Režie:
Ivo TomanKamera:
Rudolf Stahl ml.Hudba:
Jiří ŠustHrají:
Svatopluk Beneš, Eduard Dubský, Stanislav Fišer, Bohumil Šmída, Robert Vrchota, Zdeněk Řehoř, Václav Irmanov, Olga Schoberová, Dana Smutná, Otto Lackovič (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Zapomenutá detektivka se Svatoplukem Benešem v hlavní roli se soustředí na ty neduhy minulého režimu, které bylo povolené glosovat - hlavně rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví a nedovolené podnikání. Kriminalisté zde přijdou na stopu nezákonných machinací v pohostinství, zahraničním hostům jsou dokonce nabízeny sexuální služby... Mládeži přístupný příběh se však odvíjí líně, nenápaditě, důraz klade na přemíru tupě přednášených dialogů, které nahrazují akci i napětí. (Lexikon českého filmu)
(více)Hrají
Vladimír Navrátil
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Atentát (1964)
Luďa Marešová
Československo
Nejlepší filmy:
Jarmila Orlová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Až přijde kocour (1963)
František Peterka
Československo
Nejlepší filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Alena Procházková
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Přišel na večeři (1981) (divadelní záznam)
Jiří Cimický
Československo
Nejlepší filmy:
Atentát (1964)
Žert (1968)
Radostný život posmrtný (1990) (TV film)
Anny Freyová
Nejlepší filmy:
Fantom Morrisvillu (1966)
A pátý jezdec je Strach (1964)
Transport z ráje (1962)
Majka Gillarová
Nejlepší filmy:
Černý Petr (1963)
Nikdo se nebude smát (1965)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Vlasta Kabelíková
Nejlepší filmy:
Tango pre medveďa (1966)
Slečny přijdou později (1966)
Anděl blažené smrti (1965)
Alena Pencová
Nejlepší filmy:
Nejkrásnější věk (1968)
Bylo čtvrt a bude půl (1968)
Slečny přijdou později (1966)
Dana Reimová
Československo
Nejlepší filmy:
Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky (1967)
Fantom Morrisvillu (1966)
Poklad byzantského kupce (1966)
Zuzana Řepová
Nejlepší filmy:
Zločin v dívčí škole (1965)
Slečny přijdou později (1966)
Bubny (1964)
Zuzana Schnöblingová
Nejlepší filmy:
Ztracená tvář (1965)
Alibi na vodě (1965)
Červnové dny (1961)
Renata Tůmová
Československo
Nejlepší filmy:
Nevěsta (1970)
Štěňata (1957)
Slečny přijdou později (1966)
Nora Tvrzská
Nejlepší filmy:
Ostře sledované vlaky (1966)
Slečny přijdou později (1966)
Anděl blažené smrti (1965)
František Kubíček
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrý voják Švejk (1956)
Vladimír Linka
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Ukradená vzducholoď (1966)
Šíleně smutná princezna (1968)
Josef Stehlík
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Smrt si říká Engelchen (1963)
Slečny přijdou později (1966)
Smrt za oponou (1966)
Miloslav Šindler
Nejlepší filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Petrolejové lampy (1971)
Šíleně smutná princezna (1968)
Jan Kňákal
Nejlepší filmy:
Slečny přijdou později (1966)