USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Diskuze

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Alespon budou ve ctvrte serii davat akcni sceny s Laurel smysl. Nejaky ten rok trenovani uz by ji mohl dat pravo na slusne bojove schopnosti. Narozdil od treti serie, kde si neporadila s bezdomovcem s malym nozikem, naopak od tri "vyskolenych" assassinu, ktere zmakla malickem.

LizianShaw , dragon94

LizianShaw: to je Arrowův problém, nejlepší postavy dostávají nejmíň screentimu, zatímco ty ostatní, otravný nevýrazný tlamy jako je hlavně Felicity a Laurel, možná i Oliver by se tam dal počítat, jelikož za celý tři série změnil výraz svého obličeje tak zřídka, že je to až neznatelný
dragon94: Roy je fakt asi jediná postava, která není totálně na hovno...

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Dalsi interview ma dvacet tri minut (kdo by to chtel sledovat...).

Nicmene prozrazuje, ze Rila Fukushima se nevrati (nejspis), kvuli (prekvapive) Suicide Squad.

Na druhou stranu Maseo se pravdepodobne (70%) vrati.

Nic z toho neni potvrzeno, ale jsou to jejich herci, takze i by to mohli vedet.

Katany je mi lito, ta byla skvela, a Maseo byl taky dobry... Ale je mrtvy tak proc musi nekoho postopadesate nekoho ozivit? Nebo s nim udelaji flashback (Shado), kdy se zjisti ze ma uplne stejne dvojce??

I presto, ze jeho smrt byla divna, tak mu to nemusi kazit. V komiksu byl taky mrtvy, jeho duse byla uveznena v Katanino katane......... Skoda, ze se Katana nevrati.

dragon94

Pro me mozna, nekdy jeho Mirakuru sceny nebyly nic moc, Arsenalovo flippy davaly dojem typickeho sidekicka a sceny s Theou byly nekdy az moc cw.

Ale supersilny Roy to bylo originalni, a dobre. O to lepsi by byl zvrat kdyby Moiru zabil ne Slade, ale Roy.

michald99

Asi je pravda, ze neni postava, kterou by "nezesrali." Diggle je dobry, ikdyz tam posledni dobou byl nudne nastvany...

S Malcolmem to je tezsi, Barrowman je z cele show nejlepsi, asi to bude tim, ze jako jediny herec delal v divadle...

Jedina mala chyba na Barrowmanovi co me napada, bylo jeho mnozstvi scen v prvni serii. Skoro vubec tam nebyl (narozdil od Sladea a Rase), nebo alespon jeho temna Dark Archer persona, narozdil od druhe a treti serie.

Ale jinak Merlyn patril mezi ty co davali Arrowovi plusy. Tak nejak z toho udelali dilema, kdyz z Arrowovo archnemesis nejdriv udelali kladase a nakonec Ras al Ghula.

A Diggle ma mit velkou roli ve ctvrte serii, jestli je to dobre...tak to nevypada. Tvurci uz potvrdili, ze Diggle bude mit oblek? Proc? Jedina dobra (nesuperhrdinska) postava bude na 70% nosit hnusny kozeny kalhoty?...:D

LizianShaw

Když se na to ale podíváš, tak kterou postavu v Arrowovi nezesrali? A nemyslím si, že stačí mít dobrého herce, např. herec Diggla je docela decent, ale má scénář tak ohavnej, že to z něj dělá naprostýho kripla, stejně jako Malcolm je jeden z nejlepších herců v seriálu, ale prostě má vypatlanej scénář.

na příspěvěk reagoval LizianShaw, dragon94

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Prekvapive a zklamajici zaroven. Willa Holland zminila, ze byly velke plany (zrejme ve treti serii) pro Harley Quinn. Nepochybne by asi byla v Suicide Squad, ale kvuli konci druhe serii, by snadno mohla utect. Samozrejme SS film to zmaril.

Nemam nic proti Margot Robbie, ta byla, je a bude uzasna, ale i presto bych rad vedel scenar, co by udelali s Harley Quinn. Ta se v komiksu setkala s Green Arrowem, narozdil od Rase. Zpracovani Quinn by nemuseli zpackat (ikdyz u Rase to udelali), jenom staci dobre obsazeni, na druhou stranu, Tara Strong ani Cassidy Alexa, ktere ji hraly v Arrowovi se mi nijak moc nesikly.

Taky bych chtel videt budoucnost Arrowa, jaka by byla kdyby ode dne 1 kazdy na fb nezminoval jmeno Olicity, jake by to bylo kdyby tam Felicity nebyla, tak jak bylo puvodne zamysleno? Arrow by zrejme porad zustaval skvely,..

A jeste u Harley, kdyby ji pridaly neco zajimaveho, vic brutalnosti, klidne (narozdil od filmove) by ji dali jeji super kladivo, a jeji super capku, aby se docela lisila od filmove. Mohlo by to byt zajimave, treba i skvele.

BackPa

Chápu, že to tak vidíš, ale mě Arrow v poslední době už fakt lezl strašně na nervy, jen jsem chtěl dokoukat tu třetí sérii a teď už s tim končím, dokud neuslyším něco pozitivního o čtvrté sezóně, na což si naděje fakt nedělám... problém je taky v tom, že já mám první sérii na 4*, druhou na 2* a třetí na odpad... což sice ve výsledku dává nějaký ty 2* možná 1*, jenže tenhle seriál mi přijde strašně přehodnocenej, jako kdyby měl kolem 60%, tak tam tu jednu hvězdu nechám, ale skoro 76%?! To je strašně přehodnocený, tak jsem snížil ještě o jeden stupeň i když na první sérii furt vzpomínám v dobrým a několikrát jsem to zvedl zpátky na tu jednu hvězdu, právě kvůli ní, ale to finále to prostě dorazilo.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

michald99

Nechápu ten odpad... To dávám jenom věcem, které jsou úplná sračka, ale pokuď se mi tvorba aspoň trochu líbila, tal aspoň tu * dám.... A ze 3* na odpad se mi zdá jako trochu úlet...

Osobně jsem z 5* snížil na 4*. První 2 série u mě byly na 5*, třetí na 2* a to mi stále dělá 4*.

LizianShaw

Když budu hodnotit jako celek, tak to mám první sérii za takových slušných 70%... bylo to zábavný, byla tam dobrá akce, dialogy taky ušly, ale že by to bylo něco úúža na 5*, to rozhodně ne... pak druhá série, která začíná tak jako rozpačitě a pak se mění v nelogickou sračku v rozmezí mezi 30 - 40% a pak třetí série, která je naprostej zvratek a odpor a nehoráznej propad ve všech aspektech, ve kterých byl Arrow docela dobrej.... a jelikož Felicity ještě nechcípla, tak klidně ten odpad dám.

na příspěvěk reagoval BackPa

Denn

Denn (hodnocení, recenze)

LizianShaw

No jasně, ale v těch trilogích to není takový rozdíl. U Arrowa střídá první dvě, celkem dobré série, blivajs bez logiky, s největšíma dírama ve scénáři, co jsem za posledních pár let v seriálech viděl, CGI na úrovni nízkorozpočtového fan filmu a v hlavní roli samozřejmě s otravnou brejlatou krávou.

Ale tak, hodnoťe, jak považujete za vhodné :) .

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

Denn

No nezaslouží, Prvním dvěma sériím jsem dal 95 %, třetí jsem dal 65 %, což mi v průměru dává 85 %, za který obvykle dávám ještě 5*, takže asi tak

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Ne ze bych nekoho premlouval v hodnoceni, jenom podotykam, ze by se to asi melo hodnotit jako celek a ne po jedne serii. Takze treti byla dost spatna, porad si myslim, ze se tu vetsine libily prvni dve serie.

Jako hodnotit filmovou trilogii, tak bych ji nedal odpad, jenom protoze byl posledni dil trapny.

na příspěvěk reagoval jh666, Denn, michald99

Daggeron

Daggeron (hodnocení, recenze)

Havaj8

Ja som inak tiež zvažoval ísť z 5* po dvoch sériách na 3*, ale zdalo sa mi to kruté. Tie prvé dve - a pre mňa osobne najmä prvá bola fakt dobrá. Takže dávam ešte tomu šancu vo štvrtej sérii, ak zlyhajú, pôjdem dole...

Ale obávam sa, že to už lepšie nebude, pretože v tretej sérii bolo toľko hlúpostí, že to by súdny človek nemohol myslieť vážne. Čomu nie príliš rozumiem - písali to iní scenáristi ako predchádzajúce série, alebo čo?

na příspěvěk reagoval michald99, dragon94

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Treti serie z toho udelala absolutni komedii, od toho finale se nejaky zlepseni cekat nedalo. Ze se snazili to ukoncit jako jednicku s nejakou zkazou na mesto. A najednou se vsichni spojej a zvitezej. Nejvetsi fail byl opravdu ta Felicity v obleku, to snad ani nemohli myslet vazne. Ras jako uplna mocka, nerozumim tomu. Souhlasim ze tohle byl jeden z nejvetsich propadu z dobryho serialu na slataninu. Z 5* to musi zaslouzene jit na 3*.

na příspěvěk reagoval Daggeron

Daggeron

Daggeron (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Inak keď hovoríš o tých jazykových zdatnostiach - stále sme sa nedozvedeli ani to, kde sa naučil lietať na lietadle, alebo áno?

jh666

Ted si vzpomnel, nerikal nekdo Oliverovi neco o tom co vsechno provedl:..neco o  Lian Yu a Rusku? Takze mozna do Ruska pojede, jeste se musi naucit rusky ale taky cinsky..

Doufam, ze se z nej ve flashbacich stane ten obavany zabijak z prvni serie.

Jinak je taky dost zklamani, ze v tehle serii nikdo nezemrel, odchod Roye se nepocita, a Maseo nebyl dulezity...Zajimalo by me co tam bude delat Lance.

na příspěvěk reagoval Daggeron

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Posledni epizoda byla slusna. Flashbacky konecne staly za to, ikdyz jsem cekal neco jineho, treba ze ho Waller vyhodi na ostrove, ale on se tam rozhodl jit sam... Nejhorsi samozrejme Felicity a posledni zapad Slunce, ale to snad ani neni potreba komentovat. Takze zbyvala uz jenom jedina "drobna" chyba a tou je ze by si Oliver nikdy nedal Ras al Ghula. Ano, Ras ho sice cvicil mozna dva tydny, ale to Oliverovi rozhodne nedava schopnost porazit nekoho, kdo porazil i Batmana. I tak bitva to byla slusna, ale kdyby se k nemu alespon pridala Katana nebo Merlyn tak by jeho porazka davala smysl

na příspěvěk reagoval jh666

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse