REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

Hamaradža

Hamaradža (hodnocení, recenze)

Tento trailer som našiel až teraz... :D Zdá sa mi, alebo to aspoň podľa tohto traileru vypadá tak, že REC3 ostane u ručnej kamery? :) Ak je to tak, tak mi to parádne zlepšilo náladu. :) Filmy (originál) na DVD nekupujem takmer nikdy, ale GENESIS proste musím mať! :)

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

Film je hotov a má 80 minut. Za pár dní se bude promítat v Berlíně pro nakupující distributory

Bloody13

Bloody13 (hodnocení, recenze)

já ještě nic takovýho neřešim, stejně se bude čekat ještě dobrýho půl roku na slušnej rip

desolator6: Jo to by i sedělo, ale už to mělo být minulý rok, to mě štve :DD

desolator6

desolator6 (hodnocení, recenze)

Pilda17: pred mesiacom mali oficialne stranky REC 3 na FB (prelozene cez google translator) nieco v zmysle "uz len 70 dni do priemery", takze to mozem potvrdit :-)

RKBoy

RKBoy (hodnocení, recenze)

no vyzerá to super!dúfam,že film vo mne vyvolá tak dobrý pocit ako teraz trailer.. :)

1david135

1david135 (hodnocení, recenze)

Pilda17: Mne sa napriklad ľubil Kajinek sice trocha prehnané ale inač super film potom sa mi ešte ľúbi viac českých filmov zo slovenských možno LOVE ale toto nepatri tu tu sa mame baviť ohľadom filmu [REC 3] :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Tak to nemyslím, ale mě nebaví koukat jenom na dobrý filmy, musím vidět někdy špatný film :D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: To já ne a ani dělat nebudu, vždy si koupím jen dobré filmy, protože vím, že ty se nestratí :D

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Pilda17: stáhnu jen to co se nedá rozumně koupit, jako například flowers of shanghai nebo director's cut fearlesse, protože prostě nejsou dostupné, ale s cenama dvd jako jsou teď si ostatní filmy v klidu můžu koupit a taky to dělám.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: 200 - 300 za film a denně se podívám na jeden :D Mi chceš říct, že koukáš jen na origo filmy? :) Já si koupím DVD nebo Blu-Ray, ale jen film, který má u mě 5* a vím, že se na něj podívám několikrát ještě. Například Butterfly Effect, ten jsem viděl asi 20x minimálně :))

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

Vy všichni jste už dospělý a mě je teprv 15. Jo a jsem kluk. Prezdivka je mojí sestrenici ktera mi ten ucet dala. Ale vsechny filmy jsem ohodnotil já

Žralok (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Jo i takový jsou. :D A je fakt já nebyl jinej. Teď jsem v tej druhej kategorii. A hospodu znam jenom z venka :)

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Žralok: myslíš takovýho toho studenta co přinejmenším každej pátek v hospodě uvalí nejmíň 200? :)

frajerka

frajerka (hodnocení, recenze)

Žralok: Ja s peniazmi problém nemám ale načo bude kupovat film ked si ho môžem zadarmo stiahnut z internetu ? Ale je pravda že tých 10 eur by ma za film nezabilo.

Žralok (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Taky jsem mluvil o českej distribuci. A myslíš že to neni moc peněz ? To si asi žiješ dobře. Pro studenta nebo mladýho člověka plánujícího rodinu to je docela důležitá částka, to mi věř.

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Žralok: a RECu netrvalo nijak zvlášť dlouho dostat se na dvd, to jen česká distribuce s tím měla problém, protože zaspala a nesledovala jaké filmy jsou populární i když nešly do českých kin

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Žralok: za měsíc vyjdou mraky dvd, ale člověk si snad dokáže vybrat a 300 není nic co by někoho zruinovalo

navíc 300 je obvykle cena filmů, co jdou zrovna z kin na dvd, starší filmy co nově vyjdou na dvd jsou obvykle za 200

Žralok (hodnocení, recenze)

GigaPuddingGigaPudding: A právě proto se prodraží. Tobě přijde 300 kč za film málo ? A ještě když ti jich vyjde i víc za měsíc. A ne všechno se k nám dostane na DVD v normálnim čase. Co třeba zrovna REC a REC 2 ? Těm to trvalo sakra dlouho než dorazily na DVD

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Pilda17: jak prodraží? novinky jsou za 200 - 300 korun a pokud jsou předražený tak za 400 a to všechno v plastu :)

digipacky nebo papíráky jsou ještě levnější

sniper18: můžeš nakupovat i v zahraničí za levnější ceny :)

dubinak: filmy se dostávají na dvd v úplně normálním čase a s koupeným dvd za pár korun má člověk kvalitní obraz, zvuk, bonusové materiály a titulky úplně pohodlně

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Já mám taky pár origo filmů, ale není to pravidlo a určitě bych nemohl kupovat každý film..

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: V téhle době je to už jedno, stáhneš už vše.. Samozřejmě jsou tu lidi, kteří chtějí filmy podporovat..

Příspěvek byl smazán administrátorem.