Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Mě ten díl zase nepřišel tak špatnej. Rozhodně patřil k těm lepším v této sérii.

kery-

kery- (hodnocení, recenze)

Myslel jsem, že už jsem viděl všechno, ale dnešní díl mě opět přesvědčil, že tomu tak není. Kdyby to po tomhle díle uzavřeli, ani bych se nezlobil.

Torrs

Torrs (hodnocení, recenze)

Sorry ale ten koniec bol ako zlá fanfiction.. Oliver s Felicity si odchádzajú pri západe slnka zatiaľ čo Ray vybuchne :DD Pre mňa zatiaľ najhoršia séria, bolo aj pár dobrých epizód hlavne crossover s Flashom, ale inak slabota, zo skvelou druhou sériou to ani nejde porovnávať. A bonus na koniec tu som si musel dať pauzu pár minút aby som to rozdýchal :DDDD

F50Ferrari

F50Ferrari (hodnocení, recenze)

Strašná sračka se stala fakt z toho seriálu ... nevim už ani proč na to koukám ... nejhorší jak ty bojovníci v tý lize jsou naprostý kokoti a nějaká Laurel jich skope klidně 10 najednou, protože s tim jejim výcvikem umí bojovat líp než oni ... fakt sračka jak sviňa ... už mi to ani vtipný nepřipadá.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Sylviiii

Nejel jim na pomoc, ale přesunul se do jiného města. Takhle to teď bude dělat, aby ho neodhalily, kdyby byl na jednom místě moc dlouho. Navíc Thee dával ten rudej oblek přece.

na příspěvěk reagoval Sylviiii

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Oni si to proste s tou Laurel nemuzou odpustit. Kazdej ji ma v hlave jako zbytecnou advokatku, a ted ty komedii, ze zbije nekolik nepratel v jednu chvili, nikdo nemuze uverit. Atom je taky prehnanej, jednou udela moment jak blazen ze prolitne stihackou, ale pak se opet neco poroucha, aby se nereklo, ze je az moc dokonalej a dopadne z nebe jakoby nic. Malcolm byl uplne typicky bojujici o holej zivot :D A puvodne jsem si taky myslel ze by je mohl dopredu nadopovat protilatkou, ale tezko rict podle flasbacku, sice neexistuje lek, ale protilatku treba vytahli z Tatsu, oni neco vymyslej. Kazdopadne Olivera dokonce nechali zasnoubit, jaka to nahoda, jestli je pristi dil uz finale, tak ocekavam asi smrt Rase, mozna nekoho z hlavnich, Barry se objevi...je to az moc prehnany

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

Tak jsem opět shlédnul další epizodu, abych docela uspokojeně sledoval, jak všichni na konci umírají s vědomím, že CW určitě ve finále vytáhne nějaké řešení typu: "Oliver všechny tajně nadopoval protilékem, nikdo si toho nevšiml, óó, jak genitální!!"... To, že se u Ligy překlepli z "Nemehel" na "Asasínů" jsem pochopil už dávno, netušil jsem však, že čtyři z nich dostanou na frak od nevycvičené naivní p*čky 

Joe123

Joe123 (hodnocení, recenze)

Teraz už len dúfať že finále serie nebude posledný klinec do rakvy

CitySP

CitySP (hodnocení, recenze)

SPOILER

Tak nečekal jsem teda, že Laurel si bez problémů poradí s více členama Ligy najednou. :D Merlyn dostal aspon trošku prostoru v tomhle díle, takže aspon něco. Ale Diggle už mě tam začíná těma jeho moudrama pěkně sr*t :D. No, po shlédnutí traileru na další díl jsem fakt hodně zvědavej, hlavně proto, že se tam mihnul i Flash :)) 

na příspěvěk reagoval BackPa, Saraph

FloTin

FloTin (hodnocení, recenze)

BackPa

souhlas. ....... SPOILER: Ta Felicity už je otravná :D + čekal jsem že se na konci objeví někdo ..... :D hold až příště

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Zlepšení tam je, ale to, že posledních pár dílu je lepších, tu sérii nezachrání.

na příspěvěk reagoval FloTin

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama