kaylin

Dvojka je prostě natolik dobrá a má tak skvělé hlášky, že se jí trojka nemůže rovnat. Chybí tomu Chuck Norris a trochu lepší interakce mezi postavami, ti mladí jsou tu trochu navíc, na druhou stranu by to byl příběhově asi ještě větší nuda. Místy je to moc roztahané, ale když dojde na akci, je to paráda, jen té krve je hodně málo. Ano, čekal jsem přece jen trochu víc, ale pro mě je to pořád skvělá podívaná, u které jsem se bavil. Pocity nejsou jako po dvojce, ale na čtvrtý díl se stejně těším a doufám, že bude. ()

gogos

Třetí díl je patrně nejrozpačitější v celé sérii. Na jedné straně tu máme tradiční luxusní akci, spousty hlášek (i když jich je podstatně méně než v minulém díle), perfektní nové veterány v podobě Forda, Snipese a hlavně ultimátního Banderase, luxusního záporáka v podobě Gibsona, daleko méně sentimentu a přemýšlení atd. Na straně druhé je opravdu místy šílená logická břečka a scénáristická strnulost, občas děsné CGI efekty a taktéž jako negativum vidím absenci většího množství hlášek či brutálnějších jatek. No, uvidíme, co přinese nějaký případný sestřih na blu-ray, ale za sebe mohu říci, že zatímco jednička byla splněním jednoho velkého snu a dvojka ultimátně nahlášená akční blbina, tak trojka upgradované 80. béčko, které si bere od každého trochu z předešlých dílů, ale ve výsledku je z toho kombinace, která mi z dosavadních tří dílů sedí nejméně. Ale i přesto udělím hodně slabé 4*. ()

filmsim

Opravdu jsou to nejslabší Expendables, ale to automaticky neznamená špatný film. Je to takový průměrný akčňák, který ovšem zvedají herci v nečekaných roličkách. Banderas tu má snad nejšílenější roli v životě, páprda Ford více než adekvátně nahrazuje Willise a Wesley Snipes si užívá návrat na filmové plátno a hláškuje o sto šest. Když jsou na plátně tihle tři, tak je to skvělá podívaná. Jenže onu tu je snad půl hodinové hledání nevýrazné omladiny do Stallonovy party, a následné "mladé" akce, málo Terryho Crewse a příliš moc otravného Arnolda, který vypadá hrozivěji s každým dílem, a to né v tom dobrém slova smyslu. Záporák Mel se sice snaží, ale člověk mu toho jeho zloducha zkrátka nežere. Naštěstí na konci přijde dostatek povedené akce, ve které zazáří většina aktérů. Jediným slabým místem této ničící eufórie je nepochopitelně závěrečný fight mezi Gibsonem a Stallonem, který je více než odfláklý a dobrému pocitu při odchodu z kina rozhodně nepomůže. 6/10 ()

Alementina

1:40 jsem to zabalila uprostred asi te zaverecne bitky... ale kdyz uz jsem deset minut vic koukala do mobilu nez na monitor.... panove starnou, desel jim dech a vtip... ()

Katzenklo

Mladý filmový fanoušek moderní generace je již znaven náročnými psychologickými dramaty, jež se snaží nahlédnout do divákovy duše a zároveň posunout jeho vnímání kamsi výše, aby si lépe uvědomil význam své existence a třeba i konečně našel své místo na tomto světě. V tu chvíli přichází Sylvester Stallone se svými kumpány, aby nám naservíroval film plný absurdní akce, CGI výbuchů a postarších pánů, již do sebe buďto bezhlavě střílí, nebo se brutálně mlátí. Dostalo se mi příjemného odpočinkového filmu, který si nehraje na něco hlubokomylsného, kde logika nehraje zásadní roli a v němž jde hlavně o vnější estetiku. Již potřetí jsem se pobavil. ()

Mikita

Nejslabší Expendables, přesto je to nářez, který si ráda znovu pustím.Vzpomínání a objevování nového, to je fajn kombinace. Mládí versus stará garda. Hezké předání pomyslného žezla, ale stejně všichni víme, že Sly a jeho stará garda pro nás budou nesmrtelní. Jen víc podobných akčních radostí. ()

movieband

Po solidní jedničce a kulervoucí dvojce přichází třetí Postradatelní. Hodnocení tady je zbytečně přísné, protože to nebyl tak hrozné, jak by se mohlo zdát. Je pravda, že Barneyho nový tým mi až na Lutze a Powella moc nesedl. Co jsem, ale přivítal byl Banderas, který si roli užíval, jak nejvíc mohl a záporák v podobě Gibsona, který byl zrozen proto, hrát takového šmejda, byl taky dobrý. Na režisérské sesli se objevilo zase nové jméno. Hughes akci zvládl perfektně natočit, i když konec bych možná trochu zkrátil. Uvidíme, jak si povede v remaku The Raid. Zamě je to vcelku spokojenost. Akce perfektní, hlášky a větší Arnoldova angažovanost pobavila a Ford taky dost potěšil. Líbí se mi Stallonův koncept, vrazit do každého dílu další známé ikony akčních filmů. Sice je to slabší díl, než dvojka, kterou už asi nepřekoná nic, ale i tak je furt stojí za to se na to podívat. Chlapi to očividně baví , tak proč v tom nepokračovat. 78% ()

topi

U takového typu filmu mě vyloženě vadí, že ikdyž se tam střílí a zabíjí nožema a vším možným, tak nejde zahlédnout ani kapku krve. Takhle si akčňák teda nepředstavuju. Tohle měla být absolutní řežba!! Také skupinka omladiny mě celkově nebrala a vůbec, třetí pokračování Expendables je nejslabší. Gibson v roli hlavního padoucha je ovšem bravurní. ()

Kaluž

Překvapivě svižné a panelákový závěr docela šmakující. Pořád to není kdovíjaké terno, ale v rámci filmů, při jejichž sledování lze dělat více činností najednou (tzv. kulisák), je to pořád nadprůměr. Zamrzí snad jen absence ustřelených hlav v explicitních záběrech, což byl vždycky, vedle akční zombie elity, tak trochu trademark série. Jo a Ford celou dobu vypadá, jako by tam byl za trest. ()

decouble

Problém (třetích) Expendables spočívá v tom, že stojí přesně na pomezí lacinýho akčního béčka a vysoko-rozpočtovýho blockbusteru. Je to pitomý jako každý jiný béčko (další šablonovitý příběh, o tom jak ti správní chlápci jdou někoho pomstít nebo zachránit do nějaký fiktivní zemičky), ale zároveň se to místy tváří až nehorázně vážně (Stalloneho konstantě zarputilý výraz, pop-rocková písnička podbarvující krátkou montáží opuštěných hrdinů, která snad má vyvolávat nějaké emoce?). Solidní řemeslná stránka, ale zabraňuje tomu, aby to bylo opravdu vtipný anebo alespoň komický, a tak je to pouze smutně směšný, a tak trochu nudný - víme přece, že nikdo z hlavních hrdinů neumře, a tak nefunguje žádná hra s napětím. Je to dočista matoucí, jakoby snad Stallone po vtipném druhém dílu (pohybujícím se na hraně parodie) chtěl, abychom ho zase brali úplně seriozně. To prostě nejde. A jeden Banderas jaro nedělá. ()

Helo

Oproti dvojce mnohem konzistentnější, ale i tak byla prostřední část tak nějak trošku slabší. Všechno naštěstí vynahradila závěrečná půlhodinová "battlefieldovská" bitva. Dokonce i ten Lutz byl nějakým záhadným způsobem v pohodě a z omladiny snad nejlepší. Tylerova muzika opět parádní. Nejlepší postavy jednoznačně Banderas a Gibson - ti si to užívali nehorázně. PS.: Chlastali tam Budějovickej Budvar! ()

MATADOR

Udělat z typické oldschoolovku podívanou pro mládež byla největší chyba. Stejně tak nabrat mladé, nic neříkající tváře a děcka divte se, jaká to bude nuda. Nuda to poměrně byla, kolikrát to nezachraňovalo ani charizma zúčastněných legend. Někdy to zase táhly, taky jsem čekal více Gibsona, zasloužil by si to. Je škoda že po dvou hodně dobrých dílech přišlo tohle, čekám že čtyřka bude odvaz se vším všudy, zbytečné postavy zmizí a zbyde jen tvrdé jádro, ať se divák taky strachuje o své hrdiny! ()

PogoJoe

Doposud nejlepší díl Nepostradatelných. Sice stále nic, z čeho bych byl nějak u vytržení, ale po zejména špatné dvojce zaznamenala tahle část posun směrem nahoru. Potěšila mě účast Kelseyho "Frasiera" Grammera, Antonia Banderase a Mela Gibsona, který se na cynického záporáka přesně hodí (stačí mu jen chovat se přirozeně a ani nemusí moc hrát). ()

JohnMiller

Prvých 30 minút je fantastických. Ide o tú klasickú úvodnú scénku ktorá v akčných filmoch s hlavnou dejovou líniou nič spoločné. Wesley Snipes ma v tomto prípade nesmierne prekvapil, nepatrí medzi mojich obľúbencov. I šlo o starú partiu tak ako má byť, bolo tam to čo na nich máme radi. Avšak po tomto skvelom úvode tu už ide iba s kopca. Keď sa objaví Fraiser a Zrodení Herkules s posilou Hollywoodskych manekínov už sa na to nedá pozerať. Starý tím boli schopný vymeniť za bandu pózerov. Koncepcia a čaro Expendables sa týmto absolútne vytratilo. Záverečná prestrelka síce mala čo si do seba ale lacné CGI efekty, akoby robené produkčnou spoločnosťou ASYLUM, Potopili aj toto. Záporák Mel Gibson mal charizma na rozdávanie, bol by tu vynikajúci keby sa nemarilo jeho talentom. Jeho nevyužitý potenciál ako v MACHETE KILLS ma iba nahneval. Niekto tu bol očividne nenažraný a potreboval nato nalákať do kina deti. Obrovská škoda, takto zničiť jeden obrovský kult posledných rokov. 2.5* ()

AlistairMir

Opět hodně hodně dobrá akční jízda a i když pro mě nejlepším dílem zůstává dvojka, tak jsem se bavil parádně. Hned začátek nemá chybku a ve velkém stylu se jede dále celej film. Nabrání mlaďasů do týmu (Rousey, Lutz) může někoho otrávit, mně osobně vůbec nevadilo alespoň se to pěkně smíchalo. Potěšila mě přítomnost Snipese, Gibson jako záporák byl velmi dobrý (i když za mě vede JCVD), Ford se na rozdíl od Willise ukázal jako člověk s charakterem (zasvěcení ví na co narážím) a roli si užíval, ale ze slavných jmen starší generace pro mě byl třešničkou na dortu Antonio Banderas. Jeho postava byla naprosto úžasná ten chlap neměl chybu a opravdu mě pobavil. Chvilkama jsem čekal, že se promění v Kocoura ze Shreka. Finále je vydařené, hlášky fungují (ať už bezvadné narážky na Willise nebo Snipesova odpověď za co seděl) a na to, že má film dvě hodiny, utekl mi strašně rychle. Sly opět dokázal, že tahle série jen tak neomrzí a všichni pohromadě jsou prostě skvělí. No a já se těším na čtyřku. ()

salalala

Patrick Hughes se vydal trošku jiným směrem než předchozí dva díly a těžko říct, zda je to dobře. Podařilo se mu vystihnout poměrně temnou atmosféru a sympaticky se snažil do filmu dostat onen osobní příběh. Pravdou ovšem je, že zejména náborová část je poněkud delší, než by měla být a zkrácení filmu o takových dvacet minut by asi vadilo jen málokomu. Akce je tu až na výjimky vyvážená s dialogy, což je fajn, na druhou stranu tu není žádná zapamatovatelná akční scéna, ale jen plno dobře zvládnuté, ale pořád jen rutiny. Mladá krev byl malinko krok vedle, protože až na výjimku Rondy Rousey tu není nikdo výraznější (Lutz je naopak naprosto strašný), nikdo není schopen nějak více hláškovat a chybí jim charisma. Z veteránů pak rozhodně září Gibson, který si záporáka užívá se vším všudy, výborný Ford a Banderas, který se nebere vůbec vážně a je suverénně nejvtipnějším prvkem filmu. Upřímně se přiznám, že jsem chtěl dát jen tři hvězdičky, díky poměrně svižnému konci a finální akci, ale nakonec o hvězdičku zvedám a dávám 70%. ()

FilmFan24

"Expendables: Postradatelní 3" jsou pořád především akčním filmem i když oproti prvním dvěma dílům už se nejedná o poctu starým osmdesátkovým flákům. Je to především díky omlazení staré známé zabijácké party, která má do kin přilákat dnešní, hlavně americkou mládež, která zlatá léta akčního žánru nezažila.. Amerika žije současností a oproti evropskému publiku nežije kultem osmdesátek. Každopádně ale se mě nové setkání se Stallonem a jeho partou celkem líbilo. Velkým oživením bylo obsazení Banderase, který neustále mlel pantem. Snipes také dobře zapadl a z mladé krve měl velký prostor Kellan Lutz, který se svojí role zhostil velice dobře. Zamrzí opět minimální využití Jeta Li, ale zase potěšil "Indiana" Harrison Ford na kterém bylo znát jak si svoji roli užívá. Vezmu-li to kolem a kolem: poněkud slabší než předchozí části, ale v rámci žánru dobře odvedená práce! Absence krve kvůli přístupnosti byla až moc okatá.... ()

kajas

Akční filmy patřily mezi žánr, který jsem nikdy příliš nevyhledávala, což se s příchodem prvních "Postradatelných" změnilo. Pokračování už jsem hltala na velkém plátně a opravdu velice jsem se těšila na letošní letní nářez. Neodradily mne ani veskrze negativní reakce a riskla jsem dokonce 4DX formát. Po nějakých deseti minutách už 4D efekty nemají čím překvapit, není ale špatné si jednou do roka nechat promasírovat záda v natřásající se kinosedačce :). Dobře, teď už tedy k samotnému snímku. Naprosto bez debat nejhorší díl série, to jistě uzná většina diváků. Trpí přemrštěnou stopáží, ale ještě více hereckým obsazením. Nové mladé tváře nemá cenu příliš rozebírat, kromě Kellana z "Twilight" ságy nikdo nezaujme. Ford není bohužel takové akční eso jako Norris, jehož nepřítomnost (a také Willisova!) mě docela zamrzela. Arnieho scény, stejně jako ty Fordovy, sklouzávaly spíše k trapnosti. Dokonce ani Banderas, osobní favorit a velká láska mojí maminky (ale jo, taky ho můžu :)), do týmu nezapadl. Posunutí starých známých do "důchodového" pozadí byla zkrátka chyba. Z plátna naštěstí téměř nezmizel Stallone, který spolu s Gibsonem drží film po herecké i akční stránce docela nad vodou. Jejich závěrečný souboj ale postrádá šťávu a napětí druhého dílu. Chválím také výběr hudby. Podtrženo, sečteno, žádná hitparáda se nekoná, Expendables ztratili svoje kouzlo, ale mají světlé chvilky. Snad se tvůrci poučí a čtvrtý díl vybrousí do lepší kvality, budu se těšit. ()

dom156

Tento film vystihuje a pokračuje úspěšně v minulých dílech.Herecké výkony vždy velmi kvalitní + nové tváře které tomu dodali štávu. Vtip v akčním filmu, se zas tak moc nenosí a zde díky Banderasovi je aplikován velmi šetrně a to filmu prospívá. Závěrečný souboj je napínavý, ale můžeme bohužel odtušit jak asi dopadne, holt ti dobří bohužel vždy zvítězí. Palec i tak nahoru. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy