Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám. Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný, ztrácí paměť a trpí nebezpečnými záchvaty ohrožujícími jeho okolí. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura (Dafne Keen), dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele, kteří se jí snaží zmocnit. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru „do rodiny", stávají se z nich štvanci, kterým jde po krku velmi brutální a vytrvalý nepřítel. Hrdinové na útěku mají k dispozici jen zbytky sil starých X-menů a Lauřiny schopnosti, které však ona sama těžko zvládá. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. (Cinemart)

Diskuze

Ratemus

No mě se hlavně líbila když ji hrála Rebecca Romijn prostě první tři filmy s ní byly super, taková zlá, hodně chytrá a mrštná potvora.

V budoucí minulosti ze začátku měla podobnou povahu, ale už to nebylo úplně ono.

Puxina

nová trilogie kde jí hraje Lawrence je prostě tak trochu na hlavu postavená celá....na je spíš anti hrdina, s tím že sdílí ideu Magneta a nevěří lidem, ale když je potřeba tak pomáhá i na straně dobra

na příspěvěk reagoval Puxina

Ratemus

U Wolverina z roku 2013 mám rest, ten jsem ještě neviděl. Musím napravit :).

Já mám furt chaos s Mystique v X-menech ....v jedněch je na straně "zla" v dalších zase kladná hrdinka. Ted co sleduju opět znova kreslený seriál s X-menama z roku 2000. Je zase na straně padouchů, tak nevím.

Puxina

mně se teda více líbila bojová choreografie předchozího dílu v Japonsku, tady to bylo sice drnější ale tam více propracovanější

na příspěvěk reagoval Puxina

HellFireFery

Hehe já furt něco takové očekával, ale pořád jsem si do poslední chvíle říkal, že ten film dopadne jinak :).

Trošku mi ve filmu chyběla scéna po titulcích. Doufal jsem, že tam bude něco s kým se setkaly ty děti a tak.

Ratemus

Díky za tipy mrknu se na to :).

No mě hlavně baví právě ti X-meni a rád bych se dočetl něco víc o Mystique a Rogue, ale klidně i dalších.

Pak mě baví i Batman a ti okolo .... spíš záporáci jako Poison Ivy :), Joker a jeho šílená Harley.

Nevka , ArsenalEagle

Nj.. to pak asi jo. :)

Asi nedrží když je tak nabušenej a ani nedokáže pořádně slušně naklepat Supermanovy pláštík! :D

Jinak v animáku používal proti Supermanovy elektrické rukavice a zkutečně ho donutil krvácet. :)

ArsenalEagle

ArsenalEagle (hodnocení, recenze)

Prometheus69

V Rising přežil (už jako civil, což mi ale k charakteru Bruce Wayna vůbec nesedí), těžko říct, jestli se v té době plánovalo pokračování, a pokud jo, jestli se vůbec tušilo o Batfleckovi. Jako není úplně špatnej, ale ztrácí na Nolanově nepřítomnosti a Christian Bale je jen jeden. Jinak co vím, tak se Batman s Affleckem drží jak jen může komiksu, je to pravda?

HellFireFery

pokud se bavíme o komiksech tak tam ano...

no rozhodně jsem neodcházel ubrečený ale spíš zklamaný, smrt Xaviera mě dostala více než SPOJLER SPOJLER SPOJLER Wolverina, celý život mu dělá skoro otce, chopil se ho v jeho nejhorších chvílích, věřil mu, zkrotil ho, pomáhal mu, ukázal mu cestu, opravdu mu byl otcem skoro a on řekne jen dvakrát že leží u vody a pak rozmlátí auto....čekal jsem větší emoce.....smrt Wolverina ve mě nic moc nezanechala, čekal jsem něco více epic a ne že SPOJLER SPOJLER SPOJLER ho zabije jeho další klon X 24.....za mě je to nejlepší Wolverinova solovka ale ne nejlepší Marvelovka pokud budu brát Fox, Sony a MCU tak je to ten lepší film.....já mám teda WOlverina taky oblíbeného, ale ne kvůli filmům ale komiksům....jinak ano filmový Logan je jedna z nejlépe zahraných komiksových postav a bohužel až zde a v cameu v Apocalypse byl ten pravý Wolverine

Harroc

Snad Superman ne? :D

Spiderman zemřel v jakém dílu simtě? :D

Batmana oživily jen kuly Fleckovy... Kromě toho jestli si viděl konec RISING  .. Tak tam jde jen o jakési symbolické předání štafety. Takže né smrt... To Efleck zabil Batmana... :)

na příspěvěk reagoval Nevka, ArsenalEagle

Harroc

Harroc (hodnocení, recenze)

Psychor

Vždyť ano, každý komiksový hrdina zemřel několikrát. Spiderman asi 2x, Captain America také zemřel. V DC to samé. I Batmana zabili, ale fanoušci si ho vydupali nazpět. Vždy se jedná o jinou realitu nebo klonování nebo tajná organizace sebrala tělo a oživila ho.

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

HellFireFery

Šetři si slzy na další díly. Podle zdejších komiksových teoretiků totiž může superhrdina zemřít nekonečněkrát, jelikož stačí prohlásit, že se vždy jednalo o jinou realitu. Takže se Wolwerina ještě nepochybně dočkáme.

na příspěvěk reagoval Nu.Fylyp, Harroc, Prometheus69

HellFireFery

čekaný spoiler... takže tě neukamenuji HATEMA!!!!!!! ;)

Jinak Profesorova smrt je vidět i v traileru... ten výbuch atomovky jak tam sedí u toho okna, nedivil bych se kdyby to schytal tentokrát i Logan :)

HellFireFery (hodnocení, recenze)

<SPOILER><SPOILER><SPOILER> Také vás závěr filmu tak zničil? Dlouho jsem neodcházel z kina takhle ubrečený (až jsem se styděl!). Wolverine je pro mě nejlepší hrdina Marvelu a smrt jeho i Xaviera mě zkrátka dostala! :-/ <SPOILER><SPOILER><SPOILER>

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Psychor, Ratemus, Puxina

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Takže X- 23 má jméno, Jmeunuje se LAURA.

Proč je takovej malej vsteklounek má taky svůj důvod, protože jí dokáže nakoupnout... speciální chemická látka zvaná" Spoušť vůně" Asi něco z Parfém příběh vraha... :D

Adamantiovou kostru zkutečně nemá.. má jen pokryté drápy tenkou vrstvou adamantia.. které byli násilně vysunuty.

Takže, ano může růst. No super že přece jen přemýšleli nad takovými drobnostmi jako je dospívání. :) Přesto je Laura malého vzrůstu.. pouhých 175cm.. Co je malé, to je vzteklé. :D

A jelikož je poškozená, tedy špatný klon z poškozených ale zachovalých Loganových buněk.

Její regenerace není tak silná a klidně i může vykrvácet... :)

Tolik k profilu x-23 Laura.. z postavy CZ.. drobný výpis. :)

Prometheus69

no ona je je jeho klon, má ty drápy a regeneraci a snad i ty zbystřené smysly, já s ní toho moc nečetl...ale na marvel wiki máš informace o ní

Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

Prometheus69

mne sa fakt zdá, že to písal nejaký regulérny filmový web ale možno mi len hrabe :D ..ale ak nezabudneš tak mi to kľudne pošli teda to pošty, že čo a ako :D ..momentálne nemám čas na to ísť do kina

Ratemus

Hele, fakt má X-23 jen ty adamantiové drápy? Nechce se mi to hledat... tak se zeptám rovnou odborníka.

To jí to tam teda dali nějak operativně? Né tedy že jí to vstříkli rovnou pod kůži. :)

Puxina

já vim, ale když já vidim lidskou hloupost v podobě Psychora, chce se mi brečet při pomyšlení že v téhle době existují jedinci a omezenci jako je on

Puxina

u nás nakladatelství je Comicscentrum ten dělá hlavně Hellboy, Sin City a další skvělé věci potom Crew který je asi největší  nás Crew.cz ten dělá opravdu hodně moc, potom máš BB Art, ty taky neděljí špatné komiksy...a pak máš internetové obchody s komiksy, největší je Comicspoint, ale opravdu hodně levně a pěknými slevami nakoupíš na megaknihy.cz a levneucebnice.cz o co přesně máš zájem?

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Puxina

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu