Reklama

Reklama

Jízda smrti

  • Česko Odveta (více)
Trailer 4

Matt Turner s tváří Liama Neesona je úspěšný americký bankéř, který svou kariéru rozvíjí v Berlíně a snaží se náročnou práci skloubit s rodinným životem. Moc mu to nejde. Dnes alespoň přislíbí, že zaveze děti do školy. Na cestě autem ranním Berlínem mu zazvoní telefon a tajemný hlas mu oznámí, že pod jeho sedadlem je nachystaná bomba připravená vybuchnout, jakmile se někdo zvedne ze sedadla a vystoupí. On i jeho děti vyletí do povětří, pokud nezačne rychle a přesně plnit zadané úkol a jako důkaz mu předvede několik výbuchů s nevinnými lidmi. Uvězněný ve svém autě a v plné rychlosti, Matt vyjíždí na zběsilou jízdu městem, během níž musí následovat čím dál šílenější a nebezpečnější instrukce. Brzy má navíc v patách policii. Proti všem, proti času a proti tikající bombě se pokusí zachránit děti a přijít na to, kdo s ním tuhle smrtící hru rozehrál. K vykoupení a odplatě vede jen cesta na plný plyn. (Bontonfilm)

(více)

Videa (8)

Trailer 4

Recenze (116)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Nenáročná béčková blbina, ve které šofér Neeson s bombou pod zadkem plní instrukce z telefonu. Předchozí verze neznám, takže jsem neměl potřebu porovnávat, ale nemyslím si, že by se nějak výrazně odkláněl. Ono ani není moc tam. Upřímně řečeno film je hloupý a předvídatelný, ale to, že je hlavní hrdina pořád v pohybu, ho dělá celkem zábavným. A nic víc od neesonovek nečekám. Antal nicméně i tady ukázal, že nejlépe mu je na domácí půdě. 60% ()

warrenur 

všechny recenze uživatele

Dalsia "Neeson-ovka". Pocit naliehavosti vie Liam vytvorit uz len svojim hlasom a mimikou, ale aby to nebolo malo, pridate k nemu parik neposlusnych nastrocnych deti. To vsak funguje asi len prvu polovicu filmu. Zial, klise s dobromyselnou berlinskou sefkou operacii a kvantom casu na "zasieranie sa" je tak naivne a hlupe,...chjo. Co bolo horsie, bola konfrontacia v aute v zavere, ktora bola scenaristicky nelogicka, hlupa a dlha, ze by ich taky sikovni berlinski vysetrovatelia do par minut znovu nasli. Tvorcovia tymto doslava pokladaju svojho divaka za blbca. Mohlo to byt aspon priemerne zabavne B-cko. V abecede to vsak dotiahli asi po "D". Neodporucam. ()

Reklama

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Bankéř Matt Turner zjistil, že má v autě bombu a pokud neudělá, co po něm chce neznámý hlas v telefonu, vyletí do luftu. A možná by to měl udělat, aby netrápil diváky. Jízda smrti je hloupé béčko, které tvůrci uměle natahují, by mělo alespoň devadesát minut. Postrádá napětí, jakékoliv nápady a je od začátku do konce průhledné a svou nezajímavostí až otravné. Liam Neeson asi horší akční thriller nenatočil. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Remake prakticky neznámého španělského thrilleru, který k danému tématu řekl naprosto vše a nebylo tak nutné ho předělávat do jakékoliv jiné podoby. Bohužel stalo se a nejen, že remake není ničím invenční, on vše zpracovává výrazně hůř. Snaží se zaujmout pocitem svižného thrilleru s efektními výbuchy, ale vzhledem k tomu, že má jít primárně o konverzační a dost komorní thriller, selhává ve scénáři a hlavně v hercích, kteří jsou otravní a neví co hrát. Neeson se definitivně dostal tam, odkud není návratu. 30% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Po španielskom origináli prišli prerábky z Nemecka a Kórey a potom táto americká. A je asi najhoršia, hoci má najslávnejšieho herca. Videl som len nemecké Nevystupuj! a tam tá thrillerová rovina bola výborná. Srali ma len fízli. Tu ma srala aj tá thrillerová rovina, ktorá nepriniesla očakávané vzrušenie a na Liamovi už vidno, že zub času nepustí, hoci hrať vie, ale pohyb už ako by klinec prebil podrážku. A to sedí v aute! ()

Galerie (59)

Zajímavosti (4)

  • Film bol oznámený už v roku 2017. Dokončený bol však až o 4 roky neskôr. (Arsenal83)
  • Natáčalo sa hlavne v Babelsberg Studios v Postupime a v uliciach Berlína, kde sa dej odohráva. (Arsenal83)

Reklama

Reklama