Chrustyn

Návod k natočení perfektního thrilleru: Jeden ukecaný herec (např. Colin Farrel), k tomu ještě pár kvalitních herců (např. Kiefer Sutherland a Forest Whitaker), nějaké dobře vypadající a hlavně dobře hrající herečky (Radha Mitchell, Katie Holmes), jedna telefonní budka, osm natáčecích dnů. Vše protřepeme z toho nám vznikne cca hodinu a čtvrt dlouhý film a můžete podávat. Někde jsem četl, že kvalita Schumacherových filmů je neúměrná jejich rozpočtu. Je to vidět. ()

SeBig

Celý film v budce ano takhle když vám to někdo popíše tak si řeknete že to bude o ničem ale když někdo dodá že tam jde o život a začnou se dít nečekané zápletky a film je nehorázně psycho-psychologický tak vás to už začne zajímat. Colin Farrel předvedl výborný herecký výkon! Film je geniální! ()

Larrysbride

Jedno je u Joela Schumachera jasné: Čím menší rozpočet, tím lepší film. Je to právě on, kdo nasadil Batmanovi gumový oblek se zvýrazněnými bradavkami, ale jde rovněž o člověka, jenž nám přinesl 8MM s Nicolasem Cagem či Tigerland s Colinem Farrellem. Nazvu-li tento film napínavým thrillem, mnohým se asi vybaví nervy drásající automobilové honičky či spousta střílení z nikdy se nezasekávajících kalašnikovů a jiných střelných zbraní. Skutečné napětí nás však tentokrát (jak již název vypovídá) čeká v telefonní budce v New Yorku. Ten je tu vykreslen bez jakéhokoli pozlátka ála Sex and the City, naopak velmi syrově, čemuž výrazně napomáhají zrychlené záběry ve stylu Aronofského Requiem for a Dream. Colin Farrell nás opět přesvědčuje o svém hereckém umění (které by mu mohli leckteří kolegové z branže závidět). Kiefer Sutherland (hrající Farrella terorizujícího odstřelovače) nás zase donutí hlavního hrdinu i přes fakt, že je to neskutečný sobec, litovat. A nakonec možná i přimhouříte oko nad dřívějšími Schumachorovými „díly“. Phone Booth zkrátka nezklame žádného milovníka svého žánru. ()

LaciLC

Pomerne lacný, no majstrovský a strhujúci film s absolútne vynikajúcim Colinom Farrellom, ktorý tu podáva zatiaľ najlepší film jeho kariéry. Za najlepší Schumacherov film síce považujem Voľný pád, ale Telefónna búdka si po tú veľmi krátku stopáž dokáže udržať atmosféra takú napätú, až sa to niekedy zdá nemožné. Ohromný zážitok. ()

Jirka_Šč

Nevybavuju si lepší "čistý thriller" za poslední rok, než je Telefonní budka (ok, možná Pour elle, ale to je trochu jiný žánr). One man show Collina Farrela. Po jeho postavě ruského mafiána z Útěku ze Sibiře nebo irského rybáře z Ondine předvádí další jinou a bezchybnou roli - sobeckého, arogantního, sebestředného PR manažera, který lže ve své práci, ve svém soukromí a sám sobě. Duševní očista a drama v jední telefonní budce. ()

heyda

Krásný příklad toho, jak na minimálním prostoru s minimem peněz natočit excelentní snímek plný napětí a perfektní atmosféry. Opravdu úžasný film s parádní kamerou a bezchybným hereckým výstupem Colina Farrella. 9/10 ()

lola3121

Úžasný thriller, nevěřila bych, že se dá celý film natočit na tak malém prostoru a ještě to bude tak napínavé. Původně jsem zvažovala čtyři hvězdy, ale jelikož miluju překvapivé závěry, nakonec je to za plný počet. ()

Flego

Konverzačný thriller o nevšímavosti, ľahostajnosti a klamstve. Je úžasné ako na malej ploche dokáže vzniknúť veľké dielo. Colin Farrell v podstate nezíde z plátna a predvádza výnimočný výkon, je úžasné sledovať jeho bezvýchodiskovú situáciu. Joel Schumacher vedie svoj tím s dokonalosťou veľkého režiséra. ()

honajz

Velmi slušný a napínavý nápad, kde mi jen dvacet minut před koncem přišlo, že se mravokárce už nějak moc vykecává a nejedná a ztrácí glanc - což tedy pak vynahradí závěrečná scéna. Dobré je, že člověk vlastně může fandit oběma - mravokárci ve snaze očistit svět od lživých pokrytců všeho druhu (protože, co si budeme povídat, oproti těm předchozím je tohle malá ryba), ale samozřejmě i tomuhle agentovi, kterého by v reálu sice vykopli po dvou jeho "akcích" ze dveří každých novin, ať už jim tam neleze, ale on tady zastupuje archetyp, takže tomuhle se dá fandit při jeho sebeočištění. Jen by mě zajímalo, co se nakonec stalo s Pam? A popravdě, kdyby se ukázalo, že mravokárce najala jeho manželka, přišlo by mi to zábavnější. Ale jinak skutečně klobouk dolů, odehrát takový napínák na jedné ulici a v jedné telefonní budce. Navíc v průběhu filmu zazní pár obecně známých i méně propíraných pravd, které je dobré si občas připomenout. ()

eraserhead666

Na ukecaný film tak akorát stopáž. Doufám, že alespoň jedna z představitelek těch prostitukem získala nějakou cenu za vedlejší roli. ()

Ivoshek

Tohle je perfektně zvládnutá one-man show Collina Farella. Film s největší koncentrací napětí na jednotku natáčecí plochy! ()

Nazghul

Pan Schumacher konečně pochopil, že Batman není zrovna látka, která by mu šla a opět se vrací k žánru, který mu jde nejlépe (Volný pád). Téměř není co vytknout. Skvělá plejáda herců v čele s Colinem Farellem a napínavý příběh, který nepostrádá originalitu, vás určitě nebude nudit. ()

Scrytcher

Stále nedokážu pochopit jak na plácku 2x2 metry se dá natočit strhující thriller, který vás ani na chvíli nenechá vydechnout. Výborná práce s kamerou a role Colina Farrella, kterého bych zařadil mezi hereckou elitu součastnosti, kdyby se neúčastnil béčkových projektů jako Daredevil a S.W.A.T. ()

Thomick

Krucinál, ten špendlík ale byl zaraženej hluboko! Nemoh jsem se hnout, fakt ne. Párkrát jsem se neubránil ironickému úsměvu nad Sutherlandovými řečmi, ale za to jsem byl taky řádně potrestán. Zkrátka a dobře, takovou psychickou ždímačku jsem ještě nezažil. Sutherlandův vokál bere dech, Farrell vás zase nutí prožívat všechny útrapy s ním. Uh, blbě se mi dejchá. ()

SOLOM.

Velice solidní thriller, který je jasným důkazem toho, že se dá natočit něco kvalitního i z prostoru obyčejné telefonní budky. Navíc Colin Farrell mě v době natáčení skvělou formu a dokázal prodat ze sebe to nejlepší. Režisérovi se podařilo navodit tu správnou atmosféru díky skvělému střihu a scénáři, který byl nabitý zajímavými hláškami a samotné dialogy nenechají diváka chladným. Psychologická hra se vystupňuje do závěrečného rozuzlení, které mě ovšem lehce zklamalo. Bylo dost předvídatelné a možná to byl i záměr režiséra, který si brousil zuby na dvojku. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor