Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 2
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

7benjamin7

7benjamin7 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

A moje poslední otázka teda je, jakto že Kapitán Amerika byl hoden toho kladiva a mohl dělat dokonce i blesky a všechno? Nerozumím tomu vubec, někde mi něco ušlo? 

na příspěvěk reagoval dragon94, S.W.A.T

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Což mě vede k tomu, že Marvel elegantně vyřešil ty stížnosti, že s kamenem času se dá všechno zvrátit - vzhledem k tomu, že ho Thanos zničil, tak to padá. A díky varování Prastaré je nenapadne tahat už mrtvé postavy - přece jenom jsou to hrdinové a bude jim jedno, že jde o jiné reality a nebudou tím nikoho ohrožovat.

 

Na druhou stranu záporáci to je jiná - podle mě díky těm jejich hrátkám můžeme očekávat, že se staví Kang.

na příspěvěk reagoval AloeB, 7benjamin7

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Oni necestují ale do alternativních realit, oni je cestováním časem vytvářejí.

 

Ta linie byla jedna celá realita a chtěla mu tím názorně ukázat co taková změna (odebrání kamenu) může způsobit.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Hele lidi.. nechci vam do toho moc kecat, ale alternativní reality a cestování časem jsou dvě naprosto rozdílné věci... :D 

Jak jí Baner vzal ten imaginarní šutr a vratil jí ho tam spátky... XD Proč dělala tak dlouhou linii? :D

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ano. Strange Tonymu ukázal, že právě tohle je ta jediná možná verze toho, kdy Avengers vyhrají, a že teď to záleží pouze a jen na něm. 

Jinak je pravda, že když se přes kvantovou realitu vrátí do minulosti a poté zpět, tak se vrátí přesně do okamžiku, kdy zmizeli (cirka bratrů několik sekund).

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Což vlastně vysvětluje i proč Nebula nezemřela po zabití svého minulého já, protože v momentě kdy tam vstoupili, tak už to vlastně byla Nebula z alternativní reality... Jo teď už mi to všechno dává smysl.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

No jo tady se píšou dějiny. Navíc to získalo cinemascore A+, takže by to mohla bejt trvalka. Pořád tam sice překonání Avatara nevidím, ale je to výrazně pravděpodobnější než minulý týden

na příspěvěk reagoval tomas.malo

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

HellFireFery

Při čtení tvého příspěvku mě napadla otázka: Jak je možné, že se vrátili do své doby a né do změněné reality. Na čež jsem si potom odpověděl, protože tam vlastně měli ten "stroj času", který fungoval jako maják, který je vráti zpět tam odkud odešli.

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Tady cesty do minulosti a zpět probíhají zcela jinak, než je tomu v jiných filmech. Jak tu již bylo mnohokrát řečeno, tak tím, že se v Avengers vrátíš do minulosti, něco změníš a následně se vrátíš zpět do své doby, tak se vlastně nic nestalo a nic se nezměnilo. Je to jen spíše něco jako výlet do minulosti. Ale s Tebou v minulosti začíná nová realita (druhá). Když se vrátíš zpět do současnosti, tak Tvá (ta druhá) realita z minulosti zmizela a opět je pouze ta, která byla předtím. ...jinak Tony chtěl vrátit všechny živé bytosti zpět (které zmizely), ale chtěl, aby byl rok 2023. Měl dceru a žil spokojený život u jezera a nechtěl už o něho přijít. To, že nakonec musel lusknout on a obětovat se pro všechny, to už je věc jiná. Přestože chtěl za každou cenu přežít, tak zde pochopil, že tohle je ta JEDINÁ možná výhra.

na příspěvěk reagoval dragon94, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Tam to byma pravě největší blbost... Protože smrt postav h tímhle faktorem nema vůbec nic nic společného protože se pořat pohybovali v té samé ćasové linii. ;) Kterou udajně nezměnili. 8)

 

Jako že Tony byl i v tomhle nějak přehnaně chytrej... On snad ovlada uplně všechny vědy. Kdyby se nějak dostal k Pinnovymu vyskumu... Ale on ne. Prostě všechno z vlastní hlavy. Časova GPS to nevymyslíš... Ale hlavně že navrat do budoucnosti byla blbost. 8)

7benjamin7

7benjamin7 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Aha ok  už tomu rozumím. To jsem postřehl jak říká, ale i tak jsem se do toho pak zamotal.Takže všichni co opravdu umřeli by tam klidně mohli být, kdyby je přivedli jako Gamoru, ale nebyli by to prostě ti kteří patří do reality na kterou se díváme. Ale co kdyby vzali Black Widow z doby tesně před tim než skočila. Její jiná realita by byla asi v p...  ale ta nas vlastně nezajímá když ji nesledujem.Ale do té naší by pasovala celkem dobře ne,když to byla jen chvilka od toho? :D 

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, Prometheus69

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Takže ano Iron Man je v jiné realitě naživu, ale pro naši konkrétní realitu je mrtvej. A taky si s tím hrát nebudou, protože udělat nějakou zásadnější změnu, by mohlo mít pro jinou realitu taky nebezpečné důsledky.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

7benjamin7

Ano oni cestovali časem a tím vytvořeli nové alternativní reality, které nijak neovlivní tu kterou sledujeme a budeme sledovat dál. Pokaždé když tam trošku něco změnili tak vznikla nová realita.

 

Banner to tam říká "změna minulosti, nezmění naši přítomnost" - vysvětluje tím Rhodeymu, že zabít Thanose jako dítě by nic nezměnilo.

 

Zase to tak těžké není.

na příspěvěk reagoval 7benjamin7

7benjamin7

7benjamin7 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Ale tak mi to teda přijde že to vlastně nemá cenu rešit co se stalo a co ne :D jiné reality jsou taky (ty pravé pro ty hrdiny kteři jsou v nich ). Takže lidi ani nemusí byt smutní protože Iron Man v jiné realitě žije,třeba v té kde zmizel Thanos. Mě právě přijde divný, že oni necestovali do jiné reality, oni cestovali časem, ale realita to byla pořad stejná ne? Já se v tady těch časekch vždycky strašně zamotám :D 

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

HellFireFery

Takže změnil minulost tak fatalním způsobem jak přesně nechtěl! :D Žeby vlastně měli v budoucnosti zmizet...

Protože Thanos byl zabit dřív než v budoucnosti posbíra kameny a začne IW! XD

na příspěvěk reagoval HellFireFery

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ale nic nedodrbali - ve chvíli, kdy nějak ovlivnili časovou linku, tak vznikla alternativní realita. Banner to tam říká "cesta do minulosti, neovlivní naši přítomnost". Loki zdrhnul s Teseractem (existuje realita, kde žije, nečel do vezení atd.), Thanos šel do budoucnosti (v téhle realitě prostě v roce 2014 zmizel a svět tam šel dál, nedošlo na decimaci), Cap žil s Peggy a tím vytvočil jinou realitu, kde se všechno mohlo odehrávat zásadně jinak (S.H.I.E.L.D. nikdy neinfiltorvala Hydra, Bucky se nestal Winter Soldierem a nezabil Tonyho rodiče) a na konci se vrátil jenom rozloučit a předat štít (do naši reality se vrátil díky té věcičce co měl u sebe).

 

A tyhle změny neovlivnili realitu co sledujeme - Loki pořád mrtvej, Thanos pořád lusknul, kameny pořád zničeny atd.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, 7benjamin7

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

dragon94

Vtipný by bylo... Kdyby Rogers nahaněl Lokiho z Teseractem ktery ho už nema komu předat... A tak se budou honit na věky. ;) Tohle Rogers dělal těcb 70 let! XD

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

dragon94

Tony ve filmu říká, že chce vrátit zpět zmizelé. Přesně do "této" doby, což je rok 2023. Takže žádný návrat k Infinity War, ale vše zůstalo v roce 2023. Thanose nezabil: Thanose nechal proměnit v prach a navždy zmizet spolu s jeho kumpány.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

dragon94

Podle všeho.. prachu okolo je zabil. Takže teď už je ve hře jen ta Smrt... Ale, to nam jí budou muset napřed představit. :)

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Scorsese vs. Marvel znovu

Scorsese vs. Marvel znovu

31.10.2023

Pár let staré komentáře Martina Scorseseho k Marvelu, vůči němuž se režisér ohradil a filmy studia označil za pouťové atrakce spíš než filmy, jsou dobře známé. Teď ale do kin zamířil snímek Zabijáci… (více)

Reklama

Reklama