Sebevražedný oddíl

• Česko Sebevražedný oddíl 2 (více)

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Entertainment)

Diskuze

LizianShaw (hodnocení, recenze)

A co když mu dojdou šípy?

Jistě nějakým odstřelovačům také mohou dojít náboje, ale asi je lehčí mít u sebe pár zásobníků, než si utíkat dojít pro ten poslední šíp, co vystřelil (nebo nést náhradní batůžek).

AloeB

1- Nechám si tedy od tebe vysvětlit, jak vypadá provokace.

2- A mohl bys říct jaké ? Jen se rozpovídej na tohle téma.

Yoshitsune

Pak máš hodně zvláštní představu o tom, co je to vlastně provokace ;)

Skutečně mi jako podklad použitelnosti luku ukazuješ záběry z filmu, které musí být stylizované tak, aby to fanouškům připadalo funkční, přestože není? V těch scénách mohl použít spoustu jiných použitelnějších věcí než je neskladný a nepraktický luk.

AloeB

Evidentně máš problém, rozpoznat názor, od provokace. Dovol abych ti to ukázal.

názor - Kincl
 (hodnocení, komentáře)Snad budou umírat jinak a né že všem budou bouchat hlavy :D

provokace-AloeB
 (hodnocení, komentáře)Yoshitsune: otevři libovolnou stránku komiksového sešitu o superhrdinech a podívej se na ty vzhledové skvosty ;)

Dělej jak je libo, ony stejně tyhle diskuze u DC a částečně i Marvelu, sou už zaprasené, takže další dávka, tomu nemůže nijak výrazně ublížit. Já to jen nerad vidím, ale vím že s tím nic nemůžu, jen je to prostě škoda :)

Yoshitsune

Jistě a Yoshitsune je jenom někdo, kdo každého s názorem, který se mu nelíbí, označuje za provokatéra ;)

Ale v podstatě jak říká LizianShaw, luk je velmi neefektivní zbraň, s kteroukoliv modernější by toho dokázal mnohem víc (jenže to většina superhrdinů, kteří bojují proti chlápkům s pistolemi pouze s pěstmi :D Ostatně i proto je Ciwil war neuvěřitelně stupidní, ale víc bych se k tomu vyjadřovat neměl, protože stejně jen provokuji, že?

LizianShaw

Noo asi spíš ne, ve filmové Civil War celkem dobře ukázal, že s lukem je velice efektivní a dokáže si z něho během vteřiny udělat zbraň na blízko. A historii toho luku je opět alfa a omega, pro Hawkeye. Kdyby měl pistole, tak je to další chlápek s pistolemi.

Navíc AloeB je jenom provokatér, který by se neměl brát vážně.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Asi tím chce říct, že kdyby uměl s pistolí to samé, co umí s lukem, tak by byl o dost efektivnější.

S lukem toho dneska moc nezvládneš (a Arrow určitě není argument).

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Já samozřejmě vím, že AloeB je toxický provokatér, jen mně zajímalo kam až zajde aby obhájil své řeči.

AloeB

Proč by agent s lukem a šípy, které si mění dle potřeby, neni moc praktické ? A u Hawkeye je dobrý to, že on nepotřebuje šípy k tomu aby mohl zabít nepřátelé.

na příspěvěk reagoval LizianShaw

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Mě vážně rozesměje, jak se někteří zapojují do tématu, které je nezajímá. :))

Yoshitsune

MCU víceméně některé věci vyřešilo na pohodu, viz kostým Hawkeye (třebaže agent s lukem asi není nejchytřejší nápad).

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ratemus

Je jasný, že dotyčný neví, o čem mluví a jen hledá to, co by mohl zkritizovat. Není cilovka, ok. Tak je ale zbytečné se o takovýchto základech žánru vůbec bavit. Ale zase pokud nemáte nic lepšího na práci, tak asi proč ne, že. :-)

Ratemus (hodnocení, recenze)

AloeB

Mně medojed vůbec nesedí, překvapilo mě že dělá videa o komiksových událostech a přitom je zjevné že je ani nečetl.. To je jako kdybych dělal recenze na filmy co jsem neviděl ale jen jsem slyšel o čem jsou a přečetl si popis na wikině. No a poslední dobou ty jeho žebříčky už taky za nic nestojí respektive už dělá hlavně ty žebříčky a ty jsou vždy subjektivní..

Yoshitsune

Jednoduše aby kostým měl funkční funkci a nebyl založen jen na svém vizuálu. Viz. třeba Hawkeyův komiksový fialový kostým, zbytečně výrazná barva, zbytečné růžky, dělaný jen proto, aby byly omalovánky pro děti zajímavější.

Smajlíky píšu pro ulehčení textu, tak snad se tě to nedotklo ;)

Ratemus

Medojed myslím tvrdí mnohem lépe než Hroťák a alespoň některá teoretická videa jsou zajímavá. Ale jeho shrnutí komiksů nebo top teny mě nebaví.

Ale alespoň si děláš názor podle sebe :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

AloeB

Farky má hodně zajímavá videa ale mně vadí ten přednes jeho, stejně tak Medojed ten mě vyloženě irituje. Hroty mě zajímal jen díky té kritice filmů jinak samozřejmě ano, já si taky dělám názor dle sebe.

Ratemus

Proti podobnému formátu nic nemám, ale tento mi vyloženě vadí. Ale to je možná hlavně několika videi, s nimiž jsem nesouhlasím, ale pravidelně ho nesleduji. Jinak taková videa obvykle nesleduji, raději si na film udělám názor sám.

Farky mi nikdy nevadil, ale jsem se nikdy moc nekoukal a teď už vůbec.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

06.09.2022

Za pár dní odstartuje disneyovská akce D23, na které má mít kromě jiného prezentaci také šéf Marvelu Kevin Feige. Údajně nás pak čeká pár novinek, na které se nedostalo během Comic-Conu, včetně… (více)