Žena, ktorá riskuje všetko pre záchranu mladej dievčiny, ktorú držia v zajatí žoldnieri vysoko v horách. Film je inšpirovaný hrou Tomb Raider z roku 2013. (Carol Pifková)

Carol Pifková

Som človek, ktorý si pri TR kraťasoch strašne zakladá na tom aby Lara vyzerala dobre. Aby mi tam proste vzhľadovo, najmä tvárou, sedela. Herečka sa mi nepáčila, bola nesympatická ale serem na to, pretože toto bola mega pecka. Lepšie a akčnejšie ako filmy. Takto má vyzerať TR kraťas. Maximálna spokojnosť, presvedčivé výkony, úžasné prostredie a efekty. Nečudujem sa, že film získal ocenenia. ()

Torgal

Kaskadérsky je to špička, režijne priemer (dobre natočené scény sa striedajú s do očí bijúcimi failami), herecky hlboký podpriemer (tá ufňukaná slečna je na päsť, záporák tiež nič moc) a scenár ani nestojí za reč. Tá akcia je ale skutočne dobre natočená, hlavne súboj telo na telo. Celé je to ale totálne mimo realitu - aj Rambo by Lare (alebo kto to vlastne je, viď záver) závidel jej bodycount. 6-/10 ()

Plechpetr

Fanouškovský film o Laře je celkem super. Sice ten konec trošku podle mého názoru shazuje celkovou věrohodnost filmu. Pokud se dobře pamatuji, tak o matce Lary není nikde zmínka a pouze její otec je slavný archeolog. Ale nevím to jistě, takže z toho nehodlám dělat vědu. Pro fanoušky téhle šukézní slečny z her je to prostě parádní šou. Jen škoda, že nás autor ochudil o nějakou super archeologickou památku či nález. ()

agentmiky

Kdybych to měl hodnotit jako normální film, tak by si to ode mě odneslo tak maximálně dvě hvězdy. Ale koukám se na to z takového hlediska, že to je fanouškovský film. Nejdříve chci pochválit všechny, kdo se na filmu podíleli, neboť se mi vskutku líbilo. Hlavní hrdinka v pozici Lary Croft byla docela sympatická. Samotní nepřátelé v čele s hlavním záporákem za moc nestáli, ale nečekal jsem nějaké úžasné herecké výkony, takže v rámci mezí to ušlo. Co se mi ale nejvíce zamlouvalo a líbilo, byly samotné souboje, které byly do posledního detailu skvěle zpracované. Více takových fan filmů. Za mě dávám 80 % ()

Pítrs85

Cpát do dvaceti minut nějakej hlubokomyslnej příběh asi nemá cenu a tak to tvůrci vzali za jinej konec, vsadili na akčnost a krev a jeden si musí pořád připomínat, že čumí na fan film, protože tohle je zatraceně povedená záležitost. Skvělá kamera (hlavně ta zpomalovačka neměla chybu, ale i u dalších záběrů jsem si musel říkat jak tohle tyvole natočili :-), dobře vybraná představitelka Lary Croft a hlavně špinavost, která z toho crčí, aneb jak za pár šušňů s prstem v nose překonat dva hollywoodské bijáky s Angelinou... ()