Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

Diskuze

Regig

Regig (hodnocení, recenze)

Včera jsem zhlídl u nás v biu captain america a jak jsem uslyšel jméno Stark, tak jsem si vzpoměl na Iron Mana. A hned po filmu jsem byl zvědaví, jestli nebude druhý díl  a jestli nebude s více hrdiny. A ono bum ho, bude. Tak to je super.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Sice s tim přicházim dá se říct trošku s křížkem po funuse. Ale právě mi přišel email od Falconu. Ve kterym mi potvrdili že bude původní nepřeloženej název:

Dobrý den,

u filmu The Avengers bude zachován původní název.

Děkujeme za zájem

Mgr. Jana Samcová
Asistentka

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Pugo: Možné to j, Kapitána psal taky Whedon, takže s ním asi měl plány do Avengers

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

Pugo: už dávnejšie som nad tým uvažoval, že by to mohol byť práve on... no uvidíme, či to bude pravda :)

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: myslím že skromnosť zastrelil a zakopal ešte  pri narodení :D,ako ja :D inak tiež sa teším originálnemu názvu

kaito

kaito (hodnocení, recenze)

Tak ted sem se malem zblaznil a vyletel radosti az ke stropu ! Uz se nemohu dockat filmu ,ty nove zabery byly super :-)skoda jen ze sem nerozumel ani slovo.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

No konečně to změnili. Už jsem se skoro začínal bát ;)
Gar-mogoth: Když nechceš aby jsme ti děkovali tak neděkuju ;)

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Gar-mogoth: "U mňa jest army a uňás je Hulk" Ruský jazyk je srandovný. Ale rád by som to počul v originále. Ale bude do pecka! :)

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy