Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Sci-Fi
  • Drama

Poslední recenze (611)

plakát

Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška (2024) 

Jak už napsal Lima, půlku seriálů zrušili protože peníze a sledovanost a pak vidíš tohle kde se utratilo půl miliardy. Můžeš mít blbej den, stane se, můžeš mít smůlu, tak to bývá, zakopneš, zlomíš si ruku, to všechno se dá omluvit že nejseš schopnej udělat věc pořádně, celou, křivě měříš. Můžeš to zkusit znovu, opravit to, nevzdávat se hned a prostě zkusit víc možností nebo to vzdáš bereš dovču a vyspíš se z toho. Jak ale chceš omluvit tohle ? A 2x po sobě. 1 hvězdu za nechtěnou komedii z uhloloděma, robota z parožím a nábor do JZD "za lepší zítřky jsem ochotný položit i život" ...

plakát

Fallout (2024) (seriál) 

Hodnotit to nebudu i když by si to 4 hvězdy zasloužilo. Kdybych neviděl video na YT které mi vysvětluje historii Falloutu, vůbec bych nechápal co se děje. Vaulty jsou super, tady bych potřeboval více vysvětlit jak je možné že jich je tolik, proč vůbec vznikly a jak je možné že tam žije tolik lidí (hvězda dolů) V seriálu se asi 84x řekne že je 200 let po válce, jak je možný že žije jak "ghoul" tak i otec hlavní hrdinky a ta ženská ? To jsou jako nesmrtelní ? Proč se ve Vaultech neustále střídalo vedení, kdo dává Vaultům rozkazy, proč nikdo z Vaultu nevyšel ven a nezačal třeba v blízkém okolí obnovovat nějakou základní "civilizaci" třeba v podobě polí, domů, života celkově, když se venku dalo v pohodě žít ? Proč je těch Vaultů tolik ? Proč se tam navzájem zabíjeli ? Vůbec není vysvětleno kdo je kdo a proč dělá co dělá - jak vedení Voultů, tak třeba i ta ženská, nebo třeba ten vědec a nebo otec hrdinky ..... Výhoda je že to má opět jen 8 dílů a z největší pravděpodobností to tak za 3 roky dostane druhou řadu (do té doby zapomenu o čem byla první ale tak dá se to sledovat znovu že) Nevýhodou je že pokud neznáte hry a nebo nemáte povědomí o nějakém základním lore, nebudete půl seriálu chápat co se děje. Minimálně 2 díly by to nemuselo mít. Veškeré flešbeky mě akorát mátly protože jak už bylo řečeno od "před apokapokalypsou" až po "současnost" uplynulo 200 let a my sledujeme postavy které jsoui v obou časových liniích. ????? Ghoul je sympaťák, Lucy je trochu přehnaná - pominu li že je to hlavně proto že je to žena v hlavní roli seriálu - přišlo mi že pravidla světa přijmula až přehnaně klidně a v klidu podváděla, uřízla hlavu, zastřelila ty 2 (i když ji šlo o život) a celkově se během chvilky přizpůsobila něčemu co popírá veškerá její výchova va Vaultu. Musím uznat že mě to bavilo, to neříkám že je špatně, líbila se mi i ta hnusota a celkový vizuál ale jek už jsem psal, má to zase milion problémů a nemá to konec. Proto nehodnotím.

plakát

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024) 

Už začátek dal vědět že to bude bída. Kng se tu chová jak člověk kdy klade pasti jak ostřílenej lovec a zálesák, pak se zhnuseně otřepe potom co rotrhne toho prasovlka a je od něj zasviněnej, pak se jde osprchovat, zaskočí k zubaři a při návratu se podivuje nad tím že pod dutozemí je další poddutozem .... na to nemám vysvětlení, takže raději nic. Pak si tam Godzilla dokazuje že má největší, no, "sílu" na světě a cukrujou se s nějakým bubákem. Kong mezitím oběvuje poddutozemní osvětim a pana "jsem velká zlá opice" CHvilku se tam překřikují a pak se to všechno semele v bitce která je sice celkem přehledná ale vůbec ne zábavná, zajímavá a nebo dechberoucí. Lidé umírají po stovkách až tisících, Kong řve, Godzilla dokazuje  svoji nadřazenost, pan opičí otrokář chce ukázat dominanci a Kong ještě dostane ortézu, bo si pochroumal tlapku, hešteglidimipomůžouanebjedemevtomspolu. Do toho se zamotá parta lidí, nastaví se nové pravidla, omrknem nový podzemní prostor, vykouknou další opice,  probereme jiné zákony (které podělali kvůli seriálu kdy asi zapoměli že v seriálu čas v dutozemi běží jinak) je tu "godzilla" co umí dělat kouzlo s ledem a nakonec to celé vyvrcholí tím že Kong a Godzilla jsou od teď asi něco jako bratr a sestra. Teda tak nějak mi to přišlo. Blbý je to jak cigán ve škole, půlka pravidel nefunguje, je tam moc mluvení které nedává smysl a neustálé přidávání monster z toho dělá těžký blábol, kdy mi není jasný smysl třeba té kuklínkové berušky v koloseu, nebo proč bylo potřeba přidával ledničkovou ještěrku, když už z předchozích filmů, známe asi 50 jiných monster (ve smyslu že Monarch má asi 50 stanic monitorující spící titány) Jako sakra už, to fakt myslí vážně ? 1 hvězdu dám, za to že mají alespoň snahu to držet v "monstrverzu". Teda ale že mají náhodou připravenou ortézu na Kongovu tlapku .... no je to zvláštní. Bourá se tu víc jak v 2012 a Moonfalu, nebo Dni nezávislosti a vypadá to že místo aby lidi nadávali na nečinost vlády, budeme ronit slzy nad mrtvým zvířátkem, protože jeho rodina určitě cití velkou bolest. Ty vole ..... U Pacifik Rimu ty potvory alespoň lezly z nějaké jiné dimenze nebo co ale tady se všechny ty potvory nachází buďto na zemi, v dutozemi a nebo poddutozemí. Pokud v dalším díle přidají ještě poddutozemi v dutopoddutozemi, nebudu se ten odpad snažit ani obhajovat.

Poslední hodnocení (700)

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

01.04.2024

Problém tří těles (2024) (seriál)

23.03.2024

Krvavá stovka (2024)

19.03.2024

Madam Web (2024)

19.03.2024

Mladá dáma (2024)

12.03.2024

Tajná centrála (2022)

20.12.2023

Arnold (2023) (seriál)

03.12.2023

Sly (2023)

03.12.2023

Pastýř (2023)

03.12.2023

Reklama

Poslední deníček (48)

Bla bla bla ...

https://www.csfd.cz/novinky/6802-oscari-meni-pravidla-vynuti-si-diverzitu/

 

Četl jsem to asi 3x a stejně se nechytám. Nebylo by lepší ty plešatý sošku udělat v bílém, černém, mužském, ženském, asisjském ......... (+ 38 dalších potenciálních variant) provedení a udělovat je každému kdo vůbec v konkrétním filmu hrál ?

Vždyť už sami musí jasně chápat (a vidět) že je to směšné.