Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

kamigava (hodnocení, recenze)

Odpad! Hůř to dopadnout nemohlo. Hezky vás marvel dojí, každý rok 3 i více filmů. SW je naopak nenasycený tuk plný zdravých omega-3 mastných kyselin, ale marvel s Averagers (díky bigsawe za hezké označení) jsou jen nasycené řetězce, z kterých se mi ucpávají tepny a nakonec mi přivodí infakrt myokardu.

kamigava

To je naprosto jistá věc. Že udělá Endgame Avatara, to si netroufnu odhadnout. Že udělá Epizodu IX.? Bohužel pro ortodoxní fandy SW prstem v nose.

na příspěvěk reagoval kamigava

Gladiator15

SPOILER: On je tam ten problém, že Hulk nějakým způsobem zachovával chronologii a historii Infinity War, takže kameny mohly udělat své. Ale chápu, jak to myslíš. V nějakém seriálu nebo filmu přesně tohle s reverzní smyčkou fungovalo. Za boha si nevzpomenu, kde to bylo :D

SPOILER:

A o tom, že to boli alternatívne reality, svedčí aj ten súboj Capa s Capom. Cap s budúcnosti by si to predsa pamätal. Pamätal by si, že vtedy v tej bitke o New York stretol sám seba, o ktorom si teda myslel že to je Loki. Cestovanie do minulosti nefunguje tak, že ty tam ideš a keď stretneš sám seba, tak sa ti zrazu utvoria nové spomienky. Nie, ty ich už máš, len im nerozumieš a potom keď ich zažiješ z druhej strany tak pochopíš.

S.W.A.T , Gladiator15

SPOILER: Určitě ho daboval a myslím, že i hrál. Když umí omladit, zvládnou i stárnutí - navíc celou dobu seděl.

Gladiator15SPOILER: Nebo nějak zjistí, o co jde a vytvoří iluzi :D Ale tehdy byl ještě s Thanosem celkem zadobře. Spíše si říkám, jestli Hulk nevytvořil lusknutím (kdy zachovával Infinity War timeline) duplikátního Lokiho - protože Thanose a jeho kompletní posádku z lodi nějak nahradit musel (zemřeli totiž v budoucnosti a v minulosti už neexistovali). Tím pádem by byl Loki volný (+alternativní) a zemřel by ten ze známé osy.

SPOILER

Navyše ak by to bola jedna časová rovina tak by Loki možno ani nebol mŕtvy. On s tým teseraktom mohol zmiznúť kdekoľvek a ani Thanos by ho nikdy nenašiel a celé Infinity war by sa nestalo :D

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

SPOILERSPOILERSPOILER: A stejně se to pokusím napsat bez vyzrazení. Na konci na lavičce, co myslíte hrál ho ten dotyčný nebo ho hrál někdo jiný?

Gladiator15

SPOILER: Tak jasné, ale u Lokiho čekám (je tam největším klínem - kromě Rogerse), že mají nějaké impozantní vysvětlení do seriálu. Jeho smrt v IW byla totiž hloupá a zajímalo by mě, jestli nějakým způsobem netušil, že se blíží do časové smyčky (sice zemře, ale jeho minulé já z toho nějak vyvázne). Uvidíme, jak to udělají.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Gladiator15

Ratemus

Samozrejme že sú to deti a film nevideli. Proste sa nevedia preniesť cez to, že film v box office zarobí viac ako SW. Proste deti.

na příspěvěk reagoval kamigava

SPOILER:

No veď áno, ak ich vrátia do realít, s ktorých ich vzali, tak sa nič nestane.Nie je to tá istá realita, to už môžeš vidieť na Lokim.

On zdrhol s teseraktom, ale v thorovej linke je vo svojej väznici, do ktorej sa dostal po chytení v Avengers. Lenže tu im zdrhol, takže ako by sa ocitol v tej väznici. A tých paradoxov by tam bolo kopec.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Zajímavé, už vidím jak největší kreténi co na to zde nadávaji se hrnou takhle do kina na něco co nesnáší, to je tak zjevné zemisou to jen idioti hodnotící film který neviděli a co si zde léčí nějaký komplex čímž dokazují že jsou přesně ty děti do 12 let na které naráží. A už nejsmutnější je že jsou to fans SW jejíž nová trilogie není nic extra a jeden by řekl že je přesně pro ty děti o kterých mluví... vždyť celý svět sw je jedna velká pohádka ale chápu pokrytectví je svině...

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Gladiator15

SPOILER: To ano, ale následně Ancient One uzná, že pokud by kameny vrátili tam, kde je vzali, tak se nic podobného nestane. Je to to stejné, jako kdyby si ho dala do kapsy a nepoužívala. Pro "minulost" je jedno, jestli ho měla na okamžik v kapse, v šuplíku, nebo budoucnosti :D

na příspěvěk reagoval Gladiator15

SPOILER

Ale sú. Veď mu to tam vysvetľuje, že ak zoberú kamene do svojej reality tak túto tým odsúdia. Veď aj pred tým vysvetľovali, že klasické cestovanie časom by nefungovalo, kvôli paradoxom.

na příspěvěk reagoval Nevka

Uživatel Gladiator15 smazal svůj příspěvek.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ale tak stejně tam jednu věc výrazně změnili/nechtěně podělali a jsem zvědavej jak se to podepíše do budoucna. To by člověk nečekal co všechno zmůžou obyčejné schody :D

Gladiator15

SPOILER: Nebyl v žádných alternativních. To jak tady berou proud času funguje prakticky stejně, jako když někoho poslali kvantovým tunelem - tudíž Ancient One dala Hulkovi kámen, a třeba za  sekund jí ho vrátil Rogers. Tím pádem je to stejné, jako by mu ho nedala.

Btw. Kam vrátil Soul Stone? :D :D

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Gladiator15

SPOILER:

Btw, celý náš vesmír v podstate zachránil jeden obyčajný potkan. Sláva potkanovy. Snáď sa dožil vysokého veku a nechcípol niekde v tom sklade na otravu :D

Uživatel Gladiator15 smazal svůj příspěvek.

kamigava (hodnocení, recenze)

Nechám si vrátit peníze. Investice se nevyplatila. Euforie se nedostavila. CGI se neomezilo. Film má 3 hodiny, proto tolik nevydělá.

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

SPOILER!!

Chápu, já jsem popravdě od Thanose už nějaký vývoj charakteru moc nečekal, myslím že origo se zachoval tak jak měl a druhý taky stále uvěřitelný že je to ten samý jen o něco "mladší" Spíš mi vadila absence potitulkové scény :/ nemusel tam být žádný náznak budoucnosti, jen nějaké poslední drobné rozloučení a ne nějaké divné údery kladiva o kterých už hodinu přemítám, co by mohli znamenat :D (i když mi to přišlo jako ty údery Tonyho když v té jeskyni sestrojoval první oblek)

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu