Reklama

Reklama

Strážci Galaxie Vol. 2

  • USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
Trailer 11
USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

Obsahy(1)

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

(více)

Diskuze

Hedy

Hedy (hodnocení, recenze)

Ratemus , MiniMinion

One Million. Pak ještě prorazil Source Wall. Oženil se s 5-D princeznou a získal její moc. A má poslední Lanternův prsten. Superboy Prime je něco úplně jiného. Ten má schopnosti supermana s Pre Crisi éry. Díky tomu dokázal dělat holýma rukama díry do vesmírů nebo přežít výbuch co vesmír zničil. One Million je ale mnohem mocnější.

MiniMinion: Novu podle mě neuvidíme s helmami jak je známe z komiksů. Budou to prostě jen vesmírní poliši s vesmírnou výbavou žádné kyblíky na hlavě.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Proti elektřině odolný není... ve třetím filmu se mu to zrovna moc nelíbilo... a v animáku ho tím old Batman i porazil. 

Takový boxery nebo co to bylo. :)

Ale komiks film a animák... pokaždé jinej superman z trochu jinými pravidly. 

Jinak asi na chvilku zase zmizím... takže se tu klidně hádejte zase chvilku bezemně. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Hedy

jj už jsem to zjistil, je to jiný vesmír :-D ..už vím, sháněl jsem to na netu....ta jiná verze je myslim Superboy- Prime nebo One million Superman ne? 

na příspěvěk reagoval Hedy

Hedy

Hedy (hodnocení, recenze)

Ratemus

Alternativní realita. Jinak se Supík může napájet sluncem do nekonečna. Jiná verze tam zůstala 15 000 let :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel Hedy smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

to ano, ale mám pocit že to byla zase trochu jiná realita, nebo byl nějak oslabenej, ty All Star věci jsem četl před dlouhou dobou už nevim, zkusim dohledat

na příspěvěk reagoval Hedy, Hedy

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

a nevies o niakych stankach kde by sa dalo nieco precitat o supermanovy alebo niaky kus komiksu online :D chcel by som si precitat

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

kámo, to se ale hooooodně pleteš, Superman vydrží výbuch vesmíru, výbuch vesmírné supernovy, atomovou bombu, blesk a elektřina mu absolutně nic neudělají....četl jsem toho tolik se Supermanem že mi fakt věř....ti tu napíšu klidně co všechno dokázal......a navíc proti magii je zranitelný ne smrtelný.....a Shazam ho sice dokázal zranit nicméně proti Supermanovi pořád nemá téměř šanci

na příspěvěk reagoval woodsman, Prometheus69, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Superman není především moc odolnej vůči energii samotné.. elektřině, blesku například. 

Proto ho Schazam může porazit... a taky trochu kuly tomu že je schazam malí kluk a děti se přece nebijou. ;)

Tak GR je brán z hlediska magie... Superman je jen mimozemšťan, co měl akorát jen štěstí na šťastnou galaxii.. :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

no ale řikám že si vypěstoval proti Kryptoitu a magii odolnost....proto je např Shazam schopný ho porazit ......ne že by byl slabý proti ní, ale platí na něj.....asi jako Ghost rider ten je imunní proti fyzikému poškození ale určitej typ magie na něj platí

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman , Ratemus

A možná i kuly černému Kriptonitu ale nebudu prozrazovat. ;)

 

No tak asi jo... tak se koupe no. 

Ale tak Diabluv oheň je na bázi magie.. né ani moc elementu. 

Třeba Torch neumí psát ohněm smajlíky slova která tam zůstávají. :D

a jak jste již hoši řekli Superman je na Magii slabí. :)

 

Sakra.. nerad to říkám, ale tohle je Diskuze na Marvel a ne DC...

Už vidím 

Yoschitsuna jak tu zase peskuje. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

často se stane že je hodně slabý, nebo zraněný tak prostě se ponoří do slunečních bouří a tak....popisují to jako sluneční vichřice a oceány....a tam čerpá sílu, někdy ji načerpá mnoho  a potom teprve dělá kousky, ale největší kousky předvedl ve stříbrném věku v New 52 byl celkem o ničem a ted Rebirth jsem nějak ještě nerozečetl pořádně, jen Batmana

na příspěvěk reagoval Prometheus69

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Prometheus69

no ved ja viem ze neni mrtvy na konci ta zem sa vzniesla nad truhlov a cierny obliek bude mat preto lebo bude oslabeny a ten bude viac pohlcovat slnka a da mu viac sily

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

já teda nevim jak dobře máš Supermana našteného ale on se prostě běžně v tom Slunci koupe, naše slunce ho ani v nejmenším nezranuje....ale zase mluvim o komiksu, ve filmu kdo ví

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman

Vsak tak bude... Ale černej bude mít z jiného důvodu len né proto že bude ze začátku trochu zlej. 

Ale nebudu spoilerovat. ;) oni ho neoživí, on není mrtví. :)

Mrtví byl jen když ho sejmuli tou atomovkou a to jen kuly přímé degenerativní síle radiace.. 

 

Né, on neletí přímo do něj, on je vždy při něj len... 

Ano vím že není z oceli... proto taky ten Smajlík. :D

na příspěvěk reagoval woodsman

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Prometheus69

on neni vôbec z ocely to je len taky nazov komiksov a tak a pasuje mu to ano on bezte chodi do slnka sa posilnit alebo viliecit som zvedavy ako ho ozivia v JL bude mat isto cierny oblek a mozno pride aj o pamet a mohol by bit chvilu aj na zlej strane no velmi sa na to tesim

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

woodsman

Podle mě by ve slunci zchořel je přece jen jen z oceli... :D

Posiluje ho sluneční záření, né slunce samo... to je sakra rozdíl jestli tě třeba nakopne energi drink... nebo tak že se prostě nafutruješ surovým cukrem! :D

na příspěvěk reagoval woodsman, Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus , Ratemus

No tak jo... asi máte pravdu. Ale Diablo byl v podstatě taky bůh.. Byl to božský démon. 

jeho oheň bohům i vadil... V podstatě byl jako Natsu z FT .. nebudu rozvádět. Prostě anime. 

No z tou katanou to tam bylo i řečeno.. v tom vrtulníku když představoval. :)

Ano po Deadstrokovy půjde až teď v pokračování. 

 

Hele mě přišlo dobrý, nikdo nečekal že zrovna Echantess otočí na hlavní záporačku. 

A to bylo rozhodně originální... Mrcha. :)

 

Ano, ale ty mluvíš o Ultimate Superman. 

Tohle je nový filmový Superman který nic z toho ještě nezažil. 

A lidi to samozdřejmě taky neví. 

 

No Harley tam byla spíš kuly propojení z Batmanem.... 

A ten zbytek jen do počtu.

A DS bude mít asi vlastní sólovku. :)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Superman má pár slabostí, ta největší je Kryptonit a potom magie, nicméně i proti nim si tvrdým tréninkem vypěstoval odolnost a už mu pouději eublížili ani kryptonitové bytosti ale silná magie na něj zabírá, Slunce a světlo ho naopak posiluje a třetí největší slabina je Rudé slunce....no a samozřejmě fyzická síla nějakého ultimátního borce (Doomsday, SuperBoy Prime nebo Darkseid) 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

bylo to rudé slunce myslim a Superman se běžně ve Slunci koupe, tomu fakt Slunce nic neudělá, naopak ho posiluje ale RUdé slunce to je něco jiného....

 

jako já ti rozumim, ale přeci jen hlavní postavy byla Harley, Deadshot, Bumerang a ten zbytek jen do počtu, ale jo kdyby alespon s tim mečem a dušema něco ukázala ale neukázala ani hovno takže to fakt nikdo neví s těma dušema, Diablo jako jo no, ten by opravdu stačil sám a Enchatress jako dobrý ano, ale podle mě měli jít proti Deathstrokovi a ne bohům, to potom bije fakt do očí když tim největším padouchem a jedinou nadějí je holka s pálkou a partička do počtu

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

Rychle a zběsile v kinech uspělo

Rychle a zběsile v kinech uspělo

21.05.2023

Ještě pár let nazpátek by podobný titulek byl brán jako naprostá samozřejmost. Jenže po covidových letech a klesajících kvalitách posledních snímků v sérii Rychle a zběsile se přece jen mnozí… (více)

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

07.05.2023

Čtvrtá, ani začátek páté fáze marvelovského univerza mírně řečeno nenadchla, od vyvrcholení trilogie Strážců Galaxie, které na plátna dorazilo ve čtvrtek, se nicméně očekávaly velké věci. A film,… (více)

Sylvester Stallone míří do televize

Sylvester Stallone míří do televize

07.12.2021

Herec Sylvester Stallone, jehož Rocky v roce 1976 vyhrál Oscara, a který má za sebou role v komiksových blockbusterech Strážci Galaxie Vol. 2 a Sebevražedný oddíl a čerstvě dotočil i čtvrté… (více)

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)

Reklama

Reklama