Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Suzie strcila všechny ostatní slečny během minuty a pul do kapsy a ještě si tam dala kapesník!!! Dustin si našel dobrou frajerku!!!!

na příspěvěk reagoval Han_Quadro

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

presne tak aj ja si myslim, ze buducu sezonu to bude hopper vs eleven fight na zivot a na smrt

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Mně ještě celkem trošku mrzelo, že se letos ani na moment neukázali ani nezmínili jiné superděti, které jsme poznali ve druhé sérii.

jerry12

Jerry jinak fakt pěkná analýza, já doufám, že Hopper žije - pokud ne, mají to kurevsky těžké přivést na scénu "náhradní postavu" doufám, že ve 4 epizodě se opět mihnou nějaké nové zajímavé charaktery

jerry12

a kdybych musel vybrat fakt nejoblíbenější postavy, tak si právě myslím, že třetí sérii tahle dvojka držela dost nad vodou.

jerry12 (hodnocení, recenze)

Beckett51

Já si myslím opak, že Will bude ve čtvrté sérii spíš upozaděný, jelikož v prvních třech hrál docela klíčovou roli. Tak uvidíme.

Beckett51 (hodnocení, recenze)

jerry12

Mě právě paradoxně zaujal v týhle řade nejvíc právě Will (z děcek) svojí "nijakostí" a jakousi aurou tichý vody. Mám pocit, že mu tvůrci připravujou půdu pro velkej inside struggle, kterej byl v týhle sérii jenom naznačenej a naschvál vypointovanej trochu jinam, aby vyvstaly jen nějaký dohady.

na příspěvěk reagoval jerry12, Han_Quadro

Uživatel Beckett51 smazal svůj příspěvek.

Han_Quadro (hodnocení, recenze)

Jinak vaše oblíbené postavy? Já když jsem nad tím přemýšlel, tak asi všechny jedinej kdo mě sere je Mike, nejotravnější ze všech kiddů. I ty vedlejší postavy jsou prostě skvěle napsaný a třetí série je prostě pecka

na příspěvěk reagoval jerry12

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Han_Quadro

Já tě chápu, ale moje "ženská" intuice mi říká, že nebudou chtít improvizačně pokračovat, pokud nebudou mít už dopředu jasnej cíl a vizi. V tomhle směru bych viděl pravděpodobnější třeba spin off. Ale kdo ví, čtvrtá řada je zatím nejspíš jasná a do tý doby, než to natočí je ještě dost času, a během toho se může cokoli změnit.

na příspěvěk reagoval jerry12, Han_Quadro

Beckett51

Líbací scény například v seriálů vůbec být neměly ale tak moc je srali ta děcka se svou fackovací hrou(často měli červený tváře a nemohlo se točit, zakazovali jim to, ale bylo to marné :d) že když pak viděli jak negativně reagovali na tu myšlenku(jako každej asi v tom věku :D), tak se rozhodli to tam přidat :D Prostě malá pomstička :D

Uživatel Han_Quadro smazal svůj příspěvek.

Beckett51

Klidně můžou přijít jiný svině, že ? :D Nemusí se to furt točit kolem druhého světa, dokážu si představit sérii, kde budou hledat sériového vraha..sledovačky hrabání v odpadcích a tak, nebo jakoukoliv jinou ošklivou svini.

Já se dívám na ten seriál o tom, kde tam jsou debaty přímo z tvůrci a mě se zdá, že Dufferovi jsou strašně flexibilní. Když například začínali točit třetí sérii, vůbec nevěděli jakou dát otevírací scénu, až Finn navrhlu ten arcade shop, jak tam jsou ti video hry a hle bum prakticky na tom stojí celá série, kdy poznají Max, dokonce i výběr hry kterou tam hrajou vybrali právě aby ladila s epizodu(kopou tam tunely :D)

na příspěvěk reagoval Beckett51

jerry12

Nebo Charlize Theron v šíleném Maxovi, naprosto koule rvoucí a sexy jako svině. Údajně právě těma dvěma argumentovali, když ji chtěli ostříhat, což nechtěla, že to nemusí vypadat vůbec špatně.

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu