Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage) obětoval celý život hledání bájného pokladu řádu Templářů, za kterým se bezúspěšně honilo už šest generací jeho předků. Konečně našel potřebnou indícii k jeho nalezení. Bohužel o ní ví i jeho nesmiřitelný nepřítel (Sean Bean), který má na poklad také spadeno. A tak začíná ten pravý hon, ve kterém zvítězí ten, kdo poklad najde dřív a navíc rozšifruje správný klíč. Která strana nakonec zvítězí? A existuje poklad vůbec? (Warner Home Video CZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (671)

Lateef 

všechny recenze uživatele

Svým pojetím zábavné, protože se jednoduše pořád "něco děje". Mnohé přesuny a návštěvy atraktivních míst pak fikaně maskují nepříliš logické tahy i fakt, že postavy dělají jednoduše pořád to samé. Obsazení je sympatické a finále pro mě více než mrazivé. A pro honby za pokladem jsem měl jednoduše vždycky slabost... 100 miliónů dolarů(rozpočet)/347,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)/73 miliónů dolarů(čistý zisk z kinoprojekcí) ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Škoda slov na tohle téma. Lovci pokladů jsou filmem tak fenomenálně průměrným a chadným, že se jen marně dopátrávám příčiny komerčního úspěchu. Ano, americké památky jsou fajn, akční scény ve vší civilnosti a komornosti ujdou, Zednáři a Templáři jsou zajímavé téma... ale v Turteltaubově zpracování to vše vyznívá až příliš bezduše. Navíc, všechny herecké hvězdy jsou vyhaslé jak oheň v krbu kolem čtvrté ráno. Když uvážím možnosti, jaké tento tvůrce měl, nelze než hodnotit výsledek podprůměrnou známkou a odradit od jeho návštěvy všechny, kteří mají rádi kvalitní šlehnutí Indyho biče. ()

Reklama

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Dobrodružná zábava, kde to slušne "odsejpá" a výsledok vôbec nie je až taký príšerný, ako som sa obávala. Nenáročná akčná zábava, ktorá sa na legendu Indyho absolútne nechytá, ale ani sa mi z nej nechce blinkať. Po chvíli som si dokonca zvykla aj na Cageov ksicht v takejto neprirodzenej roli, štandardne prkennú Diane Kruger, štandardne otcovského Jona Voighta i všetky ostatné štandardné klišé... Škoda toho príšerného účesu Seana Beana - taká drobnosť a z jeho záporáka je na prvý pohľad trápny sekundant. Lovci pokladov sú niečo ako Sahara, prirodzenejší ako Tomb Raider a oveľa lepší ako Da Vinciho kód :-p ()

petero 

všechny recenze uživatele

Po prevde čakal som od toho viac veď producentom je Buckhaimer, akčný film s Cageom a v USA prekonaná 100 mil. hranica. A ponúkli mi len putavý dobrodružný príbeh, zaujímavé dialógy (ktoré dnes vo väčšine komerčákoch nahradzuju vypeckované akčné scény) odrecitované príjemnými hercami, sem tam trošku napätia pri krádeži a hľadaní novej indície a veľmi decentnú réžiu s prehľadnými zábermi deja na plátne čo nie je až také zlé. Ano. Na začiatku ma tento film veľmi upútal, no na koniec to nestačilo. Tak 2 a 1/2*. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Původně jsem si myslel, že film nebude mít ani hlavního záporáka, ani hlavní krásku, ani vedlejší komickou figurku, ale všechno se mi nakonec splnilo. Sean Bean měl v tomhle filmu víc charismatu než jindy spolehlivý Nicolas Cage, Diana Kruger hrát nepotřebuje, stačí, že je, a Justin Bartha hláškuje jako o život, takže, co jinak? Plně odkazuji na komentář kleopatry :-) ()

Galerie (70)

Zajímavosti (22)

  • Jedním z hlavních motivů v příběhu je tajemný nápis na zadní straně Deklarace nezávislosti. Ve skutečnosti je tam napsáno: „Original Declaration of Independence dated 4th July 1776“. (imro)
  • Shaw (David Dayan Fisher) má pištoľ Jericho 941 R. Ian (Sean Bean) má zas Ruger KP94. Okrem toho môžeme v rukách jeho skupiny vidieť aj Glock 17 a teaser M26. (ČSFD)

Související novinky

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

19.01.2024

Britský režisér Guy Ritchie (Gentlemani, Rozhněvaný muž) v posledních letech nabral velmi zdatné tvůrčí tempo. Zatímco v loňském roce stihl představit v kinech akční komedii Operace Fortune: Ruse de… (více)

Zemřel Christopher Plummer

Zemřel Christopher Plummer

05.02.2021

Z Ameriky přichází velmi smutná zpráva. Dnes ráno ve svém domě v Connecticutu zemřel legendární kanadský herec a držitel Zlatého glóbu i Ceny akademie, Christopher Plummer. Populárnímu tvůrci známému… (více)

Vrcholný Nicolas Cage

Vrcholný Nicolas Cage

17.11.2019

Nicolas Cage ztvární Nicolase Cage v tom nejvíc nicolasocageovském filmu o Nicolasi Cageovi vůbec. Kultovní herec známý například z filmů Tváří v tvář, Con Air nebo 8 MM se čerstvě upsal snímku The… (více)

Kdy uvidíme páté Piráty z Karibiku?

Kdy uvidíme páté Piráty z Karibiku?

22.06.2014

Legendární producent Jerry Bruckheimer (Mizerové, Skála) už nedělá primárně pro studio Disney. Po několika finančních zklamáních (Princ z Persie, Čarodějův učeň, Osamělý jezdec) mu nebyla obnovena… (více)

Reklama

Reklama