Kobiety mafii 2

• angličtina Women of Mafia 2

Volné pokračování filmu Kobiety mafii režiséra Patryka Vegy, kdy se znovu setkáváme s mnohými charaktery, které jsme potkali již v prvním díle. Tentokrát se děj točí okolo pašování tuny kokainu do Polska z Kolumbie. Hned v přístavu jsou však drogy zabaveny a všem je jasné, že v celé dodávce je namočený ještě někdo, kdo chce vydělat peníze na úkor ostatních. Rozjíždí se pátrání, které bude stát mnoho životů a které bude mít nakonec jenom málo vítězů. (C0r0ner)

oasismanik

Plytká stupidita, snáď ešte väčšia ako jednotka, Patryk tu už naplno pustil uzdu svojej fantánzií. Ale ja som sa bavil extrémne, všetky tie dialogy v angličtine sú totálne brilantné a pri scéne s medveďom na bicykli ma regulérne objebalo. Oproti jednotke ide podľa mňa ešte viac o absurdnú komediu ako o nejaký akčný film, strašne veľa vecí tu nedáva absolútne žiadnu logiku, celému filmu chýba v podstate nejaká základná kostra a je to ako keby len zložené z nejakých bláznivých gangsterských historiek z Poľska v 90. rokoch, ktoré spolu ani nejako nesúvisia. Neškodná blbostička, ale ako vravím, zabaví...Trojku už ale asi nie Patryku. ()

EvilPhoEniX

Patryk Vega a jeho šílená gangsterka z prostředí drog a mafiánů nejhlubšího zrna dostala pokračování a je to opět parádní jízda, která v zahraničí sice zůstala nepochopena, ale našincům se naštěstí líbí. Agnieszka Dygant chystá největší pašovací akci, která kdy v Polsku proběhla a spaktuje se s Mexickým kartelem, ale né vše jde podle plánu a začnou padat hlavy. Film má dobré tempo, zajímavé postavy, občas zabaví buranský humor a především si zaslouží chválu samotné Gore, kde mi příjde, že Vega je takový Tom Savini a servíruje hodně nekompromisní scény, na které se nekouká dobře i těm otrlým ( detailní rozporcování motorovkou, vrtačka v koleně, či broušení zubů pilníkem patří snad k nejbrutálnější scéně, co jsem kdy viděl!!). Pokud ste viděli předešlé filmy Patryka Vegy a sedí Vám jeho styl zaručeně se Vám bude líbit i tohle. 8/10. ()

Jara.Cimrman.jr

"Uříznu ti koule, Javiere. A přinutím tvoji ženu je sníst. A pak ji opíchám. A pak jí opíchají ostatní. Potom, co ji ošuká můj pes. A moje kočka. Dokonce i blechy z mý kočky ji ošukaj." Tak šťávu by to mělo. A taky by to mělo holky, který vědí, že co je potřeba zabít, se zabije, co je potřeba vykouřit, se vykouří, co je potřeba ukrást, se ukradne a když je potřeba uříznout ptáka motorovou pilou, tak v tom nevidí problém. To je všechno v pořádku, protože to je naprosto v duchu prvního dílu. Problém je v tom, že je tam moc vaty s dementní Annou a o dost míň touhy vědět, jak to bylo dál. Ale pokud by třeba Daria vyjádřila nespokojenost s mým hodnocením, tak ho zvednu, protože nechci provrtat koleno, upilovat zuby pilníkem a snad ani ten sex. Já se jich totiž bojím. To jsem se ale chlapsky přiznal. ()

Enšpígl

Patryk Vega má talent na to, aby si klidně prosadil v Hollywoodu, o tom vůbec nepochybuji, ale musí krotit sám sebe. Tady začal honit příliš mnoho zajíců a to nejen , co postava to příběh, ale dokonce i žánrově od mafiánky, přes politcký thriller až po komedii (medvěd) . Samozřejmě so skvěle vyhrál se závěrem a pokud se Patryk bude soustředit na klíčové postavy v jednom příběhu nemůže se dočkat dalších mafiánských holek. ()

mira007

Polská gangsterka z dílny Patryka Vegy už není tak strhující akční jízda , hlavně ji brzdí linka Anny propuštěné z krimu, ale já jako fanoušek jsem dostal něco, co v českém filmu asi nikdy nenajdu: lokace Kolumbie, Polsko, Německo, Maroko auťáky: lamborghini, ferrari, bentley ostatní dopravní prostředky: jachty, čluny, vrtulníky a to vše v akci: hromadné bouračky, střílečky, bitky, brutální mučení a odvážná erotika. Možná že Vegovi filmy nejsou 100%, ale filmovým pestrým zážitkem jsou absolutně. PS: Za mne famózní kaskadérská akce bouračka policejního auta ze srázu v Kolumbii ()

• V čase 1:38:33 si lze všimnout kamery. (Kudly4)
  • Film byl natočen ve Štětíně, ve Varšavě a na dálnici „Berlinka“ (Polsko), ale také v Německu, Španělsku, Dubaji (UAE) a Kolumbii. (macot)