Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

"Průměrný novodobý horor je oproti průměrnému starodobému kvalitativně minimálně o jednu třídu výše. Jen opravdu ty nejvýjimečnější z nejvýjimečnějších hororů 20. století tak dokáží konkurovat současné hororové špičce a zcela zaslouženě jsou tak umístěny do mého výběru." Ovšem pokud tohle, co má na profilu, myslí vážně, tak nejenže není hororový expert, ale spíš je dost úsměvný hororový ignorant. Já osobně se na horory vůbec nedívám, protože je považuji za žánrový odpad, ale jestli tohle myslí vážně, tak i já se můžu označovat za většího hororového experta.

na příspěvěk reagoval RKBoy

Uživatel jerry12 smazal svůj příspěvek.

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Co se Psychora týče. Narazil jsem už na pár komentářů od něj, které byly úplně normální, celkem inteligentní a bez trapných narcistických řečí. Takže jsou dvě možnosti. Za prvé, protože tak inteligentních komentářů by někdo jako Psychor nemohl být ani v nejmenším schopen, vykradl je od někoho jiného a v skutečnosti je to opravdu prostě jenom naivní primitiv na hranici psychiatrické diagnózy. A za druhé - a to je možnost, ke které se přikláním - je to naprosto encyklopedický troll a dělá si z nás regulérní prdel. Jiná možnost není. Tak jako tak, v obou případech reagovat na něj znamená vyživovat jeho ego. To, co tady ten člověk předvádí, je produkt především nás všech. Čím víc na něj budeme reagovat, tím větší píča to bude. Tak prosím, nekrmte ho.

DwayneJohnson

DwayneJohnson (hodnocení, recenze)

Psychor

Kdybys měl nějakou expertní predikci na středeční čísla do Sportky, tak prosím do pošty, pojedeme pěkně každej polovic.

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

4tej dil a zatim vubec nvm co si myslet..atmoska je..ale furt je to takovy nabobtnany hovno.. :D voni hezky ale je to porad hovno :D

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

tak dokoukano a bylo to opet pekny. jen mi prislo, ze uz to nema tu supr atmosferu jako loni, ale zabavny to bylo porad hodne. cekal jsem ale trosku vetsi klifhengr na dalsi radu, to se taky loni povedlo vic.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Psychor

jako dej me docela bavi, ale ten vizual me fakt prekvapil, jsem v pulce a uz si na nej trochu zvykam... zatim je to docela dobry, jen me prekvapilo nelogicky chovani postav... kamarad, kerej uprednostnuje naky zviratko, co nasel v popelnici, pred zdravim kamarada, holka, co uprednostnuje behani po lesich pred vlastnim zdravim a bezpecim... no, jsou to deti, budu shovivavej. Uz jen 4 dily mi chybi do konce, tak pak teprv uvidim, jak se tva predikce vyplnila.

na příspěvěk reagoval Sweat55

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

Vyborna sezona, trocha menej humoru ale super, okrem tej jednej filler epizody. Som zvedavy ako doriadia Willa v dalsej sezone.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Sloth26

Sloth26 (hodnocení, recenze)

Konečně dokoukáno a musím říct. Byla to slušná jízda! Btw. Nechápu ty lidi, co kritizují, že tvůrci neudělali druhou sérii stejně jako první. To by zase prskali, že nejsou originální. F*ck off haters!

na příspěvěk reagoval NightPorter

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Krom druhé řady je na Netflixu od dnešního dne i "Beyond Stranger Things", což jsou cca 20 minutové speciáily s tvůrci ke každé z epizod.

stoRmjE

stoRmjE (hodnocení, recenze)

Po dlouhý době jsem narazil na vynikající seriál, ktery jsem zkouknul za den a už jenom čekám na druhou sérii. .)

na příspěvěk reagoval Tristan Rafael

Netflix chystá americkou Korunu