REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

Pilda17 (hodnocení, recenze)

deadman93: O to jde, já si tohlle bohužel nepředstavuje jako REC.. Když už to tak Plaza udělal, tak to měl udělat i s tou kamerou, že se to z toho baráku rozšířilo i jinam.. Balaguéro by pak udělal Apocalypsu a má představa je, že se to v posledním díle rozšíří ven, ale pořád to bude točené z kamery, i kdyby to měli točit novináři z vrtulníku na zemi a dokumentovat, co se vlastně děje, mělo by to pořád tu stejnou věc, která dělá REC RECEM..

(hodnocení, recenze)

Pilda17: Ámen... uplně souhlasím! Líbily se mi oba díly a tak nějak jsem doufal, že tohle bude něco jako "videodeník" nějakého kněze/vědce co se bude starat o "pacientku X" - pak se cosi posere a klasická naháněčka po... farmě (teaseru šla vidět nějaká farma), ale tohle prostě není [REC] tohle je REC napsaný krvavými písmeny z kterých kape krev a na pozadí lítají srdíčka navíc za zvuku svatebního ?pochodu?... teda sapoň tak mi to přijde z těch "jakožestrašnětarantinoarodrigueztraileru"

Pilda17 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Nejde o to co chceme, nejde o kopírku to ne, mě druhý díl bavil stejně jako první. Jen že, když mi někdo řekne REC, představím si hutnou atmosféru s perfektní kamerou, kterou nemá každý film. Jenže tím, že to bude jak obyčejný zombie film, to ztratí svoje kouzlo..

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

nevím co chcete :)

teď si stěžujete, že to není nachlup stejná kopírka prvního dílu, a kdyby to bylo to samé, tak jako u druhýho dílu, tak zase pláčete, že tam není nic novýho stejně jako podobní vtipálci v komentářích k druhému dílu :)

dubinak

dubinak (hodnocení, recenze)

holcicka9: Podle traileru to vypadá,že se tam ruční kamera vystřídá s tou normální..

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

Pilda17: Nejsi sám.  Doufám že bude ruční kamera jak v předešlých dílech. Jetli no tak je to pěkne na hovno

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Proč z toho mám pořád pocit jako z typické vyvražďovačky a nebo z typického zombie hororu?

Fr3nk

Fr3nk (hodnocení, recenze)

V českých kinech to nebude, a český dabing čekejte tak za 2 roky.

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

Pilda17: jo, Sleep Tight  som si všimol asi pred pol rokom a odvtedy netrpezlivo čakám, kedy unikne na net nejaký schopný rip :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

maddy: Přesně, po technické stránce to bude vypadat lépe než béčkové zombie horory.. Balaguéro je jeden z nejlepších hororových režisérů a od něj čekám vždy maximum.. Těším se též na horor od něj a to: http://www.csfd.cz/film/286281-zatimco-spis/diskuze/, uvidíme co to bude zač, ale každou chvilku by měl být film na světě..

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

Pilda17: s tým úplne súhlasí. Tiež mám pocit, že REC3 bude len solídny ničím nevynikajúci zombie priemer, ktorý bude síce po technickej stránke dobre vyzerať, ale neponúkne nič viac. Avšak ako fanúšik žánru to vidím tak na 3*, prekvapenie v podobe akú priniesol prvý REC sa konať asi nebude ... „nápravu“, resp. správnu pecku čakám až od Balaguéra, ktorý mi príde ako oveľa schopnejší režisér .. (ale snáď by som sa mýlil)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

desolator6: Já sem neřekl, že bude na hovno, ale že to nebude ono. Pochop jednu věc, REC je kouzelný tou kamerou a pod tím si představí každý REC. Pokud to režisér změní, nebude to mít to kouzlo a padne to do milionu sračkoidních zombií filmů, kterých je hrozně moc. Samozřejmě půjde o jedinou věc, uprchnout a zombie budou žrát, co uvidí. V REC1 a 2 to mělo tou kamerou jiné kouzlo a díky tomu byla geniální atmosféra...

desolator6

desolator6 (hodnocení, recenze)

a zas je to tu, film bude na hovno len preto, lebo to nie je tak ako chcete vy. film najskor moze padnut do klise prave vtedy ked bude pouzivat stale tie iste prvky ktore pouzival uz od jednotky. pozrite sa na final destinazion a SAW. to je to co hccte aby sa z filmu stalo?

Pilda17 (hodnocení, recenze)

dubinak: To je to kouzlo REC (kamera).. deadman93: Plaza to zmrví a Balaguéro to napraví posledním dílem.. Jelikož se mi i tak líbí zombie filmy, tak mě REC nezklame pod 3*, protože takových shit zombie hororů je hrozně moc..

(hodnocení, recenze)

Pilda17: plně s tebou souhlasím! však jsem to psal celou dobu po zveřejnění toho prvního traileru... ono to i z toho traileru působí (aspoň na mně) nějak divně...

a vůbec bych se nedivil kdyby to byl důvod proč si každý z režisérů vzal jeden díl = zatímco Plaza chtěl zavádět tyhle nové gupoti tak Balagueró chtěl zůstat věrný předchozím dvoum dílům! - jen můj názor/odhad - tak to nikdo neberte jako že to tak bylo :)

dubinak

dubinak (hodnocení, recenze)

Pilda17: Souhlasím...s normální kamerou už to nebude ten stejný REC jaký býval.. :-(

deadman93: Nechci REC odsuzovat, ale podle mě to bez té kamery nebude ono.. :(

(hodnocení, recenze)

kill8: podle mně to bude tak že začátek bude autentické kamerou a pak tu kameru nějak rozbijou... pak se to přepne na kameru normálního filmu... už v tom dřívějším traileru byla scéna kdy jeden z nich do té kamery kopl...