Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 9
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

PePiG7

PePiG7 (hodnocení, recenze)

!SPOILER! Prislo jeste nekomu, ze Benedict C. nebyl fyzicky pritomen pri nataceni Tonyho pohrbu? Zdalo se mi, ze tam byl vlozen digitalne? Ani se nehnul, nemrknul. Myslim, ze uz pri nataceni IW mel problem sladit si diar s ostanimi herci. !SPOILER!

na příspěvěk reagoval Gladiator15, dragon94, S.W.A.T

CrypzzXD

CrypzzXD (hodnocení, recenze)

Dokáže mi, prosím, někdo vysvětlit, copak se stalo s účastí Katherine Langford? :-) Měl jsem za to, že její účast byla potvrzená, ale ve filmu jsem ji nepostřehl a teď koukám, že byla smazaná jak z csfd, tak i z imdb. Vystřižená scéna, či další trolling od tvůrců? :-)

na příspěvěk reagoval Charpy

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Dost možné... Upřímně když jsem viděl závěrečnou bitvu tak se mi neskutečně také mimo jiné zastesklo jelikož je ohromná škoda v jakém stavu je Dc a hrozně jsem si přál aby někdy i oni dosáhli takového vrcholu jako MCU a měli nějaký závěrečný film všeho toho předchozího ve kterém se zúročí motivace a charaktery a vývoj postav, jenže to se nejspíš nikdy nestane...

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo tak to bylo i v dabingu. Ono právě Assemble se hrozně blbě překládá, tak jsem nad tím přemýšlel jak to je v komiksech přeloženo.

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Crew letos vydá i druhý díl Avengers od Aarona jehož první díl vyšel tento měsíc...jedná se o nejnovější sérii a aktuální řadu Avengers

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Ratemus

No práveže len v tej minulosti. Máš predsa stroj času. Predstav si to tak. Keď bol napríklad Hulk na tej streche a ancient one mu dala kameň, hulk šiel preč a predstav si že kamera ostáva na tej streche s ancient one. Hneď na to sa tam objaví Cap a kameň jej vracia. Ona ho dala z ruky doslova len na pár sekúnd. A takto nejako to bolo s každým kameňom.

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Otázka na čtenáře komiksů. Jak se v komiksech překládá "Avengers Assemble?"

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ale jestli to dobře chápu, tak je Cap musel vracet chronologicky tak jak byly vzaný? Jinak by riskoval, že je vrátí do jiné reality, než ve které byly vytvořený. ne?

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Ratemus

teoreticky když vzal aether z Jane tak Malekith nemohl vycítit Reality stone dokud jej Cap nevrátil.

Medzi tým, keď z Jane vzali aether a keď jej ho Cap vrátil, mohlo ubehnúť tak pár sekúnd.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Na konci mohla být nějaká série vtipných scén jak Cap vrací Kameny... stejně ale vznikla jedna alternativní realita ve které se Thanos přemístil do přítomnosti a v jeho realitě tedy od nějakého toho roku 2014 již dál není.. čili v této realitě již není Thanos se svým plánem získat Kameny...mohli jsme vidět i Ultrona a quicksilvera ale to už je tolik přání že by to muselo mít víc než tři hodiny...takhle tam bylo plno věcí i tak

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

7benjamin7

Dostat zpět Widow Nemo jelikož je to nevratné jak bylo řečeno, leda by vzal zpět Widow z minulosti která Endgame ani lusknutí nezažila...nad tou Portman jsem ale také přemýšlel..taky mě napadlo v druhém Thorovi dokázal Malekith vycítit aether, nic jiného ho nezajímalo viz j ho cesta z azgardu do Londýna... teoreticky když vzal aether z Jane tak Malekith nemohl vycítit Reality stone dokud jej Cap nevrátil...škoda že jsme neviděli malekitha nebo ronana

na příspěvěk reagoval Gladiator15

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

7benjamin7

Black Widow zpátky získat nešla, protože byla obětována za kámen, proto ji nešlo oživit... Získat ji z jiné časové osy sice šlo, ale poškodilo by to tu časovou osu, proto taky nezachránil Visiona nebo Tonyho. Ono taky horko těžko někoho přesvědčíš, ať se vysere na svoji realitu, aby mohl existovat v realitě, ve které zemřel.

Návrat kamene do Natalie Portman byl jistě zajímavý :D !

na příspěvěk reagoval Ratemus

7benjamin7

7benjamin7 (hodnocení, recenze)

Jestě by mě zajímalo jak vracel kapitan amerika ty kameny. Proč nedostal zpatky Black Widow když byla objetována a kámen byl znovu navrácen. Nebo jak dostal zpátky ten kámen do Natalie Portman ? :D :D jako asi je nemusel odevzdat tak jak si je vzal, uplne v puvodnim stavu, ale tu black widow by zpatky dostat mohl. :D 

na příspěvěk reagoval dragon94, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

Že přišla Carol později a měla méně prostoru mi nevadí jak jsem říkal, akorát a svůj prostor ještě dostane... spíš mě mrzí že tam nebyl Supergiant a např ještě shledání Thanose se Smrtí

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

To mě taky, chyběl mi nějaký okamžik kdy se s ním po dlouhé době uvidí, potom na konci nějaké rozloučení Capa a buckyho, dění ve wakandě po lusknutí, shledání Capa s redskullem a možná i Betty mohl Hulk potkat

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

dragon94

Taky je pro mě (ne)zapojení Marvelky zklamáním. Nemluvě o tom, že mi přišlo docela "convenient", že se znovu objevila až na konci - ve smyslu, že kdyby s nima cestovala časem i ona, tak by film asi "musel" skončit o dost dřív.

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

To jako jo, ale na to jak se proklamovala... Viz. potitulková scéna IW.. Jsem prostě čekal, že bude jednou z hlavních postav. Né že bude na začátku a doletí si na konci.. Navíc mě mrzí, že si nic moc neřekla s Furym.

na příspěvěk reagoval higuain, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Vše okolo Thora mi nevadilo až na to pandero ale jeho charakter vůbec...takhle on se vypořádal s tím co se stalo ale to pandero mi trochu vadilo...tohle bylo hlavně o charakterech, postavách a chemii mezi nimi, o jejich vývoji napříč těmi 21 filmy..že tam bylo méně akce mi vůbec nevadí, bylo to přízemnější a vše se dostavilo na konci a bylo to super... Cpt Marvel je nová postava měla vlastní film a když se natáčela Endgame, ještě nebyla solovka a nevědělo se jak bude přijata, za mě mela prostoru dost a její čas ještě přijde, ještě pět filmů...tohle bylo o staré gardě a jejich vyvrcholení

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Zrovna tohle mě celkem pobavilo.. Narozdíl teda od Thora :D

Já fakt, ať to beru z jakékoliv stránky tak mi nejvíce vadí, že tu bylo málo epických scén, zoufale málo Captain Marvel, a to co provedli s Thorem.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Gladiator15

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ale tu scénu ako ant mana premenili na decko a potom na starca si fakt mohli odpustiť. To bola sprostosť.

Nehovoriac o tom že v podstate vynašli stroj na nesmrteľnosť :D

na příspěvěk reagoval dragon94

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Scorsese vs. Marvel znovu

Scorsese vs. Marvel znovu

31.10.2023

Pár let staré komentáře Martina Scorseseho k Marvelu, vůči němuž se režisér ohradil a filmy studia označil za pouťové atrakce spíš než filmy, jsou dobře známé. Teď ale do kin zamířil snímek Zabijáci… (více)

Reklama

Reklama