REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

desolator6

desolator6 (hodnocení, recenze)

filzip: vidis to je napad. pozrime si to c cam rip a mame to formou kamermana ako v rec 1 a rec 2 :-)

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

Žralok: Zdroj je film samotný, viděl jsem ho v Berlíně na filmovém trhu.

filzip: Jako jestli se v tom chcete nimrat, tak třeba první záběry Rec3 se odehrávají jakoby před Rec1. Ale v jednu chvíli prostě postavy Rec3 sledujou úvodní sekvence Rec1, tedy koukají na tu reportáž live v televizi. Což je možná blbost, protože si nepamatuju, že by jednička byla pojatá jako live reportáž, ale spíš natáčení materiálu pro pozdější reportáž. Takže se to možná odehrává až po Rec1, kdy se reportáže vysílá v bedně. Nebo je to prostě celé úplně zvorané a tvůrci naprosto podělali vnitřní logiku a kontinuitu série. Nebo je to celé emzácký komplot a trojka vznikla dřív, ale cestou v čase se dostává do kin až teď. Každopádně Rec3 není to prequel v klasickém slova smyslu (film, kde se dozvídáme se, co předcházelo dříve uvedeným dílům a událostem či postavám v nich) a celá ta šaškárna s prequelem je jen mediální bublina.

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Ja to take cetl..,dokonce v v nekolika clancich:)pry se to odehrava jen par hodin pred rec 1.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

JFL: Zdroj ? Já osobně zatim četl že sami tvůrci potvrdili prequel. Netvrdim že nemáš pravdu. Jen jsem tohle tvrzení nikde neviděl.

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

filzip: Rec3 není prequel, to byl nějaký PR šum, který se nepochopitelně ujal. Film se odehrává paralelně s jedničkou.

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

Já si myslím že film tak špatný zas až tak nebude:)nebude to to co dvoja ani jednička,ale bude to zase něco jiného.akorát me vadí že u fimlu bude použita hudba..která u předchozích evou dílů nebyla, což zhorší atmosféru filmu:(. ale i tak, ...film bude se odehrávát před rec 1..bude to spíše víc akčnější..než nějaké zamyšlení.

(hodnocení, recenze)

J*A*S*M: takhle posrat sérii... čtyřku ještě neodepisuju, ale zrušit poznávací znak série?

yinloveyang: takže film není ani trochu strašidelný.... spíš zombie hororová "komedie"... s romantyckými prvky?

J*A*S*M

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

yinloveyang: Nebude. Nedávno jsem četl rozhovor s Plazou, po uvedení REC 3 na SXSW festivalu, a prý se s použitím handy-camu pro čtyřku vůbec nepočítá...

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Musím říct, tento film by si měli pozřít všichni, kteří se chtějí dobře pobavit, já se většinou nedokážu pobavit u hororů, mám většinou strach (to je důvod, proč je také sleduji) a to i u těch, u kterých by jiní byli v pohodě, ale zde jsem na ty dvě scény jen koulela očima a nakonec se i dobře pobavila. No více se těším na čtyřku, která asi bude opět natáčena kamerou, tedy doufám, že bude.

Hamaradža

Hamaradža (hodnocení, recenze)

Ako obrovský fanúšik REC 1 a 2 musím povedať, že aspoň to, čo som videl vo videách od filzipa je - prepáčte mi - výsmech pôvodným filmom... Kde je tá atmosféra? Ten strach? Ten nápad? Tá akcia? Sorry, ale toto na 5 hviezd rozhodne nebude... Napriek tomu si to pozriem a dá sa povedať, že sa na to (svojim spôsobom) teším... :)

(hodnocení, recenze)

bože to bude sračka! vypadá to z těch ukázek jak choking hazard ve východoněmecké produkci!!!!

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Já taky ne, ale určitej obrázek si snad udělat mohu ne? :) Často ukazuje úroveň filmu, ale někdy i ne :)