Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Horor
  • Drama
  • Komedie
  • Thriller

Poslední recenze (4 283)

plakát

Motorkáři (2023) 

Je to docela slabé. Paradoxně, tam kde film končí měl začínat. Protože až posledních 10 minut, se dozvíme, že gang se rozjel naplno ( Prostitutky, drogy, vraždy), to co jsme tedy chtěli vidět, tak se rozjede v sequelu, který nepříjde. Když už teda nedošlo na chlapský gangster shit, tak jsem doufal, že si člověk užije alespoň těch motorek, ale NOPE dokonce i těch je tu poskrovnu. Hlavně, že je potřeba opět řešit vztahy. Hardy a Butler si své odehrály, ale krom jedné vypálené hospody a "malem" rape se tu za 2 hodiny nestalo nic zajímavého a to po slibném traileru vnímám jako podpásovku. Úplně jsem netrpěl, ale teda  s výsledkem nejsem spoko ani náhodou.  Potěší alespoň mini camea známějších tváří.5/10.

plakát

Psanci: Potrestání (2024) 

Nejlepší a nejuznávanější korejská série současnosti, která si drží kvalitativní standard i po čtvrté! Tentokrát tu máme online hazard a Filipínce, kteří se rádi ohánějí nožem.  Dějově mi to přišlo sice slabší než předešlé díly, ale akce je opět parádní a je jí docela dost. Don Lee to tu opět řeže tak, že každý odletí 2 metry a ty jeho šupy jsou prostě boží. Záporák se taky povedl, ostatně každý díl téhle série má skvělého záporáka a po každé z jiné Asijské země a tenhle Filipínec s nožem předvádí moc pěkné kousky, všechny ty sekvence s noži mají skvělou choreografii, je hodně nebezpečný a dělá slušný problémy. Finální Fight v letadle jsem si užil náramně. Celkově parádní akční jízda s Top vizuálem, skvělým Donem Lee a úžasnou akcí, tady prostě buď to miluješ nebo ne. a 5tka Tchaj Wan ?? :)8/10.

plakát

Des Teufels Bad (2024) 

Fiala a Franz sice patří k nejlepším režisérům Rakouska, ale jejich tvorba je hodně art/slowburn, takže mně se trefí do vkusu málokdy a tentokrát to vyšlo opět jen na půl. Je tu zajímavé dobové zasazení do 18. století, kde byly docela kruté a drsné tradice,rituály a pravidla. Jako dobové historické drama to docela funguje, ale je tu hodně málo postav o žádný zajímavější příběh se to bohužel nesnaží a občas film tvůrci okoření trochu nepříjemnější scénou, ale nikdy to pořádně nestrhne ( i ten rape klidně mohli ukázat!!), tempo se vleče, nic moc se tam neděje  ( hlavní první hodina je úmorná), takže o hodnocení je u mě rozhodně rozhodnuto. Nejvíce mě zaujal finální rituál, ten byl docela slušně sick, ale nic na co bych měl vzpomínat. 5.5/10.

Poslední hodnocení (6 193)

Motorkáři (2023)

12.07.2024

Psanci: Potrestání (2024)

09.07.2024

Banda - Špinavá práce (2024) (epizoda) (S04E06)

05.07.2024

Ur mörkret (2024)

05.07.2024

Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024)

05.07.2024

Des Teufels Bad (2024)

04.07.2024

Rodinná aféra (2024)

01.07.2024

Strážci (2024)

30.06.2024

Banda - Pozor na Tlachapouda, synku (2024) (epizoda) (S04E05)

29.06.2024

Reklama

Poslední deníček (34)

Breaking BAD/SAD News.

Rok 2024 teda nezačal nejlépe. Je tu konec jedné velké Éry. Z ničeho nic začal nečekaný boj mezi mnou a Goliášem a Goliáš vyhrál. To vyústilo k faktu, že se Facebook rozhodl odebrat naší milovanou hororovou stránku Horror N3rds, na které jsem pracoval s Rollmanem 10 let, dosáhla 11 tisíc fanoušků, byly tam roky dřiny i fanouškovského zápalu a troufám si říct, že patřila k nejlepším hororovým stránkám na celém Facebooku v ČR/SK ( Ikdyž jsem svým hodnocením občas některé štval :D   ), ale tomu je teď bohužel konec. Stál jsem si za názorem, že za to nikdy nechci žádné finanční ohodnocení ani placené reklamy, dělal jsem to pro sebe a pro lidi zdarma ve svém volném čase, ale ani to nestačí facebooku na slitování. Někdo z Lionsgate nás nahlásil za porušení autorských práv ( podotýkám, že šlo o trailer k filmu Boy Kills the World, který jsem nahrával tak půl roku zpět!! ( po menším investigativním pátrání jsem zjistil, že 3 dny zpátky k tomu filmu Lionsgate zakoupil práva a ten stejný den odebrali stránku. Náhoda? Osud?Karma? a facebook teda nekompromisně bez žádného slitování zakročil smrtící ranou. Jsem v šoku.  Zůstala už jen skupina Hororová komunita by EvilPhoEniX.