Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Tak fajn, máte rádi konspiračky, tak mne teď jedna napadla. Otázka zní: Co když už  od začátku plánovali to celé zresetovat?

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya , CarnTheNunya , Yoshitsune , CarnTheNunya

:D Ale já nikde nezmiňoval nutně trailer na Avengers: Endgame xDDD

Já spíše narážel už na vydané filmy, ve kterých to je dosti jinak...

A ano. Nějaké přestavby, dostavy, nové budovy se dají pochopit... Ale ten rozdíl Mezi Ant-Manem a Civil War? :DD

Jako wtf? To už je prostě chyba filmařů dle mého úsudku.. (Teď fakt neberu Avengers: Endgame)

Echelon1

Opravdu jsi tak tupý, že nepochopíš, že to klidně může bejt fake? Lidi, běžte s těma konspiračníma teoriema někam, nechte se kurwa překvapit, nechcete si přeci zkazit ten hype.

na příspěvěk reagoval Komi98, Echelon1

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Ľudia, pre pána, sledujte tie polohopisné plány, ktoré sa tak snažili vytvoriť tí ľudia. Je jasné, že to sídlo sa stále mení ako dom a poloha domu Simpsonovcov...

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jak říkám, tohle sou trailery u kterých byl velice opatrný, film může být jiný.

na příspěvěk reagoval Komi98

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Pokud si myslíte, že oba důvody si navzájem protiřečí, tak tady máte jednoduché vysvětlení: Si vemte, ta zápletka může být jiná než si myslíte a nebo může být podle vašich snů, ale nebudete z filmu pak překvapení a ono jde právě o to, aby vás ten film překvapil, když od něj máte očekávání a ne že budete vytvářet tunu konspiračních teorií.

na příspěvěk reagoval Komi98

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Tak ten trailer/spot může mít i fake scény, takže bych v tom nic nehledal a taky si myslím, že je trapné se pokoušet vyspoilování filmu, což má hned dva důvody. Ten první je, že ta zápletka klidně může být i úplně jiná a ten druhý je, že pak nebudete z filmu tak překvapeni, jak byste určitě chtěli být.

na příspěvěk reagoval Komi98, Kincl

Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

mňa by zaujímalo aký shit si Prometheus varí do bongu lebo to čo tu on splieta je snáď z alternatívnej reality :D ..nikdy nekŕmte trolla na to nezabúdajte ..jáj ups ..no nič ja len tak :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Přesně to je Capa a konečně má svůj štít a né ten shit z IW

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Nevka

Že sa vôbec niekto namáha mu to vysvetliť. V jednej diskusii tvrdil, že adamantium zabije Supermana... Marvel, DC, veď to je jedno. Asi tak sa on vyzná. Nerozozná bielu od čiernej.

Ratemus

Tohle pošli tomu My Man Man 😂 já se nikomu neposmivam, ale když tu někdy čtu ty argumenty Snyder je bôh a Marvel závidí tu temnotu, tak to by mě klaplo. Vždyť DC má i to úvodní logo s hrdiny jak Marvel. Zeštíhlit Warner asi byl dobrej nápad, méně je více.

Ratemus

Tak DCEU podle mě hledá nějaký podobný knowhow jako má MCU, ale prostě se nemůžou pořád najít. Nejlepší pro mě byla Nolanova éra s Balem, asi se toho měli držet a pokračovat podobně s JL, Wonderkou. A tedy i Aquaman byl super, ale pak najednou jakoby sek a zas to jde jiným stylem. Trochu jak když kočička a pejsek dělali dort.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kodousek

Jo tomu rozumím, to mně je to jedno, prostě to univerzum pořád někam směřuje, přichází postavy a odchází atd ..tak to prostě je..kdo ví co bude ale já se na to těším, jen škoda že Dceu nemá to stejné, tam má univerzum jen Harley a ta mě naprosto nezajímá

na příspěvěk reagoval Kodousek

Ratemus

Já se ti člověče ani na tu novou éru nějak netěším, nebo jako těším i ne, protože už jsem byla zvyklá na starou sestavu, jasný nemůžou to natahovat jako žvejku, ale stejně je fajn být zas chvíli dítě 😊

Nevka

Přesně, všechno jsou to spekulace za účelem hypu, MCU to má dobře ošéfovaný, hoděj malou udičku a fans jdou do tranzu, mistrovské jen co je pravda. Taky to může být scén a upravená pro spot, stejně jako vloni byly rozdíly v traileru oproti scéně ve Wakande ve filmu.

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu