Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Lacike

To jako fakt? Ve dvojce ho falešně obviní, aby ho dostali do vězení, protože chtějí aby tam bojoval? vždyť je úplná dějová retardace to se na mě nezlob.

Lacike

Neviem Laci. V trojke funguju paradne to suhlasim, ale v dvojke mi vata mimo súbojmi skor liezla na nervy.

stuntmanMIKE

Pokoj...ved bude hrat mlcanliveho trageda aj dalej, nemusi sa hrat na nahradneho otca 10 bulharských deti. :) a potom sa naserie a budes stastny. A mozno to Chapkanov reziroval kvôli tomu, lebo vie hercom lepsie podat to ako maju zahrat svoje ulohy. :)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

nemusis ma za slovicka chytat :) ... proste po boykovi doposial nikto nechcel , aby hral... bol mukel v base... najprv sef potom mlcanlivy traged... to mu sedi. Ale ak teraz ide suplovat manzilka a ja neviem co... no nasrat na holy zada. Je to VRAH preboha !!! :))

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak svým způsobem jak dvojka tak trojka Undisputed dojíždí na to, že kopa dobrých soubojů je tam zabalená do kopy stupidních klišé a někdy úplně zbytečně uměle naroubovanýho patosu v podání herců co to neumí uhrát, takže pro mě nic novýho pod sluncem, takže očekávám, že toto čtvrté pokračování ocením standartními 3* pokud to bude v podobném duchu.

stuntmanMIKE

Jaaj takze teba serie toto? Konecne som to pochopil. Ale ked sme uz pri tom, nevsimol som si, ze by v trojke nasraty chodil po chodbách. Skor tam bol za chudáka, ktory sa nasral az vtedy, ked ho Dolor vykopol z ringu. A to bolo asi 20 minut pred koncom

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

ale sak klud :) ja niesom fanusikom Adkinsa, ale mam rad seriu Undisputed... dokonca ju hodnotim celu nadstandardne. Ale kedze teraz z mojej "oblubenej" serie idu urobit rodinnu dramu s vrahom Boykom  v hlavnej ulohe, ktory sa polepsil... no akoze... co to ma byt ? Sila undisputed bola v tom, ze Adkins nemusel hrat... proste len nasraty chodil chodbami basy a potom baletil v ringu pod taktovkou Fiorentiniho... to je presne to, kde mi on vyhovuje. A teraz toto... uz dlho som nedal odpad.... dufam, ze ho nebudem musiet dat :))

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Lacike

m.a.t.o.

S trailerom na Boyku som bol spokojny a pochvalil som ho.

Takze tentoraz som v tom nevinne a za vsetko môze Mike. :)

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Řekněme to korektně. Pokud někdo hraje nebo se prostě vyskytuje ve filmu, tak už ze své podstaty je herec.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ked to vyjde, bude to mat  najprv 74 - 76 %, ale klesne to na 60, lebo sa dovalia ynteleguany ako madsbender, Shadwell, Tetsuo, Bluntman, ktore neboli yntelektualne dostatocne konkverovane ultimativnou, dekadentne hypnotickou kompoziciou profundalnej metaforickej gastroenteralnej kvintesencie

m.a.t.o.

Tak aspon sa tohto roku dockame ohlasov, ze to je bomba, takze o to lahsie bude to nekonecne cakanie na film. :)

CaseyRyback007

Pekne, ze film bude mat premieru na festaku, ale to "very soon" moze znamenat kedykolvek. Ale ak by sme sa dockali uz v oktobri, bola by to parada.

CaseyRyback007

CaseyRyback007 (hodnocení, recenze)

s Facebooku

Boyka: Undisputed will premiere at this years Fantastic Fest in Austin, Texas 22nd September. Blue Ray, DVD & VOD dates to follow very soon. Watch this space.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Lateef

To bol len vtip. V jednom rozhovore Adkins povedal toto:

We touched briefly on Boyka before and we are always asked when we can expect to see Boyka: Undisputed released?

Adkins: Nothing is set in stone and I realize it is really frustrating for people because we released the trailer a long time ago, but the reason for the delay is Millennium (the production company) wanted to get the best release for the film so they make money on it. It doesn't help that the others were torrented, but I believe it will be out in the first quarter of next year.

Takze ked sa Millennium rozhodnu, ze este nenastal cas, tak to môzu uviest az o par rokov.