Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

vegetol.mp

Ty neveris Jackiemu vaznu polohu a zda sa si neprirodzeny a ja neverim Adkinsovi, ked hra zroneneho hrdinu, ktory trpi, takze vsetky jeho dramaticke sceny v Ninja 2 alebo Hard Target 2 su pre mna utrpenim.

Nechcem od neho oscarovy vykon ako od Pacina, ale aby zvladol zaklad.

A ten nezvlada. Aspon u mna nie.

A teraz sa môzeme donekonecna hadat o tom kto ma pravdu.

Ale uznam, ze je o triedu lepsi ako Tony Jaa. Ale to len preto, lebo Tony nikdy v ziadnom filme nehral. On sa v zabere len znudene nachadza bez snahy predviest akukolvek emociu. Vrcholom jeho herectva bolo to, ked sa snazil povedat anglicke repliky. A aj v tomto smere neuspel. :)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Lacike: Tak dokazuje to např. to, že hrát umí. Jako nikdo tu netvrdí, že je druhej Pacino, ale minimálně to má alespoň trochu zmáknutý, že nepůsobí jako úplnej blb. A co bys po něm herecky jako asi tak chtěl? Aby hrál fotra zdrcenýho smrtí rodiny? Nebo Hamleta? Jeho herectví je dostačující na kariéru, jakou si vytýčil. Působí sympaticky, umí se bít a herecky není tragickej úplně natolik, aby to tahalo za uši. Jo a Jackie Chan má prostě blbej ksicht na vážný role. Stejně jako nemá Woody Allen ksicht na akčního hrdsinu:)

Mike: Jako jde o to, jak definuješ herectví. Na to, aby ses mohl nazývat hercem, nemusíš mítpřeci 100% rozsah. Každej hraje role, který mu sedí. Mně je úplně šumák, že Adkins nezvládne těžký psychologický úlohy. Stejně jako je mi šumák, že Al Pacinovi nesedí např. na rozdíl od DeNira komedie. Zatím žádnej film, ve kterým jsem viděl Adkinse, nebyl herecky tragickej. Do rolí se hodil a odvedl svý. Tečka. Např. v Legendary, kde hrál s Lundgrenem, byl naprosto v pohodě hlavní hrdina a to se s nikým nepral.

na příspěvěk reagoval Lacike, Martin741, stuntmanMIKE

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Dzef Speakman nevie hrat, gary Daniels nevie hrat a veruze dobre na tom nie je ani Van Damme, Cak Norris a Seagal. Vymenujem ti tu x ludi, co hrat vedia a herecky su na tom podstatne lepsie ako Adkins.

vegetol.mp

Mas to marne. Tak ako ty nepresvedcis Mika a mna, ze je Adkins dostatocne dobry herec, aby uhral aj nieco viac ako nasratu polohu, tak ja teba nepresvedcim, ze je Jackie Chan uveritelny v dramatickej polohe.

A to, ze predtym ako sa stal Adkins akcnou hviezdickou bol tuctovy herec v nekonecnych serialoch teda dokazuje velke hovno.

vegetol.mp

chlape a to mam nejaky sitcom ci co je ta za TV inscenacia presvedcit o herectve ? :) neblazni... Adkins proste nie je dobry herec... mozno mu nejaka poloha sedi to nevravim, ale to by nejaka ta poloha sedela aj mne. Ale herectvo predsa o tom neni...herectvo je o tom, ze dokazes zahrat to co niesi... ze sa vie rozpravat s babou v bare ? to zahram na kameru aj ja :) Problem je, ze hrava drsniakov, ale nevie ich vierohodne podat pretoze drsniak nie je ani on sam...to ze vie baletit z neho bitkara nerobi. Bozka mu ide len preto, ze vacsinu casu drzi hubu a ked daco povie tak ide o one liner hlasku... ale akonahle mu das uloha, ktora ma nejaky vacsi dramaticky rozsah, tak skoncil. A najhorsie je na tom ta jeho chaba charizma...

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Hele, tak ty to vidíš moc černě. Když se podíváš např. na tohle: https://www.youtube.com/watch?v=kt3z_gaRrE4 zjistíš, že Adkins je naprosto normální mladej herec, kterej kvalitou svýho herectví nijak nevybočuje ze solidního průměru. Neříkám, že má bůhvíjakej rozsah, ale že by neuměl hrát? Tony Jaa neumí hrát, Alexaner Nevsky neumí hrát, ale Adkins je naprosto v pohodě. Takže Adkins herec je. Byl herec dřív, než byl akční hvězda.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lacike, Martin741

Yoshitsune

nehovoris dobre... podla traileru nikto nehodnoti film... ale na zaklade traileru vies odhadnut kadial sa bude uberat dej atd. to vie kazdy sudny clovek, ktory sleduje filmy odhadnut. takze ked ti napisem , ze 7 statocnych je multikulty vyplach, tak to tak bude. Moze mat dobry dej...ale beztak mi vzdy bude vadit to, ze do jednej bandy na rasistickom divokom zapade narvali vsetky farby duhy... a tak isto na zaklade Adkinsovho hereckeho talentu, ktory si vsimam v jeho skorsich filmoch viem posudit, ze proste to herec neni a scenar Boyku 4 vyzera, ze sa ocakava herectvo od neho... a tym padom predikujem, ze to pojde do hajzlu :)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

"Alebo sme uz natolko skuseni, ze vdaka traileru vieme odhadnut, ci to bude za nieco stat"

prosím tě a to jako vzal odkuď  ? jestli bereš drogy, tak s tím buď přestaň a nebo se rozděl, ale tohle co si napsal, to je prostě tak hrooooooozně moc legrační :D LOL

Yoshitsune

Alebo sme uz natolko skuseni, ze vdaka traileru vieme odhadnut, ci to bude za nieco stat.

Mechanik 2 vyzeral o nicom uz v trailery, ale v Boyku verim, takze podla tvojej logiky mu dam 5*.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

ty jsi jako stuntmanMIKE, oba dva kritizujete filmy ještě před zhlédnutím, pak když se jdete dívat na ten film, tak víte že to bude hodnotit záporně a pak to tak i ohodnotíte, následně se dušujete že jste měli pravdu, no bodeť by ne když celý rok kafráte o tom, jak to bude špatné , to je tak ......tak špatné, jste zaujatí

na příspěvěk reagoval Lacike, stuntmanMIKE

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Ok, ja si budem vychutnavat Boyku 4 a ty si môzes vychutnavat Hard Target 2, ktory mal neskutocne premakany scenar. :)

Lacike

A proč by mě neměl zajímat? koukám se i na větší blbosti. Navíc Adkins je teď čerstvě členem mojí topky, tak je asi logické, že se na to kouknu ne?

Ok nebudeme to tady dál tapetovat, ty máš svou pravdu, já zase tu svou a stejně se jako vždy nikam nedobereme :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

A si si isty, ze v tom vidis rozdiel?

V U2 a U3 to je podla mna dokonale funkcne.

Podla teba nie, tak dobre, pri tejto serii si za zaujateho kverulanta a basta.

Neviem preco ta zaujima dalsi diel.

Lacike (hodnocení, recenze)

Pokial niekto nadava na primitivny dej u arenoviek, tak by sa mal nad sebou zamysliet.

Lacike

Taky že jo. Nevím co je na tom tak super. Dvojce bych ty 3* dal kdyby to nebyla taková dějová retardace. Víc si to nezaslouží ani náhodou.

Lacike

Počkej za skoro průměr u dvojky (45%) a lepší průměr u trojky(60%) tomu říkáš odjeb? a kolik bych tomu jako měl dát???

na příspěvěk reagoval Lacike

m.a.t.o.

jo aha... takze naucili adkinsa hrat, hej ? :)) ved ja to neodsudzujem... som na to zvedavy a bodaj by som sa mylil, ale.... mam pocit taky zvlastny medzi gulami a prdelou, ze to bude kokotina... :)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Wacoslav1

Ty si nevypocitatelny. Rad ti klise pride ako retardace a inokedy ho milujes.

U teba som si isty, ze Boyku odjebes ako miuel diely.

stuntmanMIKE

Chapem coho sa bijis a po Hard Target 2 mam z toho trochu strach aj ja, ale prinajhorsom to dopadne ako Ninja 2.

Otrasna dejova omacka vs mnozstvo famoznych bitiek = nadpriemerna 3* zabava.

Ale ja som znamy tym, ze som optimista, takze verim, ze to vynimocne Adkins uhra a bude to znova pecka minimalne za 4*. :)