Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Uživatel fur1 smazal svůj příspěvek.

Wallis3

Čo nechápeš na jednoduchom fakte, že tým že sa točia marvelovky, nemiznú zo sveta iné filmy. Myslíš žeby Disney točil namiesto toho niečo pre teba vhodnejšie? Fakt?

CvokCZ

SPOILER

Mňa trošku mrzí Thanos. Originál pošiel veľmi rýchlo a ten druhý na to nemal. Čakal som, že bude mať ešte nejaký ďalší vývoj, no ale to už by sa tam nevošlo.

na příspěvěk reagoval CvokCZ, Prometheus69

Aiwcz

Aiwcz (hodnocení, recenze)

Kdybych nevěděl, že máš postiženou mámu a otce taky debila, a že ti do zadku, když jsi byl malý, strkal strýc pindíka, což ostatně dělá dodnes, tak bych si myslel, že jsi jen obyčejný kretén. Takhle mi je ti však pouze a jen líto.

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Tak teď jsem se vrátil a za mě obrovská spokojenost, dostal jsem mnohem víc, něž jsem čekal a to v pořádných dávkách. Dokonce i ta pomyslná slzička ukápla a k mému údivu, dokázali celý celý ten film udržet pohromadě i když se to mohlo každou chvílí rozsypat. A Kapitánka s novým účesem mi přišla sexy a ženská týmovka :D :D Už vidím jak na to někteří budou prskat :D a Hulk, tam nemám slovo, z toho jsem měl velké obavy ale povedlo se jim to, jen škoda že nedostal víc prostoru a možnost srovnat skore, to jediné mě tak trochu mrzí.

Wallis3 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

O tom kdo je hlupák bych s pokorou pomlčel. Co mě baví na to narazím, dříve nebo později, co se novodobé tvorby týče, želSatan, je za mě víc toho horšího než lepšího.

cmrdla

cmrdla (hodnocení, recenze)

Co to kladivo? Jak může být Steve Rogers hoden?To mi zklamalo.

Wallis3

Jasné, dobré filmy sa už netočia.  Tvl, tak si asi dosť veľký hlupák, ak sa k dobrým filmom, čo by ti sadli nevieš dostať. Ako keby to, že marvel točí omalovanky, nejak odstavilo celosvetovú produkciu filmov. Pretože zvyšok režisérov na svete nemôže svoje filmy točiť kým bude točiť marvel že? Fuck logic, títo ľudia dnes.

na příspěvěk reagoval Wallis3

Wallis3 (hodnocení, recenze)

Budu s tebou souhlasit, i když jsem to ještě neviděl. Míním to tak nějak všeobecně. Už Infinity war byla klišoidní omalovánka, kam všechny tyhle komiksárny sklouzly a jsou ma jedno brdo! Nedokážu pochopit to slintání nad tím a dobrýho filmu se nedočkáš! Kdysi to vypadalo na svěží vítr ve filmografii, ale sklouzlo to do trapnosti.

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Uživatel Textorix smazal svůj příspěvek.

Roxeet

SPOILER

Jedná vec, ktorá tam nedávala zmysel, ale to je len taký detail a chápem ten zámer tvorcov, bol konečný osud Capa.

On šiel tie kamene odovzdať do minulosti, áno, ale do paralelných vesmírov, takže by rozhodne neskončil u nich na lavičke, ale v nejakej alternatívnej realite :D

na příspěvěk reagoval Nevka

Roxeet

Roxeet (hodnocení, recenze)

MOŽNÝ SPOILER!!!

Dopadlo to, jak jsem zhruba asi čekal že to dopadne, ale jsem nadšenej, důstojné zakončení celé ságy...akorát...vzhledem k tomu, jak se některé příběhy postav završily, tak mám menší pochybnosti o budoucnosti tohoto vesmíru. Z novějších postav stojí za něco asi jen Spiderman, Marvelovka (i když se mi jeji solo film líbil) mi tady přišla taková nesympatická, nevyrázná a podobě jsou na tom i Doctor Strange a Black Panther. A když naběhly závěrečné titulky, tak jsem si říkal, jestli by nebylo v nejlepším přestat :D ale uvidíme...:)

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Nádhera, proste nádhera. Krásne zakončenie a to nie som žaidny marve fanúšik. Našťastie vedľa mňa jedna sedela, takže som presne vedel kedy nastal nejaký fan servis :))

(hodnocení, recenze)

Bezvýznamné plus si zaslouží smrt železomuže,kterého nesnáším už z podstaty.

na příspěvěk reagoval vito_corle

(hodnocení, recenze)

Moje očekávání to naopak splnilo .Byl to přesně ten stejný odpad jako kdy jindy.Spousta humoru,nějaké kůůl hlášky v nevhodnou chvíli .Rychlý střih ,spousta barviček a latexu.Hlavně scénář je potom úplná katastrofa. Herecké křečovité výkony ,které vůbec neoslní a nezajimavý  děj.Kapitola sama o sobě je scénář.Tolik nelogických věcí a klišé typické pro JůEsej.Smutné je ,že se toto vše považuje za nějaký etalon kvalitního filmu.Smutné kam společnost musela klesnout.

na příspěvěk reagoval Wallis3

Uživatel jorgus smazal svůj příspěvek.

vito_corle

vito_corle (hodnocení, recenze)

kamigava

Zvláštní, když je to film na který všichni tak čekáme a konečně finále všech hrdinů které známe a všichni tomu dávají 4-5 hvězd jen ty dáš odpad to je dobré nesplnilo to tvoje očekávání hmm

na příspěvěk reagoval jorgus

Vision se vrátí ve vlastním seriálu