Unrealik

Chtěl jsem dát 4, ale za absenci krve jen tři (jsou totiž scény, kde je vyloženě divné, že se neobjeví). Jinak z nových herců byl fajn Snipes. Banderas tu byl za šaška. ()

surprise

Nuda s pěknou vizáží. Střílí se hodně, jenže ani nevíte proč, opět se vysvobozují kamarádi, jenže pro vás to žádní kamarádi nejsou, mstíte se nějakému parchantovi a vy ani nevíte, co vám vlastně provedl, a hlavně, Barney svůj tým ošlehaných chlapáků rozpustí, aby si zdlouhavě najal mladší a oni se na něj nejen nenaserou, ale dojemně za ním dolejzaj. No má tohle nějakej smysl? Ale po pár letech už jsem smířlivější a když jsem si dal celou sérii najednou, dává to větší smysl. ()

shinlove

Ačkoli nejslabší ze všech tří dílů, pořád dobrý. Nicméně uvidíme, jak se bude vyvíjet příští díl, na kterej se už teď těším! A jestli tam bude opravdu Dwayne Johnson v roli padoucha! :D Bojím se, aby tato série, která vznikla z nostalgie na staré časy, neskončila tragédií... Snad ne. 3* ()

Dixie_Cara

Expendables 3 se diváka snaží navnadit na plejádu herců. Kromě Stalloneho jsou ale všem ostatním aktérům přiděleny jen nic neříkající štěky, které nejsou vůbec důležité a vlastně jsou neskutečně otravné. Je sice hezké, že spolu můžeme vidět na plátně Forda, Banderase, Gibsona nebo Snipese, ale když se jejich účinkování omezí na 10 minut plných střílení, těžko z toho něco vyvozovat... ()

zeromen

Banda áčkových hereckých důchodců, sedící v zaplivaném pajzlu u stolu popíjející lahvového Budvara, kteří hrají v béčkové akční sračce. NÁDHERA!!! ()

gezko

Vyrastal som s týmito borcami. Stalone (Rambo), Schwarzneger (Terminátor, Comandos), Lundgren (Red Scorpion), Li (Hero). Žral som ich, uznával a bol som ochotný im kadečo odpustiť, aj to, že niektorí nevedia hrať. Ale toto je už priveľa. Tento tretí krát zaliaty čaj nech si strčia za klobúk. Aj známe slovenské: "S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vás" malo väčšie gule. ()

PatrikU

Těšil jsem se na akci, ale poté co vzali do týmu ty 4 mladý šulíny, v čele s tou přešitou krůtou, jsem usoudil, že než natočit za každou cenu sra*ku, nenatočim radši nic. ()

Davule

Přesto, že to ve filmu bouchá, střílí, lítá a jánevimcoještě, neviděl jsem nikde žádnou utrženou končetinu. Těžký zklamání. ()

Toxic

Stallone začíná být s jeho výrazem "drsný jako dětský plenky" pěkně směšný až otravný, stejně tak skoro všichni okolo, a stejně tak je to i s hláškami... bylo jen pár těch, které pobavily (I am The Hague). ()

DannyBurino

Tenhle díl je nejlepší z celé série. Ze začátku to bylo slabý, ale pak se to rozjelo. Ti nováčci mi vůbec nevadili, úplně každá postava se tam celkem dobře předvede a závěrečná dvaceti minutová řežba byla fakt něco. To že tam není krev a nelítají tam vnitřnosti a kusy těla, mi vůbec nevadí. ()

Naby

Neni to sice se tretim dilem nic novyho, ale je to porad stejna zabava. Jediny co se mi na tomhle dile nelibilo bylo nabrani novejch, mladejch trapnohercu (obzvlastne Ronda Rousey je opravdu spatna herecka). Nicmene chapu, ze jako mladej zajicek bych si s temahle velikanama 80tych let rad zahral a jeste za to zaplatil. Protoze to pocitam porad predevsim jako komedii a nostalgii, tak celkem 3,8* ()

Tom_17

A tady už to začíná pokulhávat. Jak byly první dva díly skvělé, tak trojka už přestává být tím, Stallonem omýlaným, návratem k akčním filmům z 80. let a stává se z toho moderní střílečka. Samozřejmě mě tady nejvíc štve "odstřižení" hrdinů z minulých filmů a nahrazení je novými, mladými, ale špatnými adepty na jejich místa. Nejvíce mě na filmu ale, překvapivě, bavil Antonio Banderas, který byl přirozený a na svoje poměry dost vtipný. Ale ta nová banda mladé krve mě nebavila - 3 *** ()

pan_Bily

Tak asi je všem jasný proč tento projekt vznikl. S grácií, nostlagií i humorem zavzpomínat na jednu skvělou éru filmu a plejádu hrdinů, kteří se právem stali legendami tohoto žánru. Ať už ty filmy z dnešního pohledu vypadají jakkoliv, ve své době se staly kultem. Navíc u nás okořeněný způsobem jakým se k nim člověk dostával a ja je sledoval. Není nad 10x zkopírovanou "véháesku" a výkřik techniky - čtyř hlavé video :-) Kdo na tom vyrostl, tak Expendables musí právem ocenit. Ale právě z těchto důvodů, na čem je to celé postavené, to může fungovat jen jednou. Nebo, v tomto případě, dvakrát. Ale to je maximum. S dalším pokračováním je kouzlo nostalgie pryč a zůstává jen podprůměrný akčňák v žánru, který sám o sobě asi už dnes moc nefunguje. Chápu že tvůrci chtějí využít co nejvíce "starých dobrých znýmých tváří" a že není možné je vměstnat do jednoho filmu, ale odsajď podsajď (jak řikáme my plzeňácííí). Tohle už bylo navíc. A propos: víte který člověk jako první na světě ulovil všechny pokemony? Ano, správně. Byl to Chuck Norris a dokázal to pevnou linkou :-))) ()

Signore

Vlastně výborná (akční) komedie. A tak to i hodnotím. Na rozdíl od dvojky jsem se tentokrát totiž obstojně bavil. A z tohoto úhlu pohledu velmi pomohlo zařazení jak Mela Gibsona a Harrisona Forda, tak dalších primárně komických postav (Kelsey Grammer i neodolatelně nesnesitelný Antonio Banderas). Ale chápu, že pro někoho už to bylo za hranou. ()

Michal118

O něco slabší ale stále pořádně nadupaný trhák, který si oblíbíte hned po prvním shlédnutí. Film už má nějaké ty mouchy ale pořád je to ten pravý legendární biják co nikdy neomrzí. Ovšem opět chválím herce za podané úžasné herecké výkony. 85% ()

Pythonator

Nějak už to není ono, když nepřijde Chuck Norris a nesejme stovku hajzlíků pěti výstřely. Sice dorazil s vrtulníkem i přestárlý Han Solo a exceluje tu smrtelně užvaněný Banderas, ale celkově už tomu chybí ty hlášky a šmrnc jako ve dvojce. Snad ta sorta mladých sráčů způsobila, že film už není tak zábavný. Hold důchodci jsou nejlepší a Sly je super, i když má povislý xicht. Mel Gibson mě jako záporák lehce zklamal a Arnie jako buzna mě vyloženě znechutil. No fuj. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy