Reklama

Reklama

Knihovníci

(seriál)
Trailer
USA, (2014–2018), 29 h 51 min (Minutáž: 40–58 min)

Tvůrci:

John Rogers

Kamera:

David Connell

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Noah Wyle, Jane Curtin, Christian Kane, Bob Newhart, Rebecca Romijn, Lesley-Ann Brandt, John Larroquette, Lindy Booth, John Harlan Kim, Haley Webb (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(42)

Tato napínavá řada se začíná na našem území vysílat 24 hodin po premiéře v USA. Inspirovala se oblíbenou trilogii Knihovník. Flynn Carsen (Noah Wyle) vede dvojí život. Pracuje v Metropolitní knihovně, kde chrání sbírky podivných nadpřirozených artefaktů. Nebezpečná hrozba jej přiměje sestavit tým, který mu pomůže zabránit konci technologické civilizace. K boji proti hrozivému Bratrstvu hada mu plukovnice Eve Bairdová (Rebecca Romijnová) pomůže zlanařit chytrého kovboje Jacoba Stonea (Christian Kane), otřelého zloděje Ezekiela Jonese (John Kim) a odbornici na synestezii Cassandru Cillianovou (Lindy Boothová). (Universal Channel)

(více)

Videa (27)

Trailer

Recenze (72)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Celkem popravdě jsem se těšil no dostal jsem fakt slabý odvar jako film, námět je slušný a celkem se snaží všichni okolo udělat z dílu show ale jsou to fakt jen třpytivé věci co se líbí než samotný konec no, ještě že každá série nabízela jen dezert v podobě deseti dílu kde dvěma hvězdami pochválím snahu a někdy i koukatelnost ale zůstane to v zapomnění a určitě bych to nevytahoval. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po všech stránkách průměrná zábava, která ani není moc zábavná. Několik solidních dílů nenahradí šílenej scénář a příšerný postavy, který začali nudit po první sérii a po poslední jsem se už vyloženě nesnášel. Jasně, je to Flinn Carsen, ale trochu jsem doufal, že ty 3 mladý by to mohli trochu zvednout. Je tu sice nějaký "příběh", který jde celým seriálem, je to ale doslova hlemýždí tempo a naprosto chápu, že byl seriál po 4 řadách ukončen. Závěr tu sice nějaký je, ale je to spíš závěr v rámci série, ne seriálu. ()

Reklama

sirien 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

pro nefanoušky žánru slabé 3* (nebo fakt hodně silné 2). Pro fanoušky žánru tak na přelomu 3 a 4. V podstatě to je "magičtější Warehouse 13" s koncepčně ukotvenějšími a nápaditějšími (a lepšími) hlavními charaktery a pár dobrými originálními náměty, zato s bohužel slabším uchopením těch "tradičních" témat a bez tolika nápaditých originálních zápletek. Celkově to hodně trpí na striktní epizodičnost, která moc neumožňuje rozvést věci víc do hloubky nebo je pojmout trochu zajímavějc. Na začátku je kvalita hodně oscilující, ale pak se vyrovnává a troufám si říct i roste - 3. a 4. série jsou skutečně lepší, než 1. a 2. (byť obecně silné stránky i slabé stránky jsou napříč seriálem stejné) ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Mě osobně se nelíbily nijak zvlášť ani filmy s Flynnem Carsenem, ale seriál to je jiná liga. Co říct, abych neurazil..to je to, co mě napadá. Scénář je tak hrozný, že to nechápu. Chvílemi je zamotaný tak, že nikdo pořádně nerozumí tomu, co hrdina řekl. Všichni strašně melou a chvílemi přes sebe. Možná je to tak schválně, aby nebylo slyšet, že melou kraviny. To nemluvím o hereckých výkonech. Noah Wyle je herec celkem kvalitní a líbí se mi i John Kim ale Christian Kane a Rebecca Romijn jsou pro mě hereckou záhadou. Buď to byla výjimka a oni mají herecký talent, nebo se minuli povoláním, ale mě se nelíbil ani jeden. Stejně tak se mi nelíbí ani John Larroquette, ale možná to všechno je způsobeno jen prostě špatným seriálem. Samotné epizody jsou spíše nudné a nezáživné a pro mě bylo obrovským utrpením ho dosledovat do konce. Ale měl jsem k tomu dva důvody. Jednak jsem ho sledovat již začal, tak mě zajímal konec a jednak nemůžu hodnotit něco co jsem neviděl. Podle mě jsou některé epizody až stupidní, ale to je jen můj názor. Celkem mě překvapila epizoda ze Slovenska, ale to jen tak na okraj. Takže díky, ale už nikdy více. ()

char_t 

všechny recenze uživatele

Už filmy byly tak trochu pitomé, ale příjemným jednohubkově zábavným způsobem. Taková béčkovost je prostě jednou za dva roky potřeba :-) Ale v seriálu? Navíc když vedlejší role nehrají áčkoví herci? Výsledek se dal čekat. Je to blbé až to bolí, navíc ještě špatně natočené... Ale pořád je tu celkem zábavné geekovské univerzum, díky kterému se to dá přestát, cestování po světě, draze vypadající produkce... Ale jen tak namátkou: Skrytí ninjové, útočící s hlasitým řevem. Dokonalý voják v podání sexy blondýny, co ani neumí držet pistoli. Mág-zabiják, který bezmocného hlavního hrdinu "odstaví" tak, že mu špičku supermeče lehoučce píchne do stehna. A to byla jen první půlka pilotu. Koneckonců i všechny "hlavní" postavy jsou tu tak nějak Deus Ex Machina, jelikož jdou prakticky proti "pravidlům", nastaveným během prvního filmu... Ale čert to vem, guilty pleasure :-) 50% ()

Galerie (1 430)

Zajímavosti (19)

  • Objevují se zde tyto artefakty: Koruna krále Artuše, Opál ze Samary a Excalibur. (Karlosik_4)
  • Celá epizoda se odehrává na Slovensku poblíž Nitry. Je zde také zmíněna Praha. (Karlosik_4)

Reklama

Reklama