Diskuze

Raaavenek

Raaavenek (hodnocení, recenze)

Paradoxně nejlepší Wanův horor bylo Dead Silence, Insidious 1/2 a především The Conjuring patří mezi nejpřeceňovanější horory poslední dvacetiletky.

na příspěvěk reagoval Pítrs85, korbitch22

barancek

barancek (hodnocení, recenze)

Skoro vzdy ked toci film scenarista tak film nedopadne dobre toho sa velmi bojim skoda by bola dokaslat insidous seriu

na příspěvěk reagoval Korbitch

elizha

elizha (hodnocení, recenze)

už som zvedavá, dvojka mi prisla lepsia ako jednotka....v trojke isto bude navaznost... urcite... uvidíme, taketo filmy mám rada, aj ked su na jedno kopyto...ale

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

ambron

To zní dobře, sice mi tam bude trochu chybět Wilson (ve Wanových filmech exceluje), ale je fajn, že se ukáže Lin Shaye :-)

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Anarvin

Hmm, tak to si mali zorganizovať trochu skôr, tieto kalendárové tlačenice sú vždy ošemetná záležitosť. Ale môže v tom byť aj niečo viac - i keď mesiac zasa toľko neznamená.

Perverz

Perverz (hodnocení, recenze)

Nějakou návaznost na předchozí díly to asi mít bude, ne? Jinak by to byl samostatný film, jen se stejným názvem.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

HellFireFery

Já v to doufám, že Insidious 3 bude úplně o něčem jiném, jinak už budou vařit z vody... První dva díly beru jako naprostou špičku ve svém žánru, trojky se malinko obávám, ale třeba příjemně překvapí.

na příspěvěk reagoval Martin741

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

West

Já se obávám, že Insidious 3 bude úplně o něčem jiném, neboť se psalo, že scénář nebude navazovat na první dva díly, a že závěr v druhém díle bude tedy nevysvětlen (což mně osobně přijde dost na hlavu).

na příspěvěk reagoval Pítrs85

West

West (hodnocení, recenze)

SPOILER: Souhlasím že by se ve trojce mohl vrátit ďábel z jedničky. Moje teorie: V prvním díle vlastně neni vidět že by se kluk vrátil do svého těla z oného astrálního světa. (On ho ďábel chytí za nohu) . A taky další věc což je možné.. Mají druhého syna který mohl zdědit stejný nadání takto cestovat. Což si nejspíš Leigh Whannell nechal schválně otevřené aby mohl popříkladě pokračovat a navazovat na dvojku a celé to bude o druhém synovi.

na příspěvěk reagoval HellFireFery

SICK_BREED (hodnocení, recenze)

movieband

Co se děsivosti týče, tak v Insidious u mě asi jen málo záleží na tom, co vidím. Lekal sem se téměř výhradně díky zvukové složce filmu, která je ovšem bezkonkurenční :-)

na příspěvěk reagoval movieband

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

SICK_BREED

jo, kdyby Whanell přišel s něčím novým, tak proč ne... je fakt, že ten červený parchant mě v první díle dost vyděsil, ale víckrát bych ho už asi nepotřeboval vidět.. když jsem se na první díl díval, tak napotřetí, tak už to člověka tak nevyděsí jako na poprvé (nebo aspoň mě, spíš mě pořád děsila ta bába v černém), takže třetí díl by mohl být o někom jiném

na příspěvěk reagoval SICK_BREED

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

SICK_BREED

Z části souhlasím ale myslim že Maulovi se už moc bubáků nevyrovná. Třeba ta ženská v Chapter 2 mi vůbec nepřišla strašidelná. Maul byl naprosto originální až absurdní.

SICK_BREED (hodnocení, recenze)

Tak samozřejmě to, že to nebude mít návaznost na předchozí díly, může být pro fanouška série mínus, nicméně na druhou stranu, pokud se bude jednat o kvalitně zpracovaný horor s originálním dějem, tak mě to vlastně ani nijak nepobuřuje. Navíc bych byl fakt rád, pokud bych už Dartha Maula neviděl. Do jedničky dobré, ale že by to muselo být ob díl o něm, tak to tedy ne. Mnohem radši budu za nějakého nového záporáka.

na příspěvěk reagoval Wann, movieband

Vlkodlak13

Vlkodlak13 (hodnocení, recenze)

Tak dnes jsem zkouknul 1. a 2. film a docela mě zarazilo to, že 3. nebude navazovat na konec toho druhého. Docela mě tam chytlo to co viděla (podle zvuků to mohl být ten s tím červeným obličejem). Navíc jsem čekal alespoň poslední záběr jako u jedničky a místo toho tam bylo logo Filmdistrictu.

Možná to opravdu nějak naváže na poslední záběr i když se tak nepíše.. Uvidíme, musíme si počkat..snad to neodloží na neurčito jako u Kruhu, když má tato trojka vyjít o rok dřív než předešlý díl.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

1 a 2 se nevyrovná, to už je teď téměř jasné. Já tomu aspoň moc nevěřím.

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

To je pěkně na hovno. Už jsem se těšil na Darta Maula...

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu