Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

dodik2

dodik2 (hodnocení, recenze)

Habansz: ma to jeden hacik Captain America je od Marvelu  a Green Lantern je od DC takze je to tazko zrealizovatelne

Habansz

Habansz (hodnocení, recenze)

Mnohem radeji bych videl v Avengers misto Captaina takovyho Green Lanterna, kterej mi prijde celkove zajimavejsi, zabavnejsi a i film se me libil vice.

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

Pugo: nebylo přece řečeno jaký je mezi samostatnými díly a Avangers časový posun, takže tenhle film se může odehrávat klidně až po desátém dílu Thora

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Pugo: To by zaujímalo aj mňa. Ale asi sa to vyrieši až v Thor 2, kde sa možno spomenie, že kdesi bojoval po boku z veľkými hrdinmi a tak nejak. Tu sa to asi moc riešiť nebude.

Pugo

Pugo (hodnocení, recenze)

neviem ci sa to tu riesilo, natalie portman zrejme nebude vo filme... vsetci ale vieme ze jej postava hlada thora, cize by sa mala v podstate dozvediet o nom ked bude v avengers a tym padom sa ho snazit kontaktovat. alebo co myslite ako to vyriesi whedon?

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Jenže v době kdy prodali práva na X-men, tak snad ještě Marvel ani žádnej film neprodukoval, ne??? Tenkrát ještě nevěděli, že se zfilmovávání komiksů stane tak populární... Tak prostě prodali práva na film... Tak to chodí...

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Klenotka: Marvel si rozpredal ako banány od lidlu. No čo už. Svet biznisu.

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Začetla jsem se do "Civil War" a docela by mě zajímalo, jestli by si troufli to někdy převést do filmu :-) Asi spíš ne (hlavně když na Fantastic Four Marvel taky nemá filmová práva)

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Klenotka: Viem, že to ptria pod Fox a to je ten problém. Marvel ho nikdy nemal predávať.

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Problém je v tom, že práva na X-Men má Fox, a Marvel by to stálo hodně peněz, dát tam i jen cameo. Navíc, v začátcích Avengers přece Wolverine vůbec nebyl (jestli se teda nepletu).

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Ištván87: Len Wolverina k nim odjakživa patril. Nebol platným členom ale jeho hlášky boli dobré a postava to je veľmi dobrá. Asi naj z X-menov.

Ištván87 (hodnocení, recenze)

VojinRyan: No jo, ono to bohužel nejde... Ale mě tady teda nechybí... X-men jsou dobrý, ale že bych je potřeboval vidět i v takovýchhle filmech, to ne, přeci jen mají své vlastní projekty...

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Ištván87: Ale ako tak poterám aj tie animované série o Avengeroch, veľmi mi tu vo filme chýba Wolverine. Whedon by ma veľmi potešil, keby mu dal aspoň malé cameo, aj keď by bolo veľké ako v X-Men first class, to je mi jedno. LEn viem, že sa mi to nesplní. Bude my tam chýbať.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Ištván87: Môže byť. V kine si to pozrem v originále a potom si to kúpim aj z dabingom, nech to môžem porovnať.

Ištván87 (hodnocení, recenze)

VojinRyan: Ono ještě u Iron mana jedničky byla chyba, že to z Marvelu nechtěli dát do kin s dabingem, takže Tonyho Starka nakonec daboval herec, co se na něj vůbec nehodí a v Marvelu pak trvali na tom, aby ho v dvojce daboval stejnej herec (kvůli návaznosti)... Jinak jsou ty filmy dabovaný perfektně, kromě Iron mana 1 a Neuvěřitelného Hulka... Avengers budou mít určitě skvělej dabing, stejně jako Iron man 2, Thor a Kápo Amerika...

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Jack Sparrow: Nie je to najhorší dabing, ale som aspoň rád, že dabléra na Tonyho Starka nechali rovnakého už od Iron Man prvého dielu. Celkom sa na to hodí. Aj keď je jasné, že na film idem v originále.

Illuminare

Illuminare (hodnocení, recenze)

Jack SparrowGar-mogoth: A taky můžem být rádi, že se tam neozvalo slovo Mstitelé.

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Jack Sparrow: lol :D ale jsem v klidu, neb tam pořád mají napsané, že to bude s titulkama

Příspěvek byl smazán administrátorem.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

masw: Tak tak. Dobre si to povedal.Mať spánok dlhý skoro 70 rokov je veru veľmi veľa. Aj keby som to niekedy prijal aj ja, čo mám niektorých vecí už plné zuby.
A pravda je aj to, čo spomenula pixelka. Že sa nemôže ani ožrať. Bude to mať ťažké. :)
Možno aj z toho si bude Stark robiť srandu.

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)