Flash

USA, (2014–2023), 129 h 32 min (Minutáž: 41–44 min)

Režie:

Ralph Hemecker, David Nutter, Larry Shaw, Jesse Warn, Doug Aarniokoski (více)

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Patrick Sabongui, Robbie Amell, John Wesley Shipp (více)

Po oblíbeném televizním hitu Arrow přichází nový superhrdina! Pod seriálem Flash je podepsaný stejný tvůrčí tým, který je zárukou zábavné a napínavé podívané o dobrodružstvích nejrychlejšího muže světa. Hlavním hrdinou je mladý forenzní technik Barry Allen (Grant Gustin) ve službách policejního oddělení metropole Central City. Barry je obyčejný mladík se srdcem hrdiny, který neváhá pomoci těm, co to zrovna potřebují. Když byl ještě dítě, jeho matka byla zavražděna a otec falešně obviněn, odsouzen a uvězněn. Tehdy se ho ujal detektiv West (Jesse L. Martin). Barry vyrůstal v rodině policisty společně s jeho vlastní superchytrou dcerou (a Barryho vysněnou dívkou) Iris (Candice Pattonová). Ale když se nečekaně stává obětí tragické nehody ve výzkumných laboratořích S.T.A.R., najednou zjišťuje, že má neuvěřitelné schopnosti a že se dokáže pohybovat rychle jako blesk. Díky tomu se s pomocí výzkumného týmu z laboratoří S.T.A.R. stává opravdovým superhrdinou. Pod dohledem vizionářského miliardáře Harrisona Wellse (Tom Cavanagh), expertky na biogenetiku Caitlin Snowové (Danielle Panabakerová) a vždy pozitivně naladěného Cisca Ramona (Carlos Valdes) začne Barry testovat hranice svých superschopností. Využívá je k boji proti zločinu, aby už nikdy nikdo nemusel mít podobně tragický osud jako jeho rodina. Bok po boku s adoptivním otcem detektivem Westem, jeho domýšlivým parťákem detektivem Eddiem Thawnem (Rick Cosnett) a Iris, která studuje kriminální psychologii, chrání obyvatele Central City proti mnoha různým superpadouchům – včetně těch, kteří získali zvláštní schopnosti podobně jako on. A když je nejhůř, vypomůže zkušenější superhrdina Arrow! Barry Allen alias Flash pečlivě tají svou skutečnou identitu a kromě toho, že je nejrychlejší široko daleko, dokáže překonat čas a nahlédnout do minulosti i budoucnosti. Sympaťák s úsměvem na tváři se konečně může posunout v životě dál… A to fakt hodně rychle! (TV Prima)

Diskuze

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Martin12500

Eddie z Earth 2 - teda hodně lidí to píše jako teorii, tak proč ne (ikdyž mě se to nelíbí)

Ale bude to Henry - už jen fakt, že skoro všichni klaďáci jsou na Earth 2 záporáci (Caitlin, Cisco, Ronnie) a i trailer na další epizody co vyšel včera tomu nahrává (a i podle něj tam očekávám jeden zvrat)

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ten seriál je lepší a lepší, tak doufám, že u něj nezačne ve 3.sérii stejný propad jako u Arrowa.

A po posledním díle se možnost kdo je Zoom zmenšila asi na dvě možnosti.

na příspěvěk reagoval Martin12500

Saraph

Nic proti, ale jako prvni jsem se zaměřil na ten text "Všichni schcípnou". Automaticky, když vidím něco odlišného (co vypadá, že tam nepatří), tak to kontroluju jako první.

TheDarKnig: Ano vypadá to divně, ale to je účel, mozek to podvědomě "přinutí" to přeskočit a nezaměřovat se na to, protože to nechápe, resp. nedokáže zpracovat a není se čemu divit, když to žádný smysl nemá.

Saraph (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Ještě lépe takhle:

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Všichni chcípnou.

na příspěvěk reagoval BackPa

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

BackPa

ale vypadá to hrozně, to raději napsat více SPOILER SPOILER SPOILER - takto tučně , když to chceš pojistit. Ale jak sis jistě všiml, sotva někdo vůbec píše spoiler, takže klidně by stačilo i ten jeden tučný SPOILER

na příspěvěk reagoval Saraph

Saraph

Tak se označuje spoiler! Ten prostě nepřečteš, pokuď nechceš. Zatímco když napíšeš jeno SPOILER a hned začneš psát text, tak automaticky zachytíš a přečteš několik slov z něj, protože prostě vidíš text.

na příspěvěk reagoval Saraph, TheDarKnig

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

spoiler............. kedze skoncil spolu s iris v earth 2, v earth 1 by si mohol najst niekoho normalneho a sympatickejsieho, kludne caithlyn, alebo patty

Uživatel Chochi smazal svůj příspěvek.

SPOILER jbvfvdjkvnfjkvfnkjv Dobře to tam dneska vyzabíjeli :D dsdfsfdgvtfrgfgfg

na příspěvěk reagoval Saraph

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Dost to podělali :D Joe by neumřel, kdyby Killer Frost nešla po Barrym, Death Storm a druhej Cisco to samý... Všechno kvůli jedný holce... To naštve :D Nejlepší epizoda sezóny, ale Barry měl radši zůstat na svý Zemi, tohle podělal :D

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Dost dobra epizoda, skoda ze tam nebylo vic boje s Tar Pitem, urcite by to bylo zajimave.

Jinak staci aby se Team Flash nejak dostal k tomu krevnimu vzorku, co v prvni serii dostal Thawne od Blackouta. Pak uz by to jenom strelili na Zooma a ten by ztratil svoji rychlost.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Po tom co jsme shlédnul 8. díl 2. série mohu zkonstatovat že to vše krásně směřuje k Legendám zítřka.

Jen jsem nějak napřed a měl bych si stáhnout 3. sérii Arrowa. :-)

na příspěvěk reagoval Spiker01, dragon94

Saraph (hodnocení, recenze)

Docela brutální celá ta záležitost s cestováním v čase teď. A do toho ještě Legends of Tomorrow... ;)

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Největší sranda je, že ikdyž Flash "zabil" Reverse Flashe.. neznamená to, že Reverse Flash nemůže zabít Flashe :D

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Nejvic me zarazil Hunter Zolomon. Take jsem cetl teorii, co kdyz Jay je Zoom? Docela by to davalo smysl.

na příspěvěk reagoval starpep

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)