V nepříliš vzdálené budoucnosti dohlíží na dodržování pořádku mechanické policejní jednotky. Nyní se jim ale lidé začínají bránit. Když dojde k odcizení a přeprogramování jednoho z policejních droidů, stane se robot jménem Chappie vůbec prvním robotem se schopností samostatného myšlení a cítění. Jak se jeho existence stává v očích mocných stále větší hrozbou pro celé lidstvo, nezastaví se tito před ničím, aby vynutili zachování statu quo a zajistili, aby byl Chappie současně i posledním robotem svého druhu. (Falcon)

Diskuze

biergof (hodnocení, recenze)

Jak co jě na něm mačovského (začínáš se mi líbit)? Tohle jsou Čechy, samá pussy, Hruška vaří zbytky z popelnic a národ mu to doslova žere, Gott si nechá vyhladit vrásku a vyhraje Slavíka, Jágr jednou nedá góla a my pálíme hokejky... hýčkáme si v zemi jen bahno, proto sme vymysleli holinky :D

biergof (hodnocení, recenze)

Možná je Zimmer bůh a režisér, co by ho odmítl by se společensky odepsal. Sám sem se kdysi pokoušel s muzikou prorazit aspoň do nezávyslých filmů, ale bylo řečeno, že tu vše řídí Jan P. Muchow, když mu nebudu lézt do pr... tak si ani neškrtnu :)

biergof (hodnocení, recenze)

to je právě ono, on už netvoří hudbu, spíš takovou epickou kulisu, ale zanotuj si to...nebo jinak, vybav si nějakou jeho pasáž z poslední doby...NIC, poslední dobrý věci byly k Nolanově Batmanu a Sherlock Holmes, to je nějaká mafie, že je u všeho, to není jen tak :)

biergof (hodnocení, recenze)

to sis mohl odpustit :) ten už taky hraje všade, přitom tady mohly vyniknout M83 :/

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

biergof

Jak ho tak sleduju, tak Sharlto se nebojí jít do experimentů, takže romanťáren bych se nebála. Ale docela ráda bych ho viděla v nějakém menším indie filmu, který netočí Neill Blomkamp :) V Open Grave byl skvělý, i když ten film samotný byl takový obyčejný zombie horor :)

biergof (hodnocení, recenze)

Sharlto Copley je pro mě jeden z největší objevů poslední doby. Borec umí zahrát a zaujmout. Kdykoliv zkouknu Elysium, napadne mě, že jestli někdy zfilmujou komix LOBO, měl by si ho dát on. Hlavně ať nejde do nějakejch romanticbullshitů, by mě zklamal

na příspěvěk reagoval ywo666, Klenotka

ywo666 (hodnocení, recenze)

Však Copley bol prvý obsadený a bolo povedané, že nadabuje robota. Inak pre mňa škoda. Radšej by som ho videl ako plnohodnotného herca.

Weexrylo

Weexrylo (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Já hlavně doufám, že ty myšlenkové pochody Chappieho neskončí u sortování, kdo je good a bad guy. Zase to nemusí být terminátor, ale sakra ten potenciál v tom musí vidět i slepý! Nikdy se mi neohraje polemizace nad "humanitou". A jak jsi říkal, Blomkamp umí překvapit.

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Hees

Nepreháňam, len mi vadí, keď človek vyčíta z traileru celý film a už by ho najradšej hneď hodnotil :-D

Blomkamp ma zatiaľ vždy len prekvapil, a toto by mohol byť jeden z tých filmov, ktorý vypáli rybník megarozpočtovým slátaninám :-)

na příspěvěk reagoval Weexrylo

Hees

Hees (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Tak bolo by naivné si myslieť, že takýto film sa skončí dobre. Nepreháňaj však som len prezentoval svoj názor. Neviem čo vlastne brániš, keď podla mňa toto môže byť dobrý film (uvidíme).

na příspěvěk reagoval tomas.malo

Hamaradža

Fúúú to už neviem, niekto to tu postoval v čase krátko po natáčaní. Môžem akurát použiť google alebo listovať históriu, čo sa mi extra nechce. Ale spomínalo sa tam aj napríklad, že film vyzerá trochu inak ako mal, lebo Neil sa ku koncu snažil zredukovať scény s Ninjom.

Hamaradža

Akurát je to asi posledný krát. Neil povedal, že Ninja je najväčší idiot s akým spolupracoval a natáčať s ním bolo peklo. Nespolupracoval, urážal sa a stále výmýšlal hovadiny.

na příspěvěk reagoval Hamaradža

Hamaradža (hodnocení, recenze)

Bury.

Tuším že Blomkampova myšlienka natočiť film s Antwoordami tu bola skôr ako natočiť film o robotovi :) Osobne ich tu beriem ako hlavnú devízu ale proti gustu...

na příspěvěk reagoval ywo666

janci351

janci351 (hodnocení, recenze)

Vyzerá to zaujimavo, ale velmi mi to pripomína čislo 5, takze aby z toho nebola iba napodobenina

Neill Blomkamp a návrat RoboCopa

Neill Blomkamp a návrat RoboCopa

13.07.2018

Noví X-Meni hledají režiséra

Noví X-Meni hledají režiséra

23.02.2017

Simon Kinberg patří mezi největší dříče současného Hollywoodu. Scenárista Sherlocka Holmese nebo posledních dvou filmů s X-Meny je zároveň producentem Chappieho, Popelky, Marťana nebo Deadpoola, a… (více)

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (více)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz