Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Sedm dílů za mnou, moc pěkné, zvraty jak krava a místy ovšem zbytečně natahované ovšem na můj vkus velmi násilné a brutální, fakt pěkné a humor velmi roztomilý a povedený. Všechny linky mají své místo a žádná vyloženě nenudí. Eddie jako nová postava mě baví a Vecna nebo jak se jmenuje je fakt dobře udělaný až si říkám proč ve velkorozpoctových filmech je to chi místy tragické...

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Spojení věcí, které mě obtěžují (odkazování se k osmdesátkám a cover songů v traileru), přesto to z nějakého důvodu funguje.

HellFire

HellFire (hodnocení, recenze)

Seriál, který měl skončit po druhé sérii. Místo toho tady v té či oné podobě zůstane 20 let :D.

jhr (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Jo to je pravda. Ty knihy mám doma a ten filmoví potenciál v nich je poznat. Jako knižní díla jsou sice jen průměrné, ale se správným přístupem by ve filmové podobě jistě fungovali mnohem lépe.

Co se marvelovek týká Millie prostě musí hrát Kitty Pryde nebo jinou postava z X-Menů. Například jako Rogue by nebyla vůbec špatná. Jinak bych jí rád viděl v nějaké charakterní roly, ve které by měla šanci získat konečně nějaké pořádné herecké ocenění.

Třeba takovou Sadie Sink bych si už nějakou dobu přál vidět jako Squirrel Girl. Ta postava se k ní ideálně hodí. A u DC by byla ideální jako Barbara Gordon/Batgirl.

dr.horrible (hodnocení, recenze)

jhr

ja by som sfilmoval knihy. samé o sebe sa mi nepáčili, lebo sú zle napísané, ale tie námety (hlavne ten hopperov) sú pre plátno ideál.

tiež by som si kukol rebel robin. k nám kniha ešte neprišla, ale v usa je z toho úspešná rozhlasová hra s mayou hawke.

s millie bobby brown by som si kukol konečne nejaký horor, alebo marvelovku.

na příspěvěk reagoval jhr

jhr (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Myslíš, že se dočkáme i spin-offu z devadesátých let o Eleven? Osobně bych si to představoval tak, že by po střední škola cestovala po USA a hledala další lidi jako je ona, kteří si prošly podobnými experimenty a mají nadpřirozené schopnosti a zároveň by postupně odhalovala rozsah toho vládního spiknutí. Prostě něco trochu ve stylu devadesátkových seriálů jako Akta X mixnuté Odpadlíkem a Brutální Nikitou. A nakonec by to směřovalo do okamžiku, kdy by se vrátila do městečka Hawkins, kde by se díky okolnostem přidala k místnímu policejnímu sboru, a ve finále by převzala pozici Hoppera a stala by se místní šerifkou.

Jak by sis spin-off o Eleven představoval ty?

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Zikus (hodnocení, recenze)

No, těžko říct. Myslím si, že žádný důvod se nemohl vyrovnat tomu, jak nákladný to byl proces. Ale to pro seriál asi není podstatné. Další co jsem na tom nepochopil bylo to, proč se ta "brána", kterou se snažili vytvořit, neustále sama zavírala a hojila, když to byl jen kus neživé skály.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Zikus

Hádám, že chtěli zkrotit demogorgony pro vojenské účely. Možná taky chtěli pochopit, jak funguje ovládání mysli.

Zikus (hodnocení, recenze)

Spoiler: U Třetí série mě trápila celkem zásadní otázka, a to proč Rusové chtěli otevřít bránu do "světa vzhůru nohama", co tím chtěli získat?

na příspěvěk reagoval Beckett51, Blackhand47, jhr

dr.horrible (hodnocení, recenze)

tak po troch zlých knihách a dvoch slabých komiksoch, je Křest ohnem konečne poriadna merchová vec, ktorá stojí za prečítanie.

Uživatel dr.horrible smazal svůj příspěvek.

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu