V nepříliš vzdálené budoucnosti dohlíží na dodržování pořádku mechanické policejní jednotky. Nyní se jim ale lidé začínají bránit. Když dojde k odcizení a přeprogramování jednoho z policejních droidů, stane se robot jménem Chappie vůbec prvním robotem se schopností samostatného myšlení a cítění. Jak se jeho existence stává v očích mocných stále větší hrozbou pro celé lidstvo, nezastaví se tito před ničím, aby vynutili zachování statu quo a zajistili, aby byl Chappie současně i posledním robotem svého druhu. (Falcon)

Diskuze

A.L.E.S.

A.L.E.S. (hodnocení, recenze)

ywo666

Tyhle dva jsem zatím neměl možnost vidět, takže nedokážu posoudit. Navíc by mi na tom moc nezáleželo, posuzuju každý film jednotlivě bez ohledu na tvůrčí tým.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak koukat a následně hodnotit něco čemu nerozumíš, to je přece špatné, ale tohle už jsme přece jednou probírali

Yoshitsune

Jéžiš to je toho. Viděl jsem to prvně bez titulků a tak jsem na konci nerozuměl tomu, že se bavili o tom, že Lundgren nechcípnul. Pak mi to napodruhé s titulkama už došlo. Boha jeho :-)  Opravovat ten koment už nebudu. Nikoho to kupodivu nesere a pokračování stejně nebude, tak co. Chceš řešit dál tyhle hovna? Jestli jo a nemáš nic k Chappie, tak nazdar.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

ywo666

Tipuju, že ty budeš hodně spokojenej. Máš rád Blomkampův styl, takže bych se divil kdyby ti to nesedlo. Já konečně můžu říct, že jsem naprosto spokojenej. Elysium a District 9 se mi líbili, ale k úplný dokonalosti mi něco chybělo. Můžeš se navnadit mým nadšeným komentem. Napsal jsem ho bez spoilerů. Tady se nesmí nic vykecávat. Tohle chce fakt vidět.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak jako tak, ať udělám to či ono budu ten špatnej :-) Když dám 5* budu kripl co o tom pochyboval. Když dám 2* budu kripl co na to šel s tím, že se mu to nebude líbit. V Choré ťamanské mysli, budu tak jako tak kripl...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, ywo666, Yoshitsune

MikeCool (hodnocení, recenze)

Bluntman

To není ono. A podle mě se to tam více než hodilo. :-) Jde jen o to, koho takhle šílená skupina osloví a koho nikoliv. Po zhlédnutí Chappieho jsem si The Antwoord zamiloval ještě více. Je holt tak šílená, až je dobrá.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

MikeCool

Například https://www.youtube.com/watch?v=ScQuU8457Y8, ale film jsem neviděl, takže nedokážu říct, jestli je to opravdu z něj (a nesrovnával jsem jednotlivé skladby na filmovém "soundtracku" a klipy dostupné na Youtube).

Zakomponování hudby Die Antwoord do Chappieho mě jinak těší nemálo, tuhle hudební (de)formaci mám nemálo rád.

na příspěvěk reagoval MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

Mě se moc líbilo od Die Antwoord (Ninja, Yo-Landi) ten samotný hudební závěr v podobě Enter The Ninja.

Nevíte, kde by se dala náhodou poslechnout filmová verze tejhle písničky? Tam to intro bylo trošku delší podle mě.

na příspěvěk reagoval Bluntman

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

no kdybys dal dvě a méně, tak to by si vlastně dokázal, že máš věštecké schopnosti a vlastně si už věděl jak budeš hodnotit a takto rozhodnut ses na tenhle film díval, že to bude prostě sračka a dáš tomu jednu hvězdičku, tak jako tak furt seš guláš

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Sorry Chappie. Jsem vocas a odvolávám co jsem tu předtím psal. Pecka jako sviň. Blomkamp to konečně vyladil k dokonalosti. Dal bych lepší 4*, ale když vidím, jak to hodnocení padá a čtu ty sračky v komentech, tak si přisadím, takže za 5* a sorry, že jsem pochyboval. Díky za projekci a to jsem na to nechtěl vůbec jít. Tak a teď se jdu pohlídnout po soundtracku. Ta libová hudbička mi hraje v uších doteď. Takhle bombastickej hudební podmaz už tu dlouho nebyl.

A.L.E.S.

A.L.E.S. (hodnocení, recenze)

No vidíte, to máte za to, že se koukáte na trailery a pak jste zklamaní. Já ho neviděl, zrovna jsem vylezl z kina a líbil se mi. :-) Hlavně ty momenty, jak se ten robot učí, jsou prostě úžasný. :-)

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

"proč zrovna jmeno Chappie sakra?" je ve filmu poměrně rozumně vysvětleno a dobře to zapadá do vykreslení hlavního hrdiny jako produktu určitého socio-ekonomického prostředí (což myslím v kontextu Blomkampovy tvorby není až tak marginální skutečnost), zároveň, což mne lehce zklamalo, vzpomínám-li si dobře, jeho jméno nikdy není vyřčeno vícekrát rychle za sebou, aby z toho skutečně vznikla "p**a"

Neill Blomkamp a návrat RoboCopa

Neill Blomkamp a návrat RoboCopa

13.07.2018

Noví X-Meni hledají režiséra

Noví X-Meni hledají režiséra

23.02.2017

Simon Kinberg patří mezi největší dříče současného Hollywoodu. Scenárista Sherlocka Holmese nebo posledních dvou filmů s X-Meny je zároveň producentem Chappieho, Popelky, Marťana nebo Deadpoola, a… (více)

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (více)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz