Avengers: Infinity War

• USA Avengers: Infinity War (více)
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Ratemus

Vtipné je, že úplně stejnou demenťárnu jde napasovat na všechno. Jde o hlavní postavy a ty jsi vyjmenoval 4. Záporáky ti opravdu nikde nežere.

hrdygay

Nebuď trapnej nic tom co jsi vyjmenoval nevíš je sis to tupě našel na netu a vyjmenoval... bože proč jsi takový kretén

na příspěvěk reagoval Nevka

hrdygay (hodnocení, recenze)

dc ma viac komornych postav, cely batmanov svet je komorny, batgirl, red hood, nightwing, batwoman, joker, harley quinn, deathstroke, deadshot, poison ivy, two face, tucniak, scarecrow, hadankar, hush, black mask, hugo strange, mr. freeze, killer frost, ras al ghul, talia al ghul, atd

aj svety okolo supermana, wonder woman, flasha, cyborga, aquamana, shazama, green lanternov, martian manhutera, hawkgirl, blue beetle, booster gold, justice league dark, teen titans, new gods, captain atom, atd su komorne

Ratemus (hodnocení, recenze)

Ono je blbý to že jediná komorná postava kterou Dc může udělat je právě Batman všichni jsou to absolutně nekomorni postaven mimo bat univerze...že jsou mcu průměrné filmy už je věc názoru a vkusu to můžu říct to samé o Dceu ale o tom se přece nebavíme

Nevka

S ohledem na to jaký mají rozpočet jsou to vesměs průměrný filmy,kdy jeden film dělá reklamu na druhý a tak na to lidi pořád chodí.Celé je to jedna velká prázdná reklama s odkazem..,,oh..a nezapomeňte přijít na Avegers 50 část 10. Strážci Galaxie 11  a ironaman se vrací v každém dalším Marvel filmu,tak přijdtě,, Takto na mě působí MCU.

Nevka (hodnocení, recenze)

No jo. On Marvel na druhou stranu pěkně bruslí mezi žánry, tak člověk vidí pokaždé něco jiného nebo nového.

Nevka

samozřejmě ,že má.Stačí je tak natočit a neohlížet se na ty komiksy,Snad to takto vyznělo už v tom co sem psal předtím.

na příspěvěk reagoval Nevka, Ratemus

Nevka (hodnocení, recenze)

A přitom DC má postavy, které nemají prostor pro to, aby byl film komorní - vyjma Batmana. Všechno jsou to minimálně metalidé, nebo bohové. Marvel má Winter Soldiera, Civil War, Iron Mana... Navíc se chystá špionážní Black Widow. Nolan vytáhl jedinou postavu, která u DC splňovala parametry komorního (ne"blockbusterového") filmu.

Ratemus

Komorní je samozřejmě široký pojem.Řeknu to jinak.Lidi jsou zvyklí na DC filmy které jsou realistické.Zatímco u Marvelu se očekává cokoliv od A do Z.Myslím,že to takto vnímá většinový divák co chodí jen na filmy.Nolan se prostě zapsal do lidí a jejich pohledu na DC. Zack snyder  šel víc do komiksu a tím narušil představy filmového DC.Lidí co čtou komiks je daleko míň než těch co se dívají na filmy.Přizpůsobovat filmy komiksům je kravina aspoň v případě DC..Takže to zrekapitulujeme : DC by mělo být komorní a realistické(v tom je nejlepší) .MCUj e pravý opak.Tam jsou dobří v té epičnosti a velkoleposti zatímco o realističnosti to nemůže být řeč ani na chvilu,protože to je u Marvelu hrůza a nedá se na to dívat.

na příspěvěk reagoval Nevka

Ratemus (hodnocení, recenze)

No tak mě nenapadá jediný film od Dc kromě Batmana, který by byl komorní... respektive co je dle tebe komorní, že to není plné cgi akce atd?

Ratemus (hodnocení, recenze)

Já neříkám že se mi to nelíbí...mne je jedno zda je to Dc nebo Marvel...prostě buď se mi to líbí nějakým způsobem nebo ne...třeba MoS je naprostá pecka, WW příjemný průměr a BvS tak nějak také a zbytek hnůj, tedy pro mě... přitom třeba v komiksech mám raději Dc ale to neznamená že nemám rád Marvel...já právě ani v komiksech moc nerozlišuju... naštěstí není jen Marvel a Dc

Ratemus (hodnocení, recenze)

tak zrovna Batman je komornější, ale také má některé šílené věci...hlavně ted aktuální řada Metal, ta je celkem šílená...no jasně tak třeba klasika DC je Flashpoint, celá Crisis sága, ale také Brightest day, Darkseid war ( ale to už není klasika) Justice je celkem šílenost....to nejsou žádné komorní věci

Ratemus

A to jsou nějaké novější věci ? Detective comics byl vždy betman v jednom městě a nějaký padouch.Já se bavím o klasikách dané značky.

Ratemus (hodnocení, recenze)

no komorní nevim...v těch komiksech se dějí takové šílenosti kolikrát že slovo komorní se k tomu fakt nehodí

(hodnocení, recenze)

DC by mělo být komorní ale asi si pod slovem epický představujeme jiné věci.

Ratemus (hodnocení, recenze)

https://www.youtube.com/watch?v=Q_377NEGPDY světlejší DC :-D film s Mr. Goldem a Bluebeetlem :-D a crossovery Batman vs Elmer Fudd,Catwoman vs Tweety and Silvestr, Duck Duffy vs Joker pro vás dospěláky, do toho DC vydává Scooby Doo a Flinstony...ano očividně cílí právě na dospěláky a do toho právě vychází Teen Titans go...neskutečná dospělá věc

na příspěvěk reagoval woodsman

Ratemus (hodnocení, recenze)

ono to tak vždycky není..ale vím jak to myslíš, třeba mi řekni co je tak strašně dospělého na Wonder woman, Lize nebo Oddílu v porovnání s trilogií Capa, nebo třeba Avengers? tam prostě rozdíly nejsou, jen pár tupců co vůbec nic neví si řeklo že budou hrát roli a dělat ze sebe hrozný intelektuální dospěláky...ono udělat film děsně cool dospělej a temnej a tak je dobrý pro max trilogii nebo jednohubku ale ne celé univerzum, to fungovat nemůže  a to už i Warner pochopil...však neboj Shazam bude ulítlá komedie a filmy s Harley budou také ztřeštěné a to samé jistě SSq2 protože to prostě jinak nejde.....MCU má 20 filmů s různými tóny a žánry, něco jsou komedie a jiné vážnější akčnější věci...takže každej si vybere....prostě nemůže srovnávat například A3 s Ant manem nebo Spidermanem stejně jako nemůžeš srovnávat Capa 2 s například GoG to je prostě jiný žánr (akční film vs komedie)

(hodnocení, recenze)

Marvel se nebere tolik vážně.Je to víc free,cool a funny.Tím pádem mají pozornost jak u dětí,pubošů a mezi staršíma co to berou z nadhledem. DC se bere moc vážně.Takže  to má víc specifické publikum a to,to dospělejší..tam ale selhává a přešlapuje z místa na místo.Takže to není tak populární.Marvel si to dělá lehčí a ví proč.DC si na sebe klade velké břemeno ale selhává .Což je logické protože natočit vážnější stránku komiksu je těžší než naopak .DC by se mělo vykašlat na komiksovou stránku a přetavit je na pořádné filmy jak to udělal Nolan.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

woodsman

přeci nejsi tak debilní aby ti nedošlo že se to dá krásně říct i o DCEU...ale víš co je zajímavé, že tu nikde nevidím fanatické debilní fanoušky MCU kteří by mleli takové sračky jako vy dva ...ne prostě to jen rádoby fans DC si myslí jak jsou dospělí a musí to pořád dokazovat tím, že se chovají a argumentují jako děti....sám jsi nic nečetl takže víš hovno o DC, vůbec nevíš že i DC cílí na mladé dětské čtenáře aby sbíralo nové fandy nevíš to, nemůže to vědět ale keců máš plnou prdel....jestli je každej DCEU fanoušek dospělej jako ty a hrdykokot tak se opravdu svět v prdel obrací protože vy nemáte s dospělostí nic společného...

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

diky :D

aj male decko vie ze marvel MCU sa zamierava na detske publikum ale ej vtipne ako si to zabavne marvel fans obhajuju

Ratemus (hodnocení, recenze)

nejlepší je to, že on něco řekne a hned řekne něco jiného za chvíli..prostě popírá sám sebe...taková ta prodejná děvka bez charakteru a osobnosti

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

19.07.2024

Když si s bráškou zrežírujete jedny z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie, odchází se jen velmi těžko. Bratři Anthony a Joe Russo to nicméně zkusili a po režii veleúspěšných hitů Avengers… (více)

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina