Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua (Peter Sarsgaard), který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde více než o peníze. (Forum Film CZ)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak tam je to taky jasnej odpad už jenom za trailer. Letos je to zase bída. Myslím si, že Orel Eddie už si u mě pozici nejlepšího filmu roku udrží. Čéče koukal jsem znova na Pád Londýna a už mě to to tolik nenadchlo asi srazím na 4* Tarzan stál taky vesměs za prd. Snad jenom ještě ta Kniha džunglí se fakt povedla jinak je to letos samá voda. Špatnej rok.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

A po stranách to vyzdobit ještě zajíčky v různých barvách, aby to bylo správně multikulty korektní :-)

Sakra letos je těch kandidátů na nejzbytečnější film roku fakt hodně. Deadpool, Nice Guys, Jason Bourne, ale tenhle film má všechny předpoklady k tomu aby je trumfnul.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ta sedmicka na plagate mala byt v ruzovej farbe, ked uz to je taka multikulty PG-13 srajda.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

FellFell

FellFell (hodnocení, recenze)

Dalsi multikulti sracka takze negr,sikmoocka,rudoch,jeden z nich bude zid dalsi teplous ale nikde neni zadny mohamed hnusny rasisticky film a ti nazehleni frajircy vypadaji smesne

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Yoshitsune

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

kterej z nich bude teplajznik? pratt nebo hawke? a nejakej arab, aby to bylo hyperkorektni tam neni? 8-/

Enšpígl

Enšpígl (hodnocení, recenze)

To je snad první trailer na western co mě rozesmál, nedělat to Fugua, tak na to rovnou zapomenu.

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Tohle bude jistě sračka (stejně jako Ben Hur), která pošlapá odkaz originálu. Ale přesto to bude pekelná zábava... OH YEAH BITCHES Denzel v klobouku. Začínám se docela těšit, jen musím z mysli vytěsnit originál. Mělo by se to jmenovat "Sedmero pošuků s kloboukama" a bylo by to OK.

Lacike (hodnocení, recenze)

Vôbec to nepôsobi ako drsny spinavy western, takze ma to snad bude bavit. :)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

tak ono celá parta kladných hrdinů je prostě taková........hloupočky krásna, že se nemůžu ubránit jak úsměvu tak i natěšenosti, jak řikám bude to zábavný film

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

zábavný film, od kterého inteligentní člověk neočekává oscarovou záležitost, ale film na pobavení, kde prostě vypne mozek a baví se, záporáci budou ukrutně zlý budou střílet ženy, děti, muže, starce, chytrý i blbý, hrdinové budou zase ala Mirek Dušín a to je prostě holý fakt

V pravé poledne čeká remake

V pravé poledne čeká remake

17.09.2016

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

11.08.2016

Ve Zjizvené tváři z roku 1932 sledoval Howard Hawks vzestup a pád irského gangstera Tonyho Camonteho. Ve Zjizvené tváři z roku 1983 sledoval Brian de Palma vzestup a pád kubánského gangstera Tonyho… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

06.08.2015

Studio Sony oznámilo data premiér pro mnoho svých nadcházejících titulů. Určitě je potřeba zmínit novou verzi Sedmi statečných (23. září 2016), adaptaci Kingovy Temné věže (13. ledna 2017) nebo… (více)