Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

Uživatel Lendak smazal svůj příspěvek.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Tak to vypadá na mistrovské dílo na poli konzumního čtiva, checht.;-)))))

Blackhand47

a je to ešte horšie. je tam jedna kapitola keď hoppera priviazali a vyhrážali sa mu. aj desaťročné decko by pochopilo, čo sa mu môže honiť hlavou. ale musela prísť polstrana autorských otázok. “čo tu hopper robí? ako sa dostane preč? ako všetkých zachráni...?” potom príde na radu padouch a prakticky na všetky autorské otázky odpovie. 🤣🤣 a potom ešte krátka kapitola zo súčasnosti, kde to hopper ešte raz celé vysvetluje el. 🤦‍♂️

dr.horrible (hodnocení, recenze)

predstavte si 400 stranovú knihu. priemerná dĺžka kapitoly 2-6 strán. a každá končí cliffhangerom.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

dr.horrible (hodnocení, recenze)

pred časom som vám sem písal, aby ste nečítali temný experiment, že stojí za hovno. ibaže ja debil som si kúpil tie ST knihy všetky 🤦‍♂️ a oproti temnote na okraji mesta je temný experiment hotový umberto eco. som za polkou a vážne začínam uvažovať, či som niekedy čítal horšiu knihu. strašná hanba.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Zdravím, mám dva dotazy ale seriál nesleduji, kdy začne 4. série a je možné že se v ní ukáže "Mind flayer" nebo je mrtvej? :)

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Uživatel dr.horrible smazal svůj příspěvek.

Uživatel dr.horrible smazal svůj příspěvek.

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

dragon94

Zatím jsem u první série s dabingem a musím říct, že jsem dost překvapen, protože ten dabing je na poměry dneška vážně hodně podařený.

Blackhand47

U rozčarování mi trošku vadí Elfo a pak hlavně Zog, jehož originál jsem si natolik zamiloval, že jsem se na to v dabingu koukat nedovedl. Což je zvláštní, protože třeba u Ricka a Mortyho mi dabing vůbec nevadí.

Každopádně z toho co jsem slyšel má Stranger Things asi ten nejlepší dabing z těch seriálů na Netflixu.

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

dragon94

Jo, kvalita je tam hodně různorodá. Zaklínač tam patří k těm dobrým, stejně tak potom animáky typu Rozčarování nebo Dračí princ. Třeba u Irčana nebo Dvou papežů je taky v pohodě.

Nevka

Do Cursed jsem se po těch ohlasech raději ani nepouštěl. Btw.. Zaklínač má taky celkem slušný dabing. Tedy, až na ten jeden spoiler hned v prvním díle, kde v originále Calanthe odkazuje na někoho v hradním žaláři a v dabingu přímo řekla, že je tam vědmák.

Blackhand47

Ten jsem neslyšel. Ale teď s mámou koukám na první sérii 13 reasons why... a mám sto chutí se zabít.

Tam je zmršený všechno. Ve finále nejlepší dabing zatím měla holka co byla jen v prvním díle ve dvou scénách :D. Dialogy jsou úplně prasácky přeložený, hodně postav mluví strašně monotóně... Jako není to úplná katastrofa, ale je to teda fakt špatný.

Jde vidět, že na těch dabinzích dělali jiná studia. Stranger Things chytli SDI media, kteří patři k těm nejlepším v ČR. Kdežto u 13 důvodů proč na tom dělalo studio BTI, kteří mají za sebou ani né 20 projektů a jejich poslední bylo v roce 2015 Fargo, který mělo fakt zpackanej dabing :D

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

dragon94

Já si na Netflixu pouštím v dabingu hlavně animáky. Ty jsou super. Ale Cursed jsem měl jako kulisu výjimečně česky, a hned jsem to musel přepnout zpátky :D

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak to je super. Co mi brácha pouštěl ukázku z dabingu k Titans, tak tam totálně zabili postavu Deathstrokea, který má robotický hlas i bez masky, jakoby měl takové ty umělé hlasivky.

na příspěvěk reagoval dragon94

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

včera

Marvel potřebuje hit jako sůl. Poslední díla jako Ant-Man a Wasp: Quantumania nebo Marvels byla přijata s nemalými rozpaky a ani na streamu komiksové studio příliš neoslňuje tak, jak bylo dříve u… (více)

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu