Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

Ludus

Ludus (hodnocení, recenze)

DaViD´82

Hlavně více uživatelů = více prodané reklamy = více peněz . A jestli je to nějaký mult, či chovanec ústavního zařízení je už jedno.

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Co se na ČSFD.cz nesmí?
Největším prohřeškem uživatele na ČSFD.cz je hodnotit hvězdičkami film, který neviděl, například na základě traileru, očekávání, nebo nenávisti k herci či tvůrci, který má s filmem co do činění. Za hvězdičkové hodnocení neviděných filmů je uživateli nenávratně odebráno právo dalšího hodnocení. To samé platí o psaní komentářů k neviděným filmům (neplést si s diskuzí o filmu, do které se může zapojit každý).

Každopádně jak něco takového prokázat nevím a nemyslím, že by to za to stálo i kdyby vše hodnotil Odpadem čistě pro své zviditelnění (což je ostatně to co dělá).

na příspěvěk reagoval Mr.Apache, Ludus

Teaser

Teaser (hodnocení, recenze)

DwayneJohnson

On ale neni odborník. Podívej se pod jakejkliv komiksovej film. On je všechny hodnotí jak odpad a ani neví o co jde. Hraje si na bůhví jakýho experta a přitom je uplně mimo dění.

na příspěvěk reagoval DwayneJohnson

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

pkno

Tady dostane jen málokdo - ještě jsem to snad ani nezažil. Jediné, co s tím můžeš dělat je to, že se tomu budeš smát, nebo to ignorovat :)

pkno

pkno (hodnocení, recenze)

Ako je možné že užívateľ ako je Psychor ešte nemá ban ?

na příspěvěk reagoval Nevka

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Sweat55

Tak on komentuje a hodnotí všechno bez toho, aby to viděl. Podle mě už má ten komentář připravený.

na příspěvěk reagoval Sweat55

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Psychor

Kdybych věděl, že se z tebe vyklube přibiblý sci-fi puberťák, tak bych ti pochopitelně v minulosti taky nevěnoval sebemenší pozornost. Holt člověk míní, pánbůh mění.

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Psychor

Nechápu, proč pořád mluvíš o "královském filmovém žánru", když ten žánr vznikl dávno předtím než byl nějaký film vůbec vynalezen. Divím se, když jsi takový expert, za jakého se prohlašuješ, že ve svých prohlášeních v podstatě neustále ignoruješ fakt, že ten žánr nikdy nebyl (a ani nemohl být) čistě filmový.

Psychor (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Ano, Stranger Things nemá s královským filmovým žánrem pranic společného, jenže kvůli tomuto zjištění musí hororový divák nejprve projít téměř hodinovým martyriem v podobě pilotního dílu. Dufferové v rozhovorech nadutě blábolili o poctě hororovým klasikám a inspiraci Carpenterem či Kingem; a na imdb i stránkách seriálu rovněž vidím zařazení do hororového žánru. Jaký byl tedy záměr této zjevné mystifikace? Rozčílit všechny hororové fanoušky, kteří od Stranger Things oprávněně očekávali alespoň nádech hororovosti? Jakožto zdejší hororový expert nemám volného času nazbyt a kdybych tušil, že se ze seriálu vyklube přiblblé sci-fi pro puberťáky, tak bych mu pochopitelně nevěnoval sebemenší pozornost.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache, jerry12, Sweat55

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Psychor

Myslím, že jestli se Stranger Things pokouší někam řadit, tak rozhodně spíš do sci-fi než do horroru. Nějaké velké horrorové ambice bych tam nehledal. Vypadá to, že pláčeš na špatném hrobě.

na příspěvěk reagoval Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

(mOnkey)

Čtyři série? OMG. Dufferové ztratili veškerou soudnost. Úvodní série balancovala na hranici odpadu a oni mají tu drzost, že nás budou provokovat dalšími řadami? Tento zbabraný projekt, jenž se zcela nabubřele pokouší přiřadit i do hororového žánru, měl být uložen k ledu již po pilotním dílu.

na příspěvěk reagoval Terepin, Mr.Apache, tomas.malo

Uživatel Spiker01 smazal svůj příspěvek.

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu