V nepříliš vzdálené budoucnosti dohlíží na dodržování pořádku mechanické policejní jednotky. Nyní se jim ale lidé začínají bránit. Když dojde k odcizení a přeprogramování jednoho z policejních droidů, stane se robot jménem Chappie vůbec prvním robotem se schopností samostatného myšlení a cítění. Jak se jeho existence stává v očích mocných stále větší hrozbou pro celé lidstvo, nezastaví se tito před ničím, aby vynutili zachování statu quo a zajistili, aby byl Chappie současně i posledním robotem svého druhu. (Falcon)

Diskuze

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Hees

fíha, ty si už ten film videl, keď to tvrdíš? ty počuj, aké bude počasie okolo Silvestra? ty budeš asi veštica Gizela

na příspěvěk reagoval Hees

biergof

biergof (hodnocení, recenze)

Vybrané téma filmu mi připadá jako pokus režiséra, aby ho filmařský svět bral víc vážně a že netočí jen ,,jatka,, jenže právě proto získal své fanoušky..tak ať se mu zadaří, přilítne nějaký ten oskárek a vrátí se k tomu, kde je opravdu mistr :)

Hees (hodnocení, recenze)

martess

Všetky filmy nie sú podobné. Len proste toto bude číslo 5 žije so smutným koncom a celé to bude brané vážne zatiaľ čo číslo 5 je komédia... Čiže toto je číslo 6 žije a neprežije s určitými zásadami, ktoré sú teraz vo filmoch obľúbené. Lebo ako ľudstvo už chápe, že to takto dlho nepôjde tak čím viac to chápe tým viac to chce vidieť vo filmoch.

na příspěvěk reagoval tomas.malo

DodkaS

DodkaS (hodnocení, recenze)

Tak toto vyzerá veľmi zaujímavo. District 9 zbožňujem, takže sa tešíím :)

Hees

Tak zaleží na tom čo podla teba znamena podobne... ano bude tam vedec, psotavý robota ktorí sa bude učiť od ľudi ale takto to postaviŤ nemôžeš lebo to su potom všetky filmy podobne.

na příspěvěk reagoval Hees

ogheekapr

ogheekapr (hodnocení, recenze)

Taky mi to připomíná Číslo 5, snad to ale nebude až moc podobné, rád bych viděl nějakou originalitu. :)

na příspěvěk reagoval martess

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Weexrylo

Weexrylo (hodnocení, recenze)

Tohle vypadá zatraceně dobře! (btw studuju robotiku :D) Pokud si to uchová spíše příběhovou než akční linii, věřím, že uvidíme něco, co jsme ještě nikde neviděli. Témata kolem AI jsou pořád nevyčerpaná a v atmosféře Districtu 9 a elysia nemůžou minout. Trailer 10/10.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

citové vydíraní tady bude ? jo bude, ale to neva, stejně už to může být všem jasné, když vezmu v potaz jak dopadli dva hrdinové, z jeho předchozích filmů

Tomulka

Tomulka (hodnocení, recenze)

Podle traileru to vypadá na takového Andrewa po Blomkapsku. No od tvůrce District 9 bych čekal originálnější projekt :(

martess (hodnocení, recenze)

UI ma hlbokú filozofiu > Chappie bude obmedzený skúsenosťami a vedomostami jeho stvoriteľa, dokonca aj to čo sa on sám naučí bude podla obmedzeného algoritmu ktorý napísal prave jeho tvorca. Teraz je otázka, že do akej miery sme obmedzený my? a kým?

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Milky.

neboj, až Krejčíř vyleze z basy, uvidí ten film a nebude se mu líbit nebo zjistí kolik tím ten týpek vydělal, tak ho nechá odprásknout :)

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

District 9 malo tiez shitny trailer, podla neho to vyzeralo na poriadnu nudu.

10doktor10

10doktor10 (hodnocení, recenze)

Mohlo by to být zajímavé. District 9 se mi líbil, bylo to něco neobvyklého, tak se nechám překvapit. Do kina rád zajdu :)

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Lepší shit trailer a dobrej film, než dobrej trailer a shit film. Do premiéry daleko, ale už je to tu narvaný věšteckejma koulema.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ja dúfam, že to bude čo najmenej romantická dojemná rodinná dráma. Ale ako poznám Neila, zas to bude očividná metafora na rasizmus a sociálne nerovnosti

martess (hodnocení, recenze)

keď som tam uvidel Ninju a tu blondinu bolo mi jasné že to niečim ohuri a tak som ten trailer nechal bežat a vyzera to super

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

No originalitou to asi svítit nebude, spíš takový remake Čísla 5. Ale na Blomkampa si s radostí zajdu i kdyby natočil domácí video jak blbne s kočkou na zahradě :-D

na příspěvěk reagoval Rypicong

umbjaz

umbjaz (hodnocení, recenze)

další shit? opravdu je potřeba dalších vykrádaček? akční thriller? podle videa spíš rodinná romantika s příměsí sci-fi... i když v dnešní době se nějakej robot asi už nedá považovat za sci-fi..

na příspěvěk reagoval PenaPP

gonga

gonga (hodnocení, recenze)

Myslel jsem, že to bude komedie, ale vypadá to jako další tuctová citová ždímačka...škoda, těšil jsem se Yolandi, ale na tohle nejdu.

Raziel_cz

Raziel_cz (hodnocení, recenze)

Původně se o tom psalo jako o komedii. Byl jsem zvědavý, jak to Blomkamp zvládne. Očividně nijak., podle traileru to bude naprosto tuctový příběh, co už tady v různých podobách byl milionkrát. S mimozemšťany (E.T.), roboty (The Iron Giant, Short Circuit) a mnoha dalšími.

na příspěvěk reagoval Deryll

Neill Blomkamp a návrat RoboCopa

Neill Blomkamp a návrat RoboCopa

13.07.2018

Noví X-Meni hledají režiséra

Noví X-Meni hledají režiséra

23.02.2017

Simon Kinberg patří mezi největší dříče současného Hollywoodu. Scenárista Sherlocka Holmese nebo posledních dvou filmů s X-Meny je zároveň producentem Chappieho, Popelky, Marťana nebo Deadpoola, a… (více)

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (více)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz