Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Habansz

Habansz (hodnocení, recenze)

Dotaz: Nepohybuju se moc v komixech. Vlastne jedinej muj kontakt s nimi je po zfilmovani :D takze me zajima, kdo je ta black Widow a ten Hawkeye. Prosim nekamenovat

Habansz

Habansz (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Nechtel, diky :)
dodik2: Vsak ja vim, ale na lanterna sem se netesil, myslel sem ze je to pohadka pro deti, ameriku sem netrpelive cekal a bylo z toho fiasko. Takze by se mi tam libil vice, ma i zajimavejsi schopnosti a byl celkove sympatictejsi

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

ja mam z toho celeho taky pocit ze pojde o super mega blockbuster so vsetkym co ma mat - hlasky, epicke boje, patos atd.  - ale co sa pribehu tyka bude to nieco uplne obycajne ako vacsina komiksovych filmov - daju sa dokopy, zbiju zlocinca a zachrania svet. ziadne zaujimave peripetie ako v dark knight ci dokonca v hellboy 2 neocakavam. hodnotenia pojdu vysoko ale ten film bude podobne prazdny ako iron man 2, captain america alebo hulk. a chcem pripomenut ze je to moj nazor a nenutim vas ho zdielat - to len pre pripad kverulantnych diskuterov.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

no jestli chtějí Avengers udržet mojí natěšenost a pozornost, měli by rychle přijít s nějakým nářezovým trailerem, kde by se ukázalo, proč byl Whedon dobrá volba. Ted v návalu všech těch úžasných trailerů mi začíná Avengers trailer připadat čím dál víc jen jako průměr. Samozřejmě prvotní dojem byl skvělý, všichni supehrdinové v jednom atd. ale když jsem to pustil ted, přijde mi to jakési... no nevím, potřeboval bych vidět něco lepšího.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Shakers: V pohode. Len už človek je v napätí, čo nové máme. A som pozeral ten nemecký trailer a tam sú nové zábery.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

VojinRyan: mne je to jedno s kade to je :-), na nete to bolo pod názvom - New Photos from Avengers, tak som to sem hodil. :-)

VojinRyan (hodnocení, recenze)

pixelka: V traileri dosť pobehoval a skákal na zem. Tak snáď im trošku pomôže. Ale ja by som bol aj zato, aby si niečo začal z Black Widow.

Illuminare

Illuminare (hodnocení, recenze)

Klenotka: Uvidíme kolik prostoru bude Hawkeye, ale určitě tam nebude jen dělat pátý kolo u vozu ne? :-)

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

pixelka: To nevím, jestli se toho dočkáš. Co jsem tak pochopila z rozhovorů s Rennerem, tak litoval, že "nemohl být ve filmu víc", což může znamenat plno věcí, ale asi hlavně to, že se možná v Avengers zaměřili na trio Iron Man/America/Thor, protože ti už mají svoje filmy a na jejich představitelích můžou postavit film. To teď už sice platí i o Rennerovi, ale hádám, že když psali scénář, tak ještě nehrál v každém druhém filmu jako teď :-)

VojinRyan (hodnocení, recenze)

pixelka: Mna napadlo presne to isté číslo. Prajem si nech to má aspoň 150 min. Aby mala každá postava aspoň nejaký priestor..

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

tempus: Iron Man 3 se začíná natáčet v lednu a přijde na řadu jako další, tak si myslím dává smysl, aby tam byl nějaký odkaz po titulcích

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)