralo. Ale když mu Ra's řekl, že si bude muset vzít Nyssu, měl jsem dojem probrání asi nejsilnější z těch tří možností. Ten jeho zděšený výraz byl prostě priceless. :D

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse