Captain America: Občanská válka

• USA Captain America: Civil War (více)
USA / Německo, 2016, 147 min

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Připravte se vybrat si svou stranu a přidat se k non-stop akci na dvou frontách. (Falcon)

Diskuze

Uživatel canucks333 smazal svůj příspěvek.

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

tomas.malo

To je dovod, preco pred nejakym casom DC ustupilo a prehodilo si premieru. :D Myslim, ze to bolo vsetkym hned jasne a to sa jednalo cisto o zavrsenie trilogie Captaina. Teraz, ak sa spekulacie potvrdia a bude v 3 aj Downey, tak by Batman v Superman nemal absolutne ziadnu sancu. :D

na příspěvěk reagoval tomas.malo

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

a DC si môže škrtnúť celého BvS. Nemajú ani len najmenší nárok uspieť v rovnakom termíne premiéry :-D

na příspěvěk reagoval 66pepo66

TheDarKnig

Ale Jaime Lannister v jádru není zlý a projde velikou proměnou. Má jenom slabost pro svou ségru, která využívá kdekoho :D Takže sice bych fandil Eddardovi, ale Jaime by dostal taky nějaký ten palec :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

definitivně Kapitán, Iron Man v Civil War je vše, jen ne hláškující sympaťák a i kdyby byl, Cap je Cap. Pro mě to je jako bych se měl rozhodovat, zda fandit Eddardovi nebo nějakému zavšivenému Lannisterovi :D

na příspěvěk reagoval Dyas

ExSOLDIER

Jesli v Capovi trojce bude Iron Man, tak budou padat rekordy. Bylo by to skutečně epický. Už nevím na co se těšit dřív :D GotG 2, Avengers 2, Cap 3 nebo další z jiných projektů? I když mají studia DC, Fox a Sony velké plány, tak se stejně můžou jít zahrabat, protoze Marvelu už nejde konkurovat :D Navíc Sony je už stejně v koncích

ExSOLDIER (hodnocení, recenze)

Dyas

Rozhodně se těším, co z Civil War udělají bratři Russoovi.

Pořádný konflikt oblíbených hrdinů. OH YEAAH!

na příspěvěk reagoval Dyas

ExSOLDIER

Tak já bych fakt nevěděl, komu držet palce. Iron Man je hláškující sympaťák, který si vždy najde jinou cestu a Kapitán amerika morálně a disciplinovaně založený člověk, který za každou cenu chce spravedlivě pomáhat + vynikající druhý díl CA, který se nezapře. Nooo... bylo by to težký rozhodování.

na příspěvěk reagoval ExSOLDIER

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

ExSOLDIER

nasrana militantna turbokonzerva vs Kapitan Burkona Faso? No, skor Kapitan, lebo toten hajzlovy poklop co mal sympatak Evans v ruke uz vydrzi nejaky ten zasah a nerozbije sa ....

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Tak nejnudnější je zcela jednoznačně Hulk/Banner... Ač Rennera nemám ráda, na Hawkeye se prostě hodí :)

na příspěvěk reagoval 66pepo66

canucks333 (hodnocení, recenze)

jh666

Tak zatiaľ nemám podľa čoho iného súdiť... Objavil sa v Thorovi (akoby tam ani nebol) a v Avengers kde mi zo všetkých členov bol najmenej sympatický, resp. som zabúdal že tam bol. Nezohral ani nijakú podstatnú úlohu.. Skrátka to nebol ten komixový Hawkeye plný hlášok a hlavne akejsi rebelskej sympatickosti

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

canucks333

A to soudíš na základě jednoho filmu (kdy ho půlku filmu kontroloval Loki) a jednoho camea? Suď až podle toho, co předvede v AoU, kde má mít větší roli.

na příspěvěk reagoval canucks333

canucks333 (hodnocení, recenze)

ManOfPhoenix

Hawkeye mi prijde ako najplytšia, najnudnejšia filmová postava Marvelu. Splýva s pozadím a skrátka mi do Marvel Sveta nepasuje.. komixovo som ho mal rád filmovo nikoli

na příspěvěk reagoval jh666

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Bylo by fajn, aby se objevil i v nějaký sólovce (v plnohodnotné roli, ne cameo), než aby se jen najednou zjevil v týmovce

Natočí režisér Johna Wicka marvelovku?

Natočí režisér Johna Wicka marvelovku?

04.08.2022

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

10.06.2022

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt

13.03.2022

Black Widow nabírá starého známého?

Black Widow nabírá starého známého?

18.09.2019

Následující článek obsahuje spoilery k Avengers: Endgame, pokračujte tedy na vlastní nebezpečí. Už příští rok se dočkáme první sólovky pro postavu Black Widow v hlavní roli se Scarlett Johansson. Ve… (více)